Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tetania

Príspevok v téme: Tetania
sisa5

Dlhšie (pol roka) chodím po lekároch. Zvyšoval sa mi tlak a mala som aj chvíľami búšenie srdca (tep 170)sprevádzané závratmi. Nebolo to vždy spolu aj búšenie, tlak, závraty, iba niekedy. Stále ma pobolieva ľavá časť hrudníka, rameno a lopatka. Pred menštruáciou 1-2 dni to bolo horšie. Neskôr sa mi to zhoršovalo v čase ovulácie. Výsledky gynekológie sú negatívne. Vyšetrením štítnej žľazy zistili autoimúnnu tyreoditídu bez liečby. Čo sa týka chrbtice odblokovali mi dva stavce. Neurológ mi predpisuje lieky Myolastan, Guajacuran, Xanax, a dlhodobo Ronal. lieky neužívam. Chodím na akupunktúra a stav sa mi trochu zlepšil. Chcela by som vedieť, či má niekto skúsenosti s tetaniou. Totiž test na tetaniu som mala pozitívny. Lekár mi povedal, že je to narušenie pH v krvi alebo organizme a je potrebné hlboké dýchanie alebo dýchanie do sáčku. Lieky vraj na to nie sú. Aj moje zdravotné problémy môžu byť z toho. Má niekto s touto "chorobou" skúsenosť? Ako sa dá stabilizovať, pripadne odstrániť napr. bylinami, cvičením,...? Pýtala som sa, či by mi pomohol psychológ. Vraj nie. Tlak a tep mám sem tam skákavý, raz vysoko a raz trochu nižšie. Ďakujem
---------------------------
Výraz v slovníku "tetánia" www.zdravie.sk

[zruseny12]

jardo,tazko povedat,ci je to priznakom tej choroby...ale urcite nie je nieco v poriadku,ked jes a hned ides na zachod...
mna na tu GASTROFIBROSKOPIU...poslali z OSTEOCENTRA,lebo sa mi trati VAPNIK,mam ODVAPNENE KOSTI...

jardo23

maria, a co je dobre na creva? mna stasne bolia bedrove klby, ked dohram futbal..nevies mi nieco na to poradit?
diky

[zruseny12]

Ahoj jardo....tak,ked chces vediet ci mas v poriadku creva,musis ist na HADICKU-GASTROFIBROSKOPIU/to sa hadicka dava cez hrdlo az do tenkeho creva,odoberu vzorky...no a potom vyhodnotia...
tiez ma vsetko boli,kosti,svaly,chrbat,krize pri namahavej praci,a ked to uz prehanam s pracou tak sa aj zacnem cela triast-telo je pretazene...takze si musim pracu delit,a medzi tym si odpocinut stale...
ja chvala bohu v noci spim,ale mala som obdobie,ze som nemohla spat...mne vacsinou prichadza zle cez den...
a mala som aj take obdobie,ze rano som nemohla vstat z postele,taka som bola slaba,vsetko ma bolelo...

RNG

jardo, nedostatocne travenie(hnacky, zapchy vetry atd.) vyvola nedostatky v tele. Jeden z nasledkov je nizky prijem mineralov z potravin, co vedie k tetanii aj osteoporoze.
Na zlepsenie traviaceho, procesu treba kyseliny, enzymi, vlakniny a probiotika

jardo23

ahoj maria, chcel by som sa eset spytat, ci nemoze byt priznakom tej choroby criev to, ze ked nieco zjem , tak idem hned na WC na velku potrebu..DIKY

jardo23

caute,aj ja mam tetaniu..a vam sa nestava, ze sa zobudite v noci pocas spanku a je vam zle, na odpadnutie???
tiez som mal helicobactera a zapal zaludka a este aj mozno mam, idem eset na hadicku..
maria, chcem sa spytat,vravis,ze mas taku chorobucriev,ze sa ti nevstrebavaju vit. a mineraly..mna pri vacsej namahe nenormalne bolia bedrove klby..ako to mozem zistit, ci nemam tiez taku chorobu a moze byt ta bolest nejako sposobena tetaniou_?
a este som sa chcel spytat, ako casto mavate tetanicke zachvaty_?diky

[zruseny12]

prajem ti krasny den,tebe a aj dcere...to, co som ti napisala,neber ako stazovanie,len som ti napisala kusok z toho cim som presla,a aby ty co to citaju,sa nevzdavali,da sa zo vsetkym bojovat ked sa chce a skusat rozne metody...i ked nie kazda metoda pomaha...
mne niekedy vadilo aj to,ze mi neverilo vela ludi...teraz si poviem...
MUDRY CLOVEK TO POCHOPI HNED,HLUPAK NIKDY I KED MU TO BUDEM VYSVETLOVAT KAZDY DEN...
/tiez prepac za chyby,ale tiez nemam prispevky bez chyb.../

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tetania - Fórum - ZDRAVIE.sk