Očná klinika neovizia

Katusiiik

Dobry den prajem,

Taktiez by som sa chcela s Vami podelit o dost cerstvu VELMI NEGATIVNU skusenost s ocnou klinikou NEOVIZIA v Bratislave. Nakolko moje oci nie su to, co by
mali byt, rozhodla som sa pre operaciu oci. Mam vysoke dioptrie do dialky, co mi dost komplikuje zivot. Do povedomia sa mi dostala prave ocna klinika NEOVIZIA,
kedze ich marketing je skutocne velmi prepracovany. Po dohodnuti terminu, som prisla na 4 hodinove predoperacne vysetrenie, ktore sa konalo 23.9.2014. Cena vysetrenia
bola 140eur s tym, ze ked sa pre danu operaciu rozhodnem polovica sumy mi bude vratena. Na vysetreni mi bolo povedane, a do spravy p. MUDr. Smoradkova napisala,
ze som vhodna pre laserovy zakrok. Taktiez odporucala este vysetrenie mojho otca, ci nahodou danu kratkozrakost nemam dedicnu.Vysetrenie mojho otca bolo len ako
doporucenie a sama ako doktorka povedala, islo len o potvrdenie jej lekarskych znalosti. Po mojom vysetreni sme si urcili termin operacie na 9.10.2014 a nasledne aj kontrolu
na nasledujuci den. Na klinike som si este zakupila pripravok na cistenie oci (10eur), kedze vraj bol potrebny na predoperacne pouzitie. Na dane vysetrenie otec siel a bolo
spoplatnene sumou 20eur. Ked sa dane vysledky dostali do ruk MUDr. Smoradkovej, informovala ma 4 dni pred mojou operaciu, ze ju nebude mozne vykonat. Ziadne
vysvetlenie, NIC. Bola som ako na ihlach, a nevedela som ci pri otcovom vysetreni zistili nejaky zavazny problem, alebo co?! Pani doktorke som pisala maily s prosbou
o vysvetlenie. Vysvetlenia som sa nedockala, ale zato mi bola navrhuta ina metoda operacie a to implantacia sosoviek. Cena zakraku bola vyssia, ale popravde mi to bolo
jedno, kedze moje oci mi robia skutocny problem. Nasledne mi pri telefonickej komunikaciin bolo povedane, ze sami nevedia ci implantacia sosoviek v mojom pripade
bude mozna a to vsetko s vysvetlenim, ked pride cas tak Vam ujasnime. Z mailou od pani doktorky som sa taktiez nic nedozvedela. Po patrani odpovede, co mi vobec je a preco sa dane
operacie daju ci nedaju vykonat som ziadnu odpoved nedostala. Doktorku som poprosila, ci by mi mohla aspon poslat vyskedky vysetrenia, nakolko som sa chcela obratit
na odbornika. Bola som skutocne zufala, tak som na odporucanie znameho zasla na prof. Gerincom, ktory posobi na klinike detskej oftalmologie na Kramaroch. Po zhliadnuti
vysledkov ma poslal na ocnu kliniku Oftum k pani doktorke Beláňovej. O danej klinike som nepocula, ale kedze viem, ze prof.Gerinec je velky odbornik, na danu kliniku
som isla este v ten den. V Oftume videla pani doktoka moju obrovsku beznadej z nevysvetlenej situacie. O tri dni mi dala termin na predoperačné vyšetrenie. V den vysetrenia
som bola doslova unesena z pristupu na klinike. Pani doktorka mi vsetko o mojich ociach vysvetlila, nakreslila. Konzulacia plus nasledne vysetrenie trvalo 1,5 hod., co sa s 10
min konzulaciou priamo s doktorkou na Neovizii, neda ani porovnat. Cena vysetrenia na Oftume bola neuveritelnych 50eur. Dohodli sme si termin operacie a to na 10.11.2014.
Cena operacie, ktora je vobec mozna je o viac ako polovicu lacnejsia. K tomu na klinike dostanem okuliare, kvapky, ibalgin a ziadnu cistiacu vodu na oci nepotrebujem. Zakladom sa je
nemalovat a ocka si umyvat par dni pred zakromom cistou vodou. Som neskutocne rada, ze som vdaka stretu spravnych ludi, natrafila na ocnu kliniku Oftum. Na druhej strane ma hneva,
ze som sa pre taku malu, povedala by som familiarnu a vybornu kliniku nerozhodla uz skor. Neskutocne sa tesim na zakrok a som obrovskou dlznickou pani dokrorke Belanovej.
Celkove vysetrenie na Neovizii so vsetkym ma vyslo 170eur s tym, ze ked sa rozhodnem pre zakrok mi bude 75 eur vratenych...ale co z toho, ked clovek je rozhodnuty, avsak klinika
nejavi zaujem o svojich klientov. Mam aspon jedno ponaucenie. Tie najlepsie vyrobky a sluzby nepotrebuju reklamu, kedze vsetko sa odvija od skusenosti nas ludi.