Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Lož

Príspevok v téme: Lož
Feroslav

Mám 5 mesačný vsťah s dievčaťom ktoré pre mňa znamená neskutočne veľa. Bolo to medzi nami krásne, ľúbil som ju z celého srdca, a vždy som cítil že aj ona ľúbi mňa. No dnes som zistil, že už 2 mesiace sa stretáva s ľudmi s ktorími sa zoznamuje cez pokec. Celú dobu mi tvrdila, že si tam s nikým nepíše, iba občas niekomu odpíše... A ja som zistil že tam dala asi trom štyrom ludom svoje číslo, a fb, a že si s nimi dohadovala stretká. Doteraz neviem s kolkými z nich na stretku aj bola. Konkrétne o jednom však na 100% ciem, ktorého si dokonca už zavolala aj domov. Čítal som si ich RP konverzáciu, a zistil som to. Dokonca si tam písali o tom ako spolu vtedy flirtovali, ako sa navzájom šteklili, ako mu vzdychala do ucha... Kadečo mi na nej vadí, veď nikto nieje dokonalý... Ale vždy som mal pocit, že naša láska stojí na dôvere, a vždy som ju miloval aj napriek rôznym veciam. Vždy ma na nej priťahovalo to, že ona nieje ten typ, ktorí by ma podrazil, že by mi nedokázala do očí klamať, že by nedokázala prejavovať náklonnosť nikomu inému ako mne. Lebo ja som ten typ čo by to nikdy neurobil. Napísala mi, ako ju to mrzí, a že ma stále miluje. Najhoršie je, že ja ju tiež stále milujem z celého srdca. No neviem či dokážem mať vsťah s niekym, kto mi dokáže klamať do očí v takýchto veciach. Lebo ja sám by som to nedokázal. Prosím Vás, čo si o tom myslíte? Mám jej dať druhú šancu?

kop

Ja neviem aky mate vy zvyk, ale ja svojej laske nezmysly ozamovat nebudem. Pokial nepoviem nejakej, ze ju mam rad, tak vsetko ostatne nie je psychopatia, ale strata cau.
Zite si ako chcete... Je to vas rozhodnutie, ale ta vasa dosledonost rozbija vztahy a pritom nie je vobec podstatna... Riesit blbosti nema zmysel.

gilanka987

NIKDY SA NESNAZ PSYCHOPATOVI POMOCT JA SOM TO SPRAVILA ABOL TO ZIVOTNY OMYL. Ak uz vies ze jej chovanie prameni zo vztahov v jej rodine tak to si orenasa dk vztahu a bude to len horsie som rada ze si chlap a ze tonieje naopak tak ako u mna. Tiez sluby klamstva a ja sprosta zalubena som mu uverila este som mu aj pomahala ori jeho psych. problemoch a nakoniec si tk vybil aj vybija doteraz na mne aj psychicky aj fyzicky a niesu to len mesiace uz to je cca 2 rok a stale s tym pokracuje este to je horsie a horsie. To co tu pises ako ju milujes smejem sa pretoze i ked je laska na prvy pohlad nemilujes si len silno ocareny za tych par mesiacov co ste len spolu a ked teraz robi toto co bude robit za rok? Podvadzat ta za chrbtom a to zistis az o ten dalsi rok potom z teba urobi tajtrlika a ty si budes buchat hlavu ze si stratil roky s nou. Odhovaram ta od toho lebo viem co to
je ale je na tebe ci to chces zazit akebo nie no ked jej chces davat druhu sancu vdaka jej slubom tak sem uz potom nepis radsej nic, rady ti nepomozu

xOx

presne ako pise lolecc_PO.. toto je typ zeny, ktora si nezasluzi sancu. Pise ti, ze je na dne, je jej zle atd.. ale az potom ju to zacalo trapit ked si nato prisiel... mala by sa hanbit. ocividne si dobrak od duse a zneuzila tvoju dobracku povahu.

lilyiankaa

obaja ste veľmi nevyzretí jedinci na vzťah ... ona preto, lebo má potrebu flirtovať a stretávať sa aj s inými a ty preto, lebo ešte nevieš o čom je vzťah a ako by mal vyzerať ..ale okej, daj jej šancu, ak sa popáliš, aspoň sa snáď do budúcna poučíš, avšak dúfam, že ak sa znovu v nej sklameš, nebudeš o ženách tvrdiť, aké sú to svine

Silvestro

toto keby moja mne urobila tak jej taku zaj*bem ze zabudne kedy sa narodila. Sa ti cudujem ze o nu este stojis. Sak ked niekoho milujem tak nelaskujem s inymi ne?

Feroslav

Ale ona mi klamala že nikdy nikomu nedala svoj FB na pokeci, že nikdy nikomu nedala svoje číslo, a že nikdy by sa s nikým odtial nestretla! Myslíš že neurobila nič zlé? Veď mi klamala do očí, ešte aj ked som si prečítal všetky tie správy, a aj som jej povedal že som s ich prečítal, sa mi snažila klamať že sa s nikým nikdy nestretla... Nechápem prečo mi o tom musela klamať keď v podstate nerobila nič zlé. Nevravím že je zlé že sa stretávala s niekym iným... Zlé je že mi klamala do očí celé mesiace!
To že mám v sebe málo hrdosti je asi pravda... priznávam si to :( ale strašne mi na nej záleží a nechcem zahodiť všetko čo je medzi nami. Skúsim jej asi dať šancu aby mi dokázala že ma ľúbi. A jasne jej dám najavo že je na tenkom ľade, a že ak ma ešte raz sklame, ak hneď neprejaví že jej na mne záleži a že ma miluje, ak nieje ochotná spraviť všetko preto aby si získala moju dôveru a aby si so mnou držala vsťah, tak je medzi nami koniec. Možno robím chybu, ale ako som povedal, nechcem sa vzdať dievčaťa ktoré tak strašne ľúbim. Ak to ale inak nepôjde, bude to pre mňa zrejme tažké, ale ukončím to.

vychodnar

Bože, ty jej ešte chceš dať druhú šancu? Pošli ju kadeľahšie...takýto ''vzťah'' nemá význam! Maj svoju hrdosť.

hanka9

Ale vsak dievca ma rozum a nic zle nerobi. V podstate nic zleho neurobila . Vsak sam uvadzas cit: „Celú dobu mi tvrdila, že si tam s nikým nepíše, iba občas niekomu odpíše“.
P.s- z druhej casti vety je mozne vyvodit zaver a ten neodovodnuje nazvat ju klamarkou. A za dalsie keby ta chcela podvadzat, urcite nepise chlapcom, ze ma frajera ktoreho lubi.
Najrozumnejsie bude riadne sa s nou porozpravat a nerobit predcasne a unahlene zavery.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Lož - Fórum - ZDRAVIE.sk