Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Manzel, jeho dcéra a jej priateľ v našom dome!

Príspevok v téme: Manzel, jeho dcéra a jej priateľ v našom dome!
Cynthia27

Pekný deň,
mám taký problém, mám manžela, ktorý má z bývaleho manželstva už dospelú dcéru, takmer 18..má priatela, a chodievajú knám občas na návštevu. Len taká obyčajná návšteva mi neprekáža, no občas prídu a trávia u nás napr celý týžden, ked má dcéra prázdniny v škole. Toto leto sa chystajú prísť na celé 2 mesiace..a už teraz ám z toho úplnu hrôzu a krče v žalúdku!! bolo by to v poriadku, keby u nás nebol aj jej priateľ. Mám stým problém, ja sama deti nemám, naštastie s jeho dcérou vychádzam dobre, avšak neviem si predstaviť, že celé leto sa budem pohybovať po dome bez súkromia, bez toho aby som mala klud, jedným slovom to, že tu bude aj jej priateľ mi vadí! pre mna je to cudzí chlap, a byt v dome s cudzím chlapom, kde nemozem prejst z izby do izby v spodnom prádle, nemotem ist do kuchyne v pyzamku v ktorom spím, musím sa vzdy upravit obliect akonáhle sa zobudím, proste nulové súkromie,to mi proste prekáža! povedala som to manželovi, a on sa na mna velmi nahneval, vraj aby som nebola taká egoistická a nech respektujem aj jeho dcéru aj jej priatela...ale príde mi to prirodzené, že mi to vadí! je to normálne?? ako by ste s týmto problémikom zabojovali vy?? dakuejem za odpovede...

miki25

ta čo ti? čir čiri, že na to pristúpiš? ako píšeš vadí ti to a skús sa porozprávať o tom s manželom ešte do leta času a času. nie je to normálne osobne by som sa cítil pri rodičoch svojej priateľky taký dlhý čas sám nepríjemne :D pokiaľ má chalan k sebe úctu tak by neprístupil na to, žeby oxidoval tak dlho :D pre mňa raz 2 týždňová dovolenka pri mori s rodičmi s mojou ex bola utrpením. ale keby prišlo k tomu, čo píšeš tak buď prirodzená a rob vecí tak ako robíš bežne. mama mojej expriateľky sa tiež nechovávala nejako predo mnou. videl som ju aj hore bez, keď sa opaľovala a nič z toho som si nerobil. zase bežné aktivity môžeš robiť v pohode doma tak ako robíš...

Simonella

to uz co je za blbost co napisala maria..kokos..nepozeraj tolko americke serialy..z toho by nezislo nic dobre a nielen ze by si rozhnevala mladu (o co jej nejde), ale aj manzela. HOVADINA..

Cynthia, a naco vlastne chcu prist na dva mesiace k VaM?? co budu u vas robit dvaja mladi cele leto?? je to divne. nemaju spolu kde spavat, tak na to vyziju tvojho manzela, ktory im vsetko dovoli a este ty ostanes ta zla?? Tak to by som si preverila co je za tym..Ci pridu cele leto len valat sunky, alebo idu na brigadu a u vas budu len spavat?

genova

suhlasim s mariou zacni cim skor tym lepsie uz teraz a provokuj sak nie si becko daj si svoje ego hore.Izba kde stravi ona je jej nech ma tam brajgel...Si vo svojom ziadne take ze je to manzelov dom je to vas spolocny vsetko sa deli na pol.Si vo svojim pamataj ziadne obmedzovanie...

wowe

povedz nie tomu. Neches to a basta. budes ta zla na chvylu ale to prejde aj dceru a manzela nepripust to nie nie nie dopadne to zle. hadky ty manzel mlady. rozbijes si vztah

mária...

aj mne niekedy vadilo, ak si syn nosil k nám frajerky. Už to narušilo súkromie, rodinnú pohodu, kľud. Nenávidela som tie chvíle a som šťastná, že má svoje bývanie.

Poradím ti, kedže ide k Vám chlapec ( nie ako u nás dievča ) nemaj žiadny ostych, vyprovokuj mladú nech žiarli...kludne sa prechádzaj v sexi nočných košielkach po izbe, po kupani s uterákom len otočeným okolo tela, akože len prebehni v spodnom prádle do kupelne a späť. Ak ťa manžel upozorní, povedz že však si doma, robíš čo chceš ! upratuj len po sebe ( žiadne umyvanie riadu po nich, per len Vaše veci ich nie, vykašli sa na varenie a rob si jedlo len pre seba ), často provokatívne seď na sedačke pred TV ... však si to mladá rozmyslí.

ak by som sa ich chcela zbaviť ja, ešte by som flirtovala s mladým, nech tá žaba žiarli a pred manželom by som zatlkala.

MultiLevel

Hm...poviem ti to podla seba. V 18 si priviest na dva mesiace domov priatela??? Neexistovalo! A ani by som si to sama nedovolila, ved by som sa prepadla od hanby vobec prosit doma, aby sme sa mohli pelesit u nas :D Naozaj...Pristup tvojho manzela by som nepodporovala, ale zas chapem, ze nie kazdy ma nazor ako ja. Prosto, nevidim dovod preco by mala 18 dcera mat svojho priatela na dva mesiace doma...
Ine je, keby prisla za vami a chcela sa o tom vsetkom porozpravat. Stanovit si pravidla, co si moze dovolit a co nie...Skus byt aj ty iniciatorkou takeho rozhovoru. Neviem co je to za chlapca, ale skus trosku prizriet aj na to... :) Ak to je naozaj nejaky mily chlanisko, co rad pomoze, tak okej. Ale na take veci maju predsa este cas ach

joro

Nuž manžel má zlé svedomie asi chce dcérenke vrátiť stratený čas ale to nejde dcéra má takmer 18 nasť a má svoje zvyky a už sa nezmení. Treba spraviť kommpromis, lebo to zle dopadne a môžete sa aj rozísť práve kvoli dcere. Viem o čom hovorím. Aj ty tam máš svoje slovo, je to aj tvoj domov, kde bola dcerenka doteraz. Ked nepovieš teraz NIE už nikdy nebude po tvojom, musíš byť nekompromisná. Dcera sa prispôsobi ked nie aspoň sa manželovi otvoria oči. Už nkdy nevráti spať čas. Držim palce

Marsmeloun

hm...veľmi zvláštne to doma máte ... dcéra nevychovaná , čo si chodí este len v 17 na dva mesiace v klude k ockovi na dom zatr*kať, manžel čo absolutne nerešpektuje svoju manželku ....A to možno buduci rok už prídu 3-ja :D :D aj s bábätkom :D po takých prazdninách :D Nepoviem , že by bola sama u Vás ...ale s frajerom ..to čo je toto ? absolutne by som to nerešpektovala a urobila si poriadok aj s mužom aj s mladou... Ak sa budem niekedy vydavať... si dám iný pozor na to , aby sa kupilo bývanie spoločne ... aby som potom nemusela riesiť veci v štýle moj dom- može tu byt , kto chce ...

soffa

mne by to tiez vadilo.ved ty nemas nic proti jeho dcere,ale jej priatelovi.myslim si ze sa hnevas opravnene.nemat sukromie,ked clovek pride z prace,vzdy byt v strehu,..kazdy clovek berie svoj domov ako svoje utocisko.,kde sa na nic nehra,kde sa snazi zrelaxovat.je to ine ked pride clovek na 2-3 dni,resp na tyzden ,ale na 2 mesiace,to nemusis trpiet!manzel by ta mal pochopit nie sa na teba hnevat!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Manzel, jeho dcéra a jej priateľ v našom dome! - Fórum - ZDRAVIE.sk