Už som vyskúšala všetko

Príspevok v téme: Už som vyskúšala všetko
Vladza

Zdravím, ako tu čítam tie príspevky a odpovede, možno sa nájde kto mi pomôže. Už od septembra 2013 mávam obrovské bolesti. Začalo to mierne, sprvu len týždeň. Pri močení ma veľmi pálilo a po vymoceni to bolo ešte horšie. Nedokážem sa hybať, sú to príšerne bolesti. Moja obvodná doktorka má poslala domov a povedala že som prechladla. No keď som tam prišla aj v októbri. dala mi lieky na zápal (antibiotiká) takto sa to zopakovalo aj v novembri. Potom má poslala ku gynekologovi, bola som u neho 7 krát až kým mi nepovedal že to nie je ženského pôvodu. Potom som bola u urologa, kde mi našli baktériu v moči. Užívala som 3 antibiotiká aj tak nič. Vo februári mi oznámili, že v moči už nič nemám. Na konci februára som bola dokonca aj u ortopeda, ten povedal že mi nič na mechúr netlačí. Teraz, na začiatku marca som bola u alternatívnej liečiteľky, ktorá mi prečistila celé telo, aj tak nič. Od 21. januára 2013 som v noci nespala.

otazkaodpove

a co to bolo za terapeuta? ocakavat od tohto pomoc je zbytocne. vermox je odcervovak na oble cervy, nic viac. takze ak problem nesposobuju cervy (co na 90% nie) tak nijak nepomoze, skoda reci. ak terapeuta, tak p. Albertovu alebo niekoho takeho velmi odporucaneho vo vasom okoli. nie nejakeho "kvaziterapeuta", lebo dnes to robi hocaky spekulanat. ak je to chronicky zapal, tak tam moze byt barsco, nejaky bacil, virus,... treba celkovo posilnit imunitu a brat rozne protizapalove prostriedky, riadeny detox a podobne, a nie ze jeden vermox a ocakavat od neho pomoc. a aj tak to je na minimalne mesiac az polroka kym sa dostavia vysledky

Ivka 1

Vladza aké lieky alternatívnej liečby ste dobrali ? Sú to kvalitné prírodné doplnky výživy ? Som presvedčená, že sa Vám dá pomôcť. Alternatívnou medicínou sa zaoberá kadekto a aj "prírodných" produktov je na mraky ale je potrebné sa zveriť do rúk odborníka.Píšete ,že ste sa od 21.januára nevyspali ale veď to nie sú ani dva mesiace a ani tá najkvalitnejšia alternatívna medicína ešte nemohla zabrať. Tak rýchlo to jednoducho nefunguje.

Vladza

Ďakujem, no lieky z alternatívnej liečby som dobrala v stredu,nepomohli. Chronicky zápal močových ciest? Bola som u urologa nič nenašiel. Nie s únikom moču problém nemám.

modracik

Vladza:vyzera to na chronicky zapal mocovych ciest.Mavala som ho asi tak casto ako Ty, palilo a bolesti pri moceni, az som si hryzla do prsta.....lekari ma liecili 2roky,nepomohlo nic. Uz som tu o tom pisala, ale asi velmi davno, nakolko po absolvovani alternativnej liecby pomocou doplnkov vyzivy z firiem, ktorych mnozstvo ani nespocitam som nasla to, co mi pomohlo a uz 6rokov mam uplny pokoj, k lekarovi nechodim.Som v poriadku.Ak stojis o takuto pomoc-radu, napis mi na meil, mozem Ti napisat konkretne co pomohlo mne, lebo tu by sa nemali vypisovat nazvy produktov ani kde ich dostat..../klikni na modracik/