Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je tehotna?

Príspevok v téme: Je tehotna?
orinko18

PROSIM VAS O POMOCt mal som pohlavny styk bez pchrany s mojou partnerkou bolo to cca 6 dni dozadu (nedela) a brala antikoncepciu a dobrala ju 12.marca to je streda. Vobec som sa do nej neurobil a ona nedpstala menstruaciu od 13 marca aka je pravdepodobnost ze je tehotna kedze uz drihy den nemala menstruaciu ako mala naplanovane sme naozaj v strese..((( prosim poradte :(

laurora

Presne tak poradimtiti.

Lutujem tu dotycnu kocku, lebo kebyze je tehotna, tak nema v tomto tu ziadnu oporu, podla tohto prispevku...

poradimtiti

Pozri, ked spis s babou, tak musis ratat s tym, ze moze otehotniet. Ziadna antikoncepcia nie je uplne 100%. Postav sa k tomu aj teraz ako chlap, pockajte este par dni a ked to nedostane nech si urobi tehotensky test a podla toho sa zariadte. Hlavne nestresuj, nepanikar ale bud chlap aj teraz! A ked na to nemas gule, ze nedokazes niest dosledky svojho konania tak jednoducho nesexuj!!

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je tehotna? - Fórum - ZDRAVIE.sk