Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ženy ohovarajú iné ženy?

Príspevok v téme: Prečo ženy ohovarajú iné ženy?
afera

Prečo? Prečo musia stále kvákať o iných ženách za ich chrbtom? Či sú to kolegyne, susedy, kamošky...prečo vždy kvákajú a starajú sa do druhých ľudí? Nemajú čo robiť iné, alebo ich to tak rajcuje? Mnohé sa tvária priateľsky, usmievajú sa do očí, ale za chrbtom šíria klebety a klamstvá. Ohovárajú všetko, kde bola asi tá a hentá, čo to má oblečené na sebe, kam asi tak ide, s kým bola a čo asi robila, ona bola tam a tam, s kým asi chodí, prečo sa tá či hentá ešte nevydáva, ona nebola v noci doma, čo zase bola nakupovať, aký to má zase účes, aké má topánky, pribrala alebo výrazne schudla, čo je taká chudá, najak jej narástlo brucho určite je tehotná, bola v nemocnici asi bola na potrate, kde pracuje, chodí nejaká vyparadená ktovie čo robí....atď.
Prečo tie mladé aj staré babizne nutkanie furt niekoho riešiť vo svojích prázdnych mozgoch? Ide venčiť psa len sledujú kde sa čo šuchne, kto, čo, s kým, ako....a tvári sa, že venčí. Ide na nákup a už kecá s inými babami, ide vyniesť smetí a už zase je v skupinke iných žien a ohovára, ide zametať chodník a zase je v skupinke a ohovára. Ohovára susedy z toho či hentoho poschodia, ohovára takú známu či inú. Ja keď sa odmietam s tými klebetnicami zapájať do ich debát aj mňa ohovoria ale mne je to šumafuk. Len chcem vedieť čo si o tom myslíte, prečo tie babizne toľko kecajú a kecajú a natriasajú klebety koľkokrát vymyslené len, aby škodili druhým. Prečo?
Ďakujem za názory a postoje :)

=

Co robit ak ma moja sprosta suseda ociernuje pred inymi? Zistila som to potom co mi ina moja suseda s ktorou dobre vychadzam povedala. Siri o mne sprostosti vymyslene len aby mi skodila. V minulosti sme mali urcite problemy v rodine s otcom alkoholikom ale teraz je vsetko v poriadku. Robil trosku neplechu v bytovke inym.
Ona len posedava na lavicke pred nasou bytovkou a suska si s inymi susedami. Teraz sa k nam nastahovali nova mlada rodinka a uz aj pred nimi klebeti. Sme sest rodin v takej mensiej bytovke. Ona aj tym novym ktori sa k nam nastahuje hned keca vsetko len aby si ich stiahla na svoju stranu. Ja som mladsia od nej, ona ma okolo 40 rokov. Je vydata a dzeci ma ale je frustrovana lebo jej manzel je maloco doma. Len si sadne pred bytovku na lavicku a sleduje okolie. Krava sprosta. Bola ukecana ked bola mlada a aj teraz ju to drzi. Este ked k nej pride na navstevu jej druha sprosta sestra aj s manzelom tak tam sedavaju obe. Ide mi to na nervy. Teraz si este kupila toho maleho ustekaneho psa, co tak stale brese, neviem ako sa vola ta rasa. Takze su este castejsie vonku ako predtym. Len postavaju pod listnacmi a snoria. Ani mys ich pohladu neujde. Este aj tu ohovoria. Co robit s takou mrchou?

Agnes998

Co mam skusenosti, ohovaraju hlavne menej inteligentne typy zien co maju same zo seba nejake komplexy. Treba sa takym vyhnut, ja sa im tiez vyhybam. Mala som kolegynu a "kamosku" co mi ale zacala liezt na nervy tym, ze kazdeho ale fakt kazdeho po case ohovorila, jedno ci zeny ci muzov. Mala som dost ked mi hodinu vypravala o tom, aka je kolegyna taka a hentaka, same skarede reci o nej a na druhy den na fb zavesila ich spolocnu fotku s popisom> Moja najlepsia kamoska. Nebola to dobra spolocnost a som rada, ze som odtial prec. U takychto ludi je mi hned jasne, ze kedze ohovaraju kazdeho, ked ja nie som s nimi ohovaraju urcite aj mna a naco by som sa s takymito mala kamosit. Ale inak aj niektori muzi vedia pekne ohovarat.

Lucy.S

Nechcem byť zásadová a tiež zastávať ženy, ale mala som možnosť pracovať v mužskom kolektíve a musím povedať, že muži tam boli rovnako klebetní ako ženy...
len zisťovali, snažili sa počúvať cudzie rozhovory a pod..

Takže si nemyslím, že záleží na pohlaví ale skôr na tom, koho ako pletky zaujímajú... a kto tvrdí, že ho pletky nezaujímajú tak klame, lebo každý z nás sa rád niečo dozvie :)

veciznaly

hlavaty to nie len stare ohovaraju aj mlade. To mas jedno ci ma zenska 60 ci 50 alebo 25 ohovaraju sa v kazdom veku. V skolke sa to zacina a pokracuje az kym im mozgove zavity este vladzu spracovavt informacie. Ani vzdelanie neovplyvnuje ci zena ohovara alebo nie. Ak je raz taka sprosta povaha bude ohovarat aj keby doktorku robila alebo predavacku. Proste to maju v sebe zakodovane.

vilaamalka23

Podľa mňa ohovárajú len vyplatlané, ktoré majú prázdnu hlavu, lebo keby v nej mali rozum, tak by si každa uvedomila ,že má dost svojich starostí a nemusí íst pre ne k susedom, ale vypatlanej hlave to nevysvetliš, ked to drží v ruke len metlu ,tak nemusí rozmýšlať, stačí ked metlu tlačí pred sebou.....

Sejla

Afera ani som si neprečítala celý príspevok, na otázku, prečo ženy ohovárajú iné ženy by som sa aj ja chcela opýtať teba, lebo práve robíš to isté, proste chcú pôsobiť, že sú lepšie, než tie ostatné, to je všetko.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.