Nádcha a Maturita

Príspevok v téme: Nádcha a Maturita
Lukassss

Ahojte chcel som sa poradiť čo robiť niečo namna lezie už par dni sa citim tak naprd oči ma tak mierne štípu zima mi je ako pred jakou chorobou nebiem prečo ale iba ku večeru niekedy cez den je to OK ale neviem čo mam robit buduci tyžden mam maturitu a nemožem si dovolit byt chorý takže bud nejak musim vyvolat tu chorobu a preliečit sa do toho utorka alebo nejak zabranit tej chorobe problem je že neviem ako ani neviem či som vobec chory len sa bojim že na zistenie už nemam vela času poradte nmi niečo prosim .. dik

ýýý

na mna ked nieco leze, dam si vitamin C 3000mg na noc a rano sa citim o dost lepsie. Dam si aj cez den. Takto to berem kym niesom fit a nachladnutie sa vobec nerozvinie do PN :)

Takze na zaklade skusenosti by som toto odporucil.

AlisonWolf

Takéto stavy mám vždy pár dní pred skúškovým... je to tým, že sa začínaš kus stresovať a tvoj imunitný systém sa vtedy oslabuje, takže začínaš byť náchylnejší na choroby. Ani počasie nevyzerá práve najlepšie, ale skús si udržať zdravú imunitu ovocím a zeleninou, dopraj si dostatok spánku, snaž sa vyhýbať všetkému, čo by ťa mohlo priviesť k chorobe, pi dostatok tekutín... skrátka rob to, čo by si robil, keby si bol chorý :) A písomná maturita sa dá zvládnuť aj s nádchou, viem o čom hovorím... u nás polka báb bola zasa vysypaná na celom tele od stresu, vtedy sme to ešte netušili, ale každému niečo bolo :D