Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Divne skvrnite nohy

Príspevok v téme: Divne skvrnite nohy
Derby2

Moje lytka maju na sebe take zvlastne skvrny, su ako modriny ale su hnedej farby. Neviem, co to je a ako sa toho zbavit. V praci mam pod stolom ohrievac a pred asi mesiacom som ho mala tak blizko noh, ze to palilo, v tom case sa to asi objavilo. Potom som ten ohrievac presunula a cakala som, ze to prejde, ale nie! Uz par tyzdnov tam tie skvrny stale su a ja neviem, co si s nimi pocat! Alebo je tma nejaka ina pricina ako ten ohrievac? Stravujem sa dost prisne, ale verim tomu, ze zdravo, a beriem antidepresiva. Prosim, som zufala, nechcem mat permanentne skvrnite nohy... Ak mate cokolvek, budem vdacna.
(25 rokov)

Derby2

No tak som to odfotila.. v reali je to trochu vyraznejsie ako na fotke, to preto, ze bol blesk. Skusila som to natriet Bi-Oilom, ma to vraj zjednocovat farbu pleti, tak snad... lebo blizi sa leto a ja chcem nosit sukne a nie takto flakato sa pohybovat po svete :(

vangrotem.blog.com

Derby2

Pripojim fotku, ked pridem domov z prace, mam ju na inom pocitaci.
No, koza je okrem farby uplne nezmenena, ani nereaguje bolestivo a podrazdene, monzno je na tych miestach o nieco suchsia. Len tie skvrny tam su.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Divne skvrnite nohy - Fórum - ZDRAVIE.sk