Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tetania

Príspevok v téme: Tetania
sisa5

Dlhšie (pol roka) chodím po lekároch. Zvyšoval sa mi tlak a mala som aj chvíľami búšenie srdca (tep 170)sprevádzané závratmi. Nebolo to vždy spolu aj búšenie, tlak, závraty, iba niekedy. Stále ma pobolieva ľavá časť hrudníka, rameno a lopatka. Pred menštruáciou 1-2 dni to bolo horšie. Neskôr sa mi to zhoršovalo v čase ovulácie. Výsledky gynekológie sú negatívne. Vyšetrením štítnej žľazy zistili autoimúnnu tyreoditídu bez liečby. Čo sa týka chrbtice odblokovali mi dva stavce. Neurológ mi predpisuje lieky Myolastan, Guajacuran, Xanax, a dlhodobo Ronal. lieky neužívam. Chodím na akupunktúra a stav sa mi trochu zlepšil. Chcela by som vedieť, či má niekto skúsenosti s tetaniou. Totiž test na tetaniu som mala pozitívny. Lekár mi povedal, že je to narušenie pH v krvi alebo organizme a je potrebné hlboké dýchanie alebo dýchanie do sáčku. Lieky vraj na to nie sú. Aj moje zdravotné problémy môžu byť z toho. Má niekto s touto "chorobou" skúsenosť? Ako sa dá stabilizovať, pripadne odstrániť napr. bylinami, cvičením,...? Pýtala som sa, či by mi pomohol psychológ. Vraj nie. Tlak a tep mám sem tam skákavý, raz vysoko a raz trochu nižšie. Ďakujem
---------------------------
Výraz v slovníku "tetánia" www.zdravie.sk

ooo

Čawenky ženy... lenka čo to za myšlienky...nič sa ti nevráti, hlavne žiadne negatívne myšlienky nemaj. Soravia ty sa lieč, ja som horko-ťažko vyzdravela, ja mám teraz menzes a parádne mi je zle od večera, celú noc a furt, uf

soravia123

kajka, ano ja to mavam- slabe ruky, nohy, bolest hlavy v zátylku, pichanie, sklbanie, mravcenie, vibrovanie v tele..a depky, plac,..
teraz nevladzem mam horucku, mama aj svokra detto...neviem prejst ani na Wc, strasne som slaba, mam nadchu..je mi zle...len ležať a umreť:(((
muž siel na chleba do kauflandu, tak som sama..

zufala

Ahoj kajka,podla mna ano,tiez som to mavala a este sem tem mam.Najlepsie je ist na EMG vysetrenie,kde ti tetaniu potvrdia alebo vylucia.

kajka

Tetanky, chcem sa Vás spýtat, či pri tetánii možu nohy aj tak pichat. V noci alebo ked sedím a mám ich uvolnené, tak cítim také pošklbávanie a pichanie. Tak celkovo mám slabé nohy, bolest hlavy od zátylku, bolest a stuhnutost krčnej chrbtice, stále mám studené nohy, štiglenie na plúcach a na dýchacej trubici....a mám depku ktorej predchádzali stresy v minulých mesiacoch.

zufala

Ahoj ooo,som rada,ze si sa aspon ty ozvala.Nevieme ale co je s nasou maminkou myis.Dufam,ze sa ma dobre a uziva si sviatky.Mne je 2 den tak nejako na prt,chvilami mam pocit,ze som spat v tych styvoch.Lekar mi sice hovoril,ze sa to bude este objavovat,nemam sa zlaknut,ze sa to vracia ale,ze casom toho bude menej a aj to bude slabsie.Len aby mal pravdu.Nemam pocit stale,ze mi to chodenie do sanatoria moze v niecom pomoct.Mozno mi je aj z pocasia na nic.Ja len dufam,ze sa to zase nezhorsi,velmi sa toho bojim.Drz sa moja,idem si lahnut.

ooo

ja som unavená ako kôň posledné dni a vôbec neviem z čoho, asi preto, že mám narušené režim, ráno dlho spím a už o dve hodiny som na odpadnutie od únavy, uf

zufala

Ahojte kocky,kde ste?Lezite od pondelka pod stromcekom,ha,ha?My sa uz tesime na pondelok,budeme oslavovat u krstnych.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tetania - Fórum - ZDRAVIE.sk