Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

POMOC

Príspevok v téme: POMOC
katy288

Ahojte, prosím o pomoc ako mám chápať tejto vete: Užite zabudnutú tabletu len čo si spomeniete, aj keby to znamenalo, že musíte užiť dve tablety naraz. Pokračujte v užívaní ďalších tabliet vo zvyčajnom čase a počas nasledujúcich 7 dní použite ďalšie opatrenie, prezervatív.Ak ste mali pohlavný styk v týždni pred vynechaním tablety alebo ste zabudli začať užívať ďalší blister po období bez tabliet, musíte rátať s rizikom tehotenstva. V takomto prípade vyhľadajte lekára.
Ide o to, že som mala včera pohlavný styk a dnes ráno som zabudla zobrať tabletku, ale stihnem ju vziať do 12 hodín. Tak teraz neviem či sa mám obávať, alebo nie. Do teraz som brala HAK pravidelne v rovnaký čas.

winki

Na čo preboha máte gynekológov čo Vám tú HAK predpísali??????? Zdvihnem telefon a zavolám, resp. zdvihnem riť a idem osobne sa opýtať.

Hacko

A ked ja beriem pol roka HAK mozem si ju na mesiac vysadit a potom prvy den menz. opat nasadit?
Ďakujem za odpoved

odpovedam

ak ju stihnes vziat do 12 hod, tak sa nic nedeje, akoby si ju uzila nacas. zajtra si ju daj tak ako vo zvycajnom case.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

POMOC - Fórum - ZDRAVIE.sk