Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chronicka bolest

modracik

analyn, absolutne nevadi, ze zijes v zahranici.Aj tam su prirodne produkty, ktore pomoct vedia.Tato nemenovana firma ma zastupenie v 150 krajinach sveta.Ak teda pomoc potrebujes, ozvi sa.

analyn

Maoam, to co menujes ma vsetko za sebou, okrem psychoterapie a kupelov, zial neuspesne, mozno je to tym, ze sa sustredovali na tie stavce? nevieme...

analyn

Maoam- ano, berieme, viaceri ludia. Zatial vela dokopy nevie, vcera jej to vlastne povedal lekar na pohotovosti, doteraz sme to vsetcia, aj odbornici, pripisovali chrbtu. Bola som tam s nou, tie bolesti sa jej velmi stupnuju, ziadne lieky jej uz roky nezaberaju. Stal sa zazrak, vcera po tom gabapentine prestali, prespala celu noc bez bolesti a ani dnes ich nema. Klop-klop.

modracik

analyn,napis mi na meil, napisem Ti, kde dostanes to, co hladas-aby to eliminovalo neziaduce ucinky,ale dokonca este aj vyzivi organizmus a posilni z liek,u to, co ona potrebuje do organizmu dostat-cisto prirodny produkt./klikni na modracik,ak budes chciet so mnou o tom komunikovat/

Maoam

jaj, este som zabudla, velmi uspesny byva Amitriptylin (antidepresivum) v nizsich davkach + nacvik relax. cviceni, psychoterapia, vytrvalostny sport pod dohladom fyzioterapeuta, super je aj plavanie, masaze, tepelne aplikacie, kupelna liecba, zvykne pomoct aj akupunktura

kablica

navyse som nepochopila jednu vec-dotycny sa udajne uspesne lieci kombinaciou doplnkov a gabapentinu a ty sa sem prides radit o doplnkoch. tak ked ich uspesne berie, naco sa potrebujes radit? chyba tomu logika, moja

Maoam

inak pri fibromyalgii je liecba beztak komplexna, tam sa zahrna inak aj dlhodoba pohybova aktivita (aspon 2 roky, minimalne, specialne cviky), doplnanie vitaminov a mineralov, TENS-pristroj na dane svalstvo atd, ale to vsetko jej iste uz v ambulancii chronickej bolesti povedali

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chronicka bolest - Fórum - ZDRAVIE.sk