Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Peeing

Príspevok v téme: Peeing
Lili34

Je mi to trapne, ale potrebujem sa s niekym poradit.
Moj manzel na rad, ked mu zena nacura do ust, vzrusuje ho to a rad sa na to aj pozera. Ja som pripravena to robit, ale on nechce. Rozpravali sme sa o tom, planuje ist do ineho mesta vyskusat to s inou zenou. Je pozitivne, ze sa mi k tomu takto otvorene priznal, ale pre mna je to nepredstavitelne. Hovori sice, ze k ziadnemu sexu nedojde, dokonca, ze tam neni ani ziaden fyzicky kontakt, ale ja tomu moc neverim. Ja nie som zrovna ziadna modelka a verim tomu, ze nejakej mladej, peknej dvadsiatke neodola. Rozmyslam o rozvode. Dajte nejake dobre rady, co si o tom myslite?

Lili34

K prvej odpovedi, tvrdi, ze chce ist do nejakeho klubu, kde asi praktikuju taketo veci. Krizu sice mame, ale ja o tomto viem uz davno, len som si nikdy nemyslela, ze to zajde tak daleko.
Co sa tyka druhej odpovedi. Nebola som taka zufala, ze by ma nikto nechcel:)Suhlasim s tym, ze svoje chutky povysuje nad nas vztah, ale jemu clovek nic nevyhovori, takze aj ked s tym nesuhlasim, proste si neda povedat.

zlodejMeciar

cudujem sa ze ti to bez obav povedal ze ide za cudzou ktora mu bude mocit do ust aj ked si to ochotna robit aj ty.

mna by skor zaujimalo za kym chce ist, bud to bude nejaka slapka co to spravi za prachy, od nej je aj moc infekcny alebo uz je sniekym dlhodobejsie v kontakte a je mozne ze to nebude prvy krat. lebo hocikto mu takuto sluzbu nespravi.

ja si myslim ze ma osobnu sexualnu krizu stebou a takto sa pokusa sa nabudit ale musim uznat ze je odvazny ak si toto moze dovolit

xxxxxx

Ja si o tom myslim to, ze si bohuzial jedna z dalsich adeptiek na rozvod, ktoru sladkymi recickami dostal chlap alebo si bola rada, ze ta niekto chce. To akoze sa ma pozerat na cudziu susku a nechat si jej hnusny moc stat do huby a ty mu mas dat potom pusu ci ako? Jednoznacne povysuje svoje zvrhle chutky nad vas vztah, navyse ked si mu to napriek nechutnosti navrhla, ze to urobis. Drzim ti palce a toho tvojho by som nakopal do gul najradsej. (Mate deti?)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.