Tetania

Príspevok v téme: Tetania
sisa5

Dlhšie (pol roka) chodím po lekároch. Zvyšoval sa mi tlak a mala som aj chvíľami búšenie srdca (tep 170)sprevádzané závratmi. Nebolo to vždy spolu aj búšenie, tlak, závraty, iba niekedy. Stále ma pobolieva ľavá časť hrudníka, rameno a lopatka. Pred menštruáciou 1-2 dni to bolo horšie. Neskôr sa mi to zhoršovalo v čase ovulácie. Výsledky gynekológie sú negatívne. Vyšetrením štítnej žľazy zistili autoimúnnu tyreoditídu bez liečby. Čo sa týka chrbtice odblokovali mi dva stavce. Neurológ mi predpisuje lieky Myolastan, Guajacuran, Xanax, a dlhodobo Ronal. lieky neužívam. Chodím na akupunktúra a stav sa mi trochu zlepšil. Chcela by som vedieť, či má niekto skúsenosti s tetaniou. Totiž test na tetaniu som mala pozitívny. Lekár mi povedal, že je to narušenie pH v krvi alebo organizme a je potrebné hlboké dýchanie alebo dýchanie do sáčku. Lieky vraj na to nie sú. Aj moje zdravotné problémy môžu byť z toho. Má niekto s touto "chorobou" skúsenosť? Ako sa dá stabilizovať, pripadne odstrániť napr. bylinami, cvičením,...? Pýtala som sa, či by mi pomohol psychológ. Vraj nie. Tlak a tep mám sem tam skákavý, raz vysoko a raz trochu nižšie. Ďakujem
---------------------------
www.zdravie.sk

dada

ahojte,neviete mi nahodou poradit, mam bolesti hlavy, take mierne zavrate - taky pocit mimo :) lekari to pripisovali krcnej chrbtici, nemozu to byt priznaky tetanie? dakujem

[zruseny12]

nemas za,co...nech to hlavne dobre dopadne...ja som ti ani nepodakovala...DIKY ZA CISLO DO LUCENCA...AHOJ

DUFAM,ZE ADA JE OK...

agaven

maria dakujem ale ta doktorka je bože zobrala krv no imunit.system dobrý pytam sa na rtg vyšetrenie paranzálnych dutin a ona nič dala na krčné a krčna a načo rtg no huza alergol. nič nenašla a ked poviem ničo som mudra no pondelok pošlem manžela nech on povie 2 mesiace a to iste inak pojdem aj na alergologiu a tam poviem že od decembra stace jej je zle no dik za podporu ja viem je to tažke ale budem sa pýtat na tu imunologiu dik ahoj

[zruseny12]

a este jedna dolezita vec,ktora nam pomohla,lebo to tiez zacala kslat niekedy v zime a vtedy je aj suchy vzduch v byte...
som kupila z Trianglu,PRACKU VZDUCHU...
TOTO NAM TIAZ VELMI POMOHLO...JE TO VYBORNA VEC...

[zruseny12]

agaven,ked si nevie rady lekar obvodny,nech ju posle na imunologiu a nech jej zistia ci nie je alergicka na chlad,alebo na nieco ine...
moja dcera bola nenormlane chora,a stale kaslala kazde dva tyzdne,nechce sa mi tu moc vypisovat,ale boli sme uz bezradny do mesiaca mala 2x zapal predusiek,alebo pluc,nepamatam sa,2x sa dusila volali sme pohotovost...
a lekarka uz bola nestastna...tak
za 1.vypisala ju zo skolky,z kolektivu
2.poslala ju na imunologiu...no a tam jej zistili,ze je alergicka na chlad,a ja som este postupne zistila,ze nemoze vela mlieka,lebo ju zahlienovalo a ona vypila 2-4l mlieka denne.
Vtedy jej imunologicka predpisala,nejake lieky na alergiu,ale bohuzial neviem ako sa volali,ale mozem povedat,ze jej pomohli a ja som jej obmadzila pitie mlieka,uz tolko nepila
a este brala aj FENORIN,to je sirup na suchy kasel/kupili sme ho v lekarni,ale 1x nam ho predpisala obvodna/

skus sa pytat na imunologiu....
viem,co je to ked dieta kasle,po nociach sme nespali,aby sa nezadusila,davali sme jej pod hlavu vankus,aby bola v polosede,a niekedy ako ty pises,az zvracala tak ju napinalo....

ja len tak odpocivam,lebo ma nejak rozbolela hlava achrbtica,ale chystam sa nieco piect...

agaven

maria ja som to objednala z lučenca ale nema tovar aj ja čakam 0911279694 zavolaj neviem inak dok dcera zle tašel nadcha horučka piatok som bola u lekara a vracala nič len dietu povedala dat dcere už nevraca grozne kašle a teplotu ma stale nurofén paralen davam mam prist s nou pondelok dnes som volala lekarke povedala na kašel sirup a bioparox dat a pondel. idem znova s nou 2 mesiace to iste a ani ten krčni nepomohol moc len nedavat antibiot. a ona je na tom hrozne a 24 .1 dostala antib. a dnes je 5.2 no hruza bože neviem zase 3 dni nebudem spat v noci jej stupa tak meram a zrežam jej ju no dik ahoj ja nejem nič len ansilan občas si dam šwanson alebo menega 3 no striedam ale ked je mala chora tak na ten stres nič len ma boli srdce tak sa ukludnujem a sme pri televizore a pozerame nema no ahoj

[zruseny12]

pekny den vam prajem ADKA a AGAVEN

AGAVEN,prosim ta ak mozes odpis mi,kde si kupila ten SP-enzym,ked sa pamatas ako som ti ho radila,lebo u nas uz ho nikde nemaju,aj v lekarni mi dnes povedali,ze objednavali v troch f.a nemaju ho nikde,nie si nahodou niekde od Starej Lubovne?dakujem...inak ako sa mas a ako sa ma dcera?uz nekasle?

[zruseny12]

agaven,tak to ti nezavidim,ja mam tiez hnis uz dlho,a nie a nie sa s toho dostat,este pred vianocami som bola nachladena a nevytiekol mi hnis,musim si kupit ten sp-enzym,ako som uz pisala,dnes mi ho kamaratka objednala,tak budem musiet v piatok si skocit pre to.

adka,presne tak,creva a zaludok mi vsetko neberu a jakmile nieco zjem,na co som alergicka,okamzite sa to prejavi,bud krcami,opuchom atd.sak to asi poznas aj ty.Vtedy mi ani enzymy nepomozu,ale inak dost mi pomahaju.No a zasa sme skoncili pri chorobach:0))))).......
viem,ze nie je to u teba tiez uplne na 100%,ale u nas je dobre ked sa citime aj na 80%,uz si ani neviem predstavit ake to je ked je clovek uplne zdravi.

agaven

stažovala som sa že tu preberame žaludok a ja tu preberam chripku to som ale blba tak prepačte maria a jaro že ste si davali radu dobru inak mam tetanovku ale ak ochoriem to je zle boli cele telo a radšej len ležat tak ahoj