Depresia

quaky

začala som trpieť kvôli tomu že som si vybrala náročnú vysokú školu na ktorú som pravdepodobne nemala dostatočnú psychicku odolnosť, už som štúdium ukončila a uľavilo sa mi, aj keď stále to nie je to čo bývalo :( pred týždňom som vysadila AD, je to svinstvo, nechcela som to už ďalej brať, bez porady so psychiatričkou a náhle, proste som mala pocit že to už viac brať nemôžem, ale zatiaľ sa držím, aj keď mávam stavy úzkostí ale už to nie je tak=e hrozné ako bývalo, dúfam teda že mi to spôsobovala len škola a ja sa konečne dám dokopy, žiadna sranda s depresiami, nepochopí kto nezažije :(

mandy01

Jajaa: Predpokladam, ze beries nejake lieky... ake?

Vies konkretne pomenovat, preco sa konkretne dnes citis na hovno? Je to viac psychicky, ci fyzicky, ci oboje?

jajaa

dneska mi je zas tak nanič, že mám chuť skapať nech to už skončí...donekonečna sa trápiť, depresia ma už asi nadobro zničila...nič ma už nebaví ani neteší...nech je už koniec...

stanley69

Mňa osobne od samovraždy držia bokom už len moje dve deti. Tešiť sa už neviem vôbec z ničoho. A to ma ubíja najviac, pretože keď mi referuje syn čo všetko bolo v škole a že dostal dve jedničky a ja som ako ľadovec, tak to je to najhoršie. Sám seba nenávidím za to ako sa k nemu chovám s nezáujmom. Myslíte, že to ešte dokáže vyriešiť nejaký lekár? O depresii som si toho prečítal už veľa a je mi jasné že depresiou trpím, ale neviem odkedy. Nechcem nikoho uraziť a ani nahnevať, ale myslím, že to začalo svadbou. Zvažoval som aj rozvod ale neverím, že by mi to už pomohlo. A nechcem prísť o deti. Poraďte, pomôžte ak viete. Ďakujem všetkým.

salalaj

Tak v 12-13tich a aktualne mam zevraj tazku depresiu, takze som sa z toho este nedostala, co uz mam nahovno zivot, sa cudujem, ze to este zvladam ale to asi len vdaka antidepresivam...

Lussynka978

Tak podla mna ked ma niekto fakt tazku depresiu tak ho nikto a nic nezaujima a vtedy ani psik z utulku nepomoze...

bjork

Knizka od Louise L. Hay - Miluj svoj zivot, je v tomto uzasna, myslim, ze velka pomoc..skus, da sa aj stiahnut z netu. :)