Tetania

Príspevok v téme: Tetania
sisa5

Dlhšie (pol roka) chodím po lekároch. Zvyšoval sa mi tlak a mala som aj chvíľami búšenie srdca (tep 170)sprevádzané závratmi. Nebolo to vždy spolu aj búšenie, tlak, závraty, iba niekedy. Stále ma pobolieva ľavá časť hrudníka, rameno a lopatka. Pred menštruáciou 1-2 dni to bolo horšie. Neskôr sa mi to zhoršovalo v čase ovulácie. Výsledky gynekológie sú negatívne. Vyšetrením štítnej žľazy zistili autoimúnnu tyreoditídu bez liečby. Čo sa týka chrbtice odblokovali mi dva stavce. Neurológ mi predpisuje lieky Myolastan, Guajacuran, Xanax, a dlhodobo Ronal. lieky neužívam. Chodím na akupunktúra a stav sa mi trochu zlepšil. Chcela by som vedieť, či má niekto skúsenosti s tetaniou. Totiž test na tetaniu som mala pozitívny. Lekár mi povedal, že je to narušenie pH v krvi alebo organizme a je potrebné hlboké dýchanie alebo dýchanie do sáčku. Lieky vraj na to nie sú. Aj moje zdravotné problémy môžu byť z toho. Má niekto s touto "chorobou" skúsenosť? Ako sa dá stabilizovať, pripadne odstrániť napr. bylinami, cvičením,...? Pýtala som sa, či by mi pomohol psychológ. Vraj nie. Tlak a tep mám sem tam skákavý, raz vysoko a raz trochu nižšie. Ďakujem
---------------------------
www.zdravie.sk

agaven

aHOJTE MAM AJ JA TATANIU OD 2005beriem liek začala neurolom frontin ...no je mi ako tak aspon viem že nie som sama v rodine som už ako hypochond. tak čaute

[zruseny12]

...tak to som rada,ze sa mas ok...mne ked sa podari,si vyliecit creva tiez by som mala byt ok,i ked kosti ,ktore mam odvapnene uz asi na 100% nebudu v poriadku,ale aj tak by bolo dobre,takze drz prsty aby sa mi to podarilo...

icka

mariaa:Ja som už fak ok,také krásne vianoce som už dávno neprežila.V pohode a bez zdravotných problémov.Myslím si že som už ok.Len aby som to nezakríkla.No od novembra beriem lieky na vysoký tlak-aj ten je už v poriadku...Tak sa len drž a dúfam že ti to skoro prejde

[zruseny12]

icka...aj tebe vsetko dobre,hlavne zdravie,no dakujem za opytanie,mam sa v celku dobre,ked nepocitam niektore veci,mozno si uz citala na fore,ze mam traviace problemi,mala som helikob.brala som silne antib.atd.som alergicka na mliecnu bielkov.kazein...ja uz viem pricinu TETANIE...
A TY SA MAS AKO?LEBO SI SA NEJAK NEOZYVALA...DUFAM,ZE JE TI LEPSIE...