Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ziarlivka?

Príspevok v téme: Ziarlivka?
jejej

Ahojte :) chcela by som sa vás spýtať jednu otázku ale prosím neodsudzujte ma priateľ išiel z celým ročníkom z výšky na spiritualitu inak povedané duchovnú obnovu.. Volal mi a povedal že do druhej ráno hral s Babami na izbe aktivity a popíjali a on si dal tiež otázka je ci sa mám hnevať

Simonella

tiez chodi na KU? :)my ti na to neodpovieme nevieme aky je on..ci by ta podviedol alebo nie..ale myslim si, ze keby chcel, alebo to urobil, tak by ti nevolal, ale mal ta v pazi. cize nerob paniku. jedine, za co by som mu vynadala by bolo to, ze ma zobudil o druhej rano :P inac bud v klude. vsak to, ze chodi s tebou neznamena, ze sa nemoze bavit so spoluziakmi. a spiritualita netrva vecne, za 3 dni ho mas naspat.

MultiLevel

kop, nabozenske talafatky? :D to mi vysvetli, pretoze ja nie som veriaca, takze sa moc v tejto oblasti nevyznam :) Zato psychologiu mam prestudovanu a toto sa rozhodne v psychologii nachadza :) Myslim to, ze ak je partner normalne uprimny k priatelke, tak urcite za tym nic zle netreba hladat.
Co si ty robis v posteli, mi je fuk :D O tom tu rec nie je...

lilyiankaa

a prečo by si sa mala hnevať? on by sa na teba hneval, keby si sa hrala človeče nehnevaj sa s partiou z výšky? aj keď podľa mňa totálne nepodstatné ti hovoriť, že hral do druhej rána nejakú spoločenskú hru ... keby ti to nepovedal, ty by si mala dušu na mieste a neriešila tu takýto "problém"....

kop

Psychologia radi nieco ine, ja dam skor na psychologiu ako na nabozenske talafatky, ktore su zastarele svojimi nazormi.
Pokial v hre nie su city, tak o ziadne podvadzanie sa nejedna...

MultiLevel

Kop, cize keby ju cisto teoreticky podviedol, tak plati pravidlo "co oko nevidi, to srdce neboli"? :D Ojooj, esteze nie vsetci takto premyslaju :)
Tu ide o to, ze chalan nema co skryvat. Jeho partnerka je zaroven urcite aj jeho najlepsia priatelka, preto nema problem normalne hovorit o tom, ako prezil vecer. Keby nechcel, nepovie jej to. Ale normalne sa jej s tym zdoveril. A teraz su dve moznosti. Bud si to zakladatelka temy vylozi zle, cize bude hladat za tym kraviny, alebo si to vylozi tak, ze sa nic zle nedialo a este sa aj podakuje za uprimnost :)

kop

On si to asi pomylil so sexualnou obnovou:-)
Nechapem, preco ta zatazuje s nepodstatnymi vecami. Co zo seba robi cestneho, ci co?
Co oko nevidi, srdce neboli:-)

MultiLevel

Si este velmi mladucka, preto mas otazky, ake mas...Hoci na tomto fore, sme podobne veci citali aj od 30 rocnych :D Nevadi..
Ty bud len rada, ze partner ma k tebe taku doveru aku ma...predsa ti sam od seba povedal, aky mal vecer. Dovod hnevat sa? Hral sa fajn hru...to sa chces hnevat na to, ze sa usmieval? Ze sa hral? Ze boli okolo neho ludia? :) Joooj, takymto sposobom ho velmi rychlo stratis...Prestan riesit blbosti, bud rada, ze je tvoj partner stastny, ze ma v tebe doveru...keby ta nechcel, nie je s tebou.

žoldnier

To mas tak, stare/stardie baby neziarlia, lebo maju ake take skusenosti. Mlade tie skusenosti nemaju, tak ziarlia ako fras obcas, co nam samozrejme lechiti
Tvoja reakcia je v pohode

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.