Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Henna - zábal na vlasy

Príspevok v téme: Henna - zábal na vlasy
Swetlus

Ahojte. Nemám veľa skúsenosti s Hennovým zábalom ( bezfarebným ). Kúpila som si ho v DM ale aj napriek návodu na obale, by som sa chcela poradiť s niektorými vecami.
Nefarbila som si už 6 mesiacov aj viac asi vlasy, je to chyba keď si dám teraz zábal? Koľko by som si to tam mala nechať? Možem aj 6 hodín? Pred tým než si nasadím Hennu musím mať umyté vlasy aj zo šamónom, či stačí len na vlhké namočené? A potom keď si ju dám dole si mám zmyť šampónom? Ďakujem za všetky rady.

mia20

Hennu pouzivam piaty rok, pouzivam iba kvalitne znacky Henne Color, Sante, Khadi, DMkovu hennu by som si nekupila ma slaby ucinok a je predrazena. zacinala som s bezfarebnym zabalom, bol super, ale farby su ovela lepsie vlasom dodaju krasny farebny lesk, pouzivam hnede odtiene, miesam si hnedu s gastanovou alebo so zlatou. Vlasy mam leskle, zdrave a nestiepia sa mi konceky

Misickaa4

Ahojte,
prosím Vás a túto bezfarebnú hennu je možné si dať aj na chemicky farbené vlasy? alebo aký tam musí byť časový odstup?

vopred vďaka

Swetlus

Sú aj Henna farby na vlasy, ale toto je bezfarebný zábal na vlasy. Je to výživa, pomáha pre rýchli rast, lesk, aby ti nepadali vlasy, proste pre zdravé vlasy

Swetlus

Ďakujem veľmi pekne za odpoveď. Takže som skúsila :) Trochu som si navlhčila vlasy, a potom som si to tam dala. Chcem to mať tak 6 7 hodín na hlave. Zatial som čítala len dobré recenzie na Hennu, som zvedavá po čase. Inak používam aj vitamíny a rôzne iné prípravky :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Henna - zábal na vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk