O co mu ide? Vie ze mi ublizil

Príspevok v téme: O co mu ide? Vie ze mi ublizil
nina5678

ahojte, v prvom rade prepacte ze to bude asi dlhy pribeh a dakujem za hocikoho kto sa bude snazit mi aspon nejako pomoct. Ide samozrejme o chlapa. Chalan do ktoreho som sa zalubila pred viac ako dvoma rokmi na vyske. on vtedy koncil, ja som bola tretiacka. poznala som ho aj pred tym ale stale som ho brala ako kamosa no potom ma zacal tak nejako akoby namotavat, velmi mily bol na mna, vypisoval mi a ja som sa namotala. parkrat sme sa bozkavali,potom to nejak utichlo na nejaky cas, no a potom ma dostal aj do postele. ano viem je to hrozne, neodsudzujte ma prosim. Mame na tom obaja svoj podiel viny samozrejme, ale on bol vzdy ten vacsi iniciator,ja som mu nikdy ani len nenapisala, ak tak on mi napisal prvy. Potom sa to stalo este parkrat no a potom dalsi rok tiez pokracoval aj napriek tomu ze uz pracoval ale obcas za nami prisiel na intrak, lebo stale tu ma kamosov. dost mi hovorieval ako strasne ma ma rad a ze to mysli uprimne a tak. Zvykli sme si aj pisat na FB, ale nie nejako extra vela, niekedy sa vobec neozyval dlhsie, potom sa ozval a takto dokolecka,nikdy sme ale neriesili nas vztah,vobec sme sa o tom nebavili. V lete som isla do zahranicia a uz som bola fakt zufala tak som mu predtym napisala ze preco mi to robi, preco mi nikdy nic nevysvetlil o co mu islo, preco je stale taky ked vie ze mi to ublizuje ( lebo ten min. rok mi niekolkokrat povedal prepac ze som ti ublizil atd atd. no vzdy ma zaroven aj namotaval ). bola to dlha sprava ale pointa bola v tom ze ja citim viac a ze o co mu ide a tak no. bohuzial z oci do oci som nikdy nenasla odvahu. on sa mi ospravedlnoval ze ho to strasne mrzi a tak a ze teraz nemoze byt s nikym za to co urobil. s frajerkou sa ale nerozisiel, ja som to nechala tak, po tyzdni ked uz som bola mimo slovenska mi napisal akokeby sa nechumelilo, ako sa mam a tak. potom cele leto nic, uz som bola ako tak celkom ok, no na zac noveho rocnika sa zrazu objavil na jednej nasej akcii.ja som ho ignorovala viacmenej a vyhybala sa mu, no on zacal tak nejako sa ma vypytovat a cely cas sa snazil zaujat moju pozornost,doslova sa ku mne postupne priblizoval, dotykal sa ma parkrat, nechapala som o co mu islo. potom neskor som aj odisla spat, kaslat na neho no dost ma to stvalo to jeho spravanie, nevedela som si to vysvetlit. objavil sa este parkrat tento rok, viacmenej som ho stale ignorovala, ak tak iba par slov sme prehodili, on bol vzdy ten co sa snazil zaujat ma nejako. potom neskor som bola schopna s nim aj pokecat aj sa zasmiat ale nic viac. vcera prisiel na kamaratovu oslavu a zase bol taky ze sa ma snazil zaujat, vkuse si chcel so mnou strgnat aj ked som povedala ze uz nechcem pit, len aby som sa na nho pozrela, lebo sa mu dost vyhybam pohladom. ale nejak som neriesila, bavila som sa celkom. Potom som sla spat a prisla mi sms ze dobru noc*. neviem ci ta hviezdicka mala byt akoze pusa, alebo omyl, neviem a nechapem. a pritom to nieje chalan co je typicky hrac, ludia z okolia ani netusia ze aky je. No len moj mozog je strasny sprosty a vsetko analyzuje a chce vediet odpovede. Proste nechapem o co mu islo? mysli ze ze ja uz som v pohode a ze mozme pokracovat alebo co? To vobec takyto muzi nemaju vycitky svedomia? Sice to na mne nevidno ale som z toho pekne na dne, mavam stavy uzkosti, prestavaju ma bavit veci ktore ma kedysi bavili, mavam niekedy lepsie dni, ale stale na mna pride nejaka zla chvilka a vyhladavam stale kamaratov, to mi pomaha, no niekedy sa nevyhnem tomu ze som sama a vtedy to fakt psychiyky nezvladam. Neviem uz ci je to normalne, obycajna nestastna laska, alebo by som mala vyhladat aj odbornu pomoc. Preco nedokaze byt chlap a radsej prist za mnou a vysvetlit si to so mnou z oci do oci? ako sa mozem takto na niekoho naviazat, aj ked viem ze mi to ublizuje? Myslite si ze raz sa mu to vsetko vrati? strasne by som chcela, aby raz aj on zazil podobnu bolest a potom si mozno spomenie ze to ma za to. Ked ma min. rok objimal a hovoril mi prepac atd atd, tak som mala vzdy pocit ze to bolo uprimne a stale som taka naivna a nedokazem pochopit ci naozaj moze byt niekto len takyto obycajny hrac, alebo len proste sa niekedy neovladne a potom to mozno aj naozaj lutuje.

nina5678

no ved prave toto, ja som bola dlho zaslepena, teraz som uz viacmenej zhodila ruzove okuliare a uvedomila si to co napisal kaffik , myslim ze tento rok ho dostatocne ignorujem, nenechala som ho dotykat sa ma, len som vravela teda ze sa ma dotykal ale nemyslim nejako ze na intimnych partiach len tak ze v ramci konverzacie, a ako som pisala, aj som potom odisla. len nerozumiem preco to stale robi z casu na cas, ta sms, to vynucovanie pozornosti a tak.ako moze niekto byt az takato svina ked vie ako ma to boli. resp. mozno je to uplny debil a mysli si ze ma to za par mesiacov preslo a ze uz som v pohode a moze si znova robit co chce

vaniblury

uplne ta chapem,v podstate akoby som to napisala ja,az na par detailov..tiez ma takto trapi jeden muz uz vyse roka..a stale napriek tomu ako mi ublizuje,ci chtiac ci nechtiac,stale na neho myslim...citim sa hlupo,lebo takto prichadzam aj o posledne kusky hrdosti..snazim sa zabudnut,nikdy sa neozyvam ako prva...no vzdy po nejakom case ma vytihane von,uz ked mi bolo bez neho fajn a potom to pride znova..som z toho zufala..chapem co prezivas..ale obavam sa e pravda je presne taka ako tu niektori napisali..iba sa s nami zahravaju..a my ako hlupe si to nechame,lebo tak velmi im chceme byt na blizku..ale je to pravda..nie sme pre nich nicim vynimocne..

kafe

nina, vysvetli ty mne, o čo ide tebe? Ty ho chceš? Vieš dobre, že je zadaný, tak o čo ide tebe? Dovolíš mu dotýkať sa ťa, zrejme vidno, že si z neho namäko, tak sa s tebou chlapec hrá ako s myšou. A ty, jak taká ťava, mu to dovolíš! Nevieš sa ohradiť a poslať ho do p.. kdesi preč? Prečo si taká mäkká a necháš si ubližovať debilom, ktorý (asi) stojí za hovno. Vieš mi to vysvetliť? To v sebe nemáš ani štipku úcty SAMA K SEBE? Jednoducho, bráň sa a DRŽ SI od neho ODSTUP! Či to teba môže obchytkávať hocikto? No a čo, že ťa namotával, tak sa nedaj! Ak je otravný, povedz mu, že si zistíš číslo jeho frajerky a vyklopíš jej ako ťa otravuje. Nech ti láskavo dá pokoj.
Ak by ťa chlapec chcel, ak by si bola pre neho niečim zvláštna, výnimočná, tak už dávno dá frajerke zbohom a je s tebou, zbožňuje ťa a nosí na rukách. ALE nie si pre neho nič moc extra, iba sa s tebou HRÁ a chce si opäť zasúložiť. Otvor oči a neanalyzuj už konečne jeho správanie, postav sa k situácii čelom, tak, ako to momentálne je - má frajerku, má ju už dlho a nechce sa rozísť. Viac vôbec nepotrebuješ vedieť a tu neni čo riešiť. Iba to, že si príliš mäkká. Ale to nemá nič do činenia s ním.

nina5678

ked ono to boli uz treti rok :/ ked som sa rozhodla ze mu napisem teda tu spravu nech si to vyjasnime, tak som myslela ze mi to pomoze. no pomohlo to v podstate iba na nejaky cas, lebo dokopy mi nepovedal nic, ale proste som bola rada ze aspon nieco napisal, no ked som ho potom po dlhej dobe videla a stale ma svojim sposobom namotaval, aj ked nie az tak ako dovtedy, tak teraz ma to stve este viac, ze aj napriek tomu ze vie ako mi ublizil, tak dalej to robi takymito drobnostami. uz je to treti rok a do nikoho ineho som sa takto nebuchla, mam vela kamaratov ale s nikym nemam taku pritazlivost a hlavne rovnake zaujmy, nazory. uz sa zacinam naozaj bat ze nie som normalna takto dlho byt namotana a bojim sa ze mi z toho bude hrabat cely zivot

Fleur-de-lis

a ešte aj zadaný chlapec, ach, no neviem, ale toto vyzerá na veľmi veľmi nevyzretý charakter čo má do muža ešte veľmi ďaleko

Fleur-de-lis

možno nejaké veci už vieš, ale tak ja si myslím, že v rámci ochrany samej seba sa nebudem zbližovať (intímne a príliš dôverne) a už vôbec nie spať s niekým, koho ešte dobre nepoznám. Ak to robím, koledujem si o problémy...
Vášeň a city to sťažuje, ale kto si na začiatku udrží zdravý rozum, bude za to neskôr vďačný.
K tomu chalanovi, neviem prečo to robil. Možno si takto udržiava ego, tým že si ťa namotáva a teda udržuje, ale zároveň ti viac nechce dať. Možno si to uvedomuje a aj ľutuje, ale ruku do ohňa by som za to nedala...
Každopádne ja osobne by som mu nedovolila, aby sa ma dotýkal a ešte na mňa niečo skúšal. Neváži si ťa, využil ťa a oblbuje ďalej rečami a činy nič... Ja neviem aké má motívy, nechcem ho súdiť, ale každopádne dôveryhodne a zodpovedne nepôsobí.
Ja nikomu neprajem, aby sa mu niečo zlé vrátilo. Radšej prajem, aby si ten človek uvedomil svoju chybu, kým bude musieť žať čo si zasial. A áno, myslím si, že určitým spôsobom každý "zaplatí" za svoje činy. Ale ja pod tým rozumiem aj uvedomenie si chyby a úprimnú ľútosť.
A áno, človek sa môže naviazať aj na niekoho, kto mu ubližuje. Veľa z toho prečo to tak je by ti pomohlo pochopiť už len to ako fungujú hormóny.
No snáď sa teraz už nenecháš riadiť len inštinktmi a budeš sa riadiť rozumom. Ono to prebolí, uvidíš.

Fleur-de-lis

možno nejaké veci už vieš, ale tak ja si myslím, že v rámci ochrany samej seba sa nebudem zbližovať (intímne a príliš dôverne) a už vôbec nie spať s niekým, koho ešte ->dobre

nina5678

inak ja som totalne zabudla napisat ze je zadany. teda neskor z textu to potom vyplynulo ale to som mala napisat hned na zaciatku, prepacte