Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Resekcia prsta

Príspevok v téme: Resekcia prsta
bruno1981

Pred 4 mesiacmi som mal pad na bajku na luke. Pekne do makkeho. Lenze, nejak nestastne som zakopol o nieco a dochramal som si 2. prst na nohe. Mal som dojem ze je narazeny kedze opuch minimalny a fialovy tiez nebol. Tak som zafixoval a bolo. K lekarovi som nesiel ...lebo vraj sa s tym aj tak nic nerobi aj ked je zlomeny. No...bolesti presli po mesiaci a ukazovali sa len pri niektorych pohyboch...aj to malych. Ked som ho zacal po 3 mesiacoch sledovat zistil som ze ho nemozem ohnut a stale slabe pobolievanie mi tiez zacalo vadit. Siel som k ortopedovi a zistil ze sa jeden clanok vklinil do druheho a zarastol tam. To by ani nevadilo ale tie male bolesti pretrvavaju a tak mi povedal ze mozem ist na resekciu, co znamena skratenie clanku prsta. Vraj jednoducha opreracia ale prst sa potom bude otacat aj smerom nahor ked ho nic nebude drzat.
1. poradim vam, rieste aj narezeny prst s lekarom
2. mate niekto s resekciou skusenosti prip. poznate niekoho?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Resekcia prsta - Fórum - ZDRAVIE.sk