menstruacia inac?

Príspevok v téme: menstruacia inac?

Proste minuly tyzden z utorka na stredu ma chytila angina silna. 39 st. teplota a strasna bolest mandli s bolestivym prehltanim. Dostala som antibiotika - dalej len ATB- Zinnat 500 a Flector prasok od bolesti. Vo stvrtok sa mi dostavila aj menstruacia. Ale aj tie problemy zo spodu pri uzivani atb. Davala som si aj probiotika teda potom uz.Bola niaka slaba aj bolesti brucha slabsie. Farba bleda,bledohneda.ale nebolo mi to niak moc nezvycajne. No v nedelu teda vcera poobede ako som lezala na posteli som zacala pocitovat krce v podbrusku ale neboli take silno menstruacne,boli take slabsie a insue trochu. Myslela som ze zastavene vetry lebo som ich zadrziavala par hodin v spolocnosti. Tak som isla na toaletu a snazila som sa mat aj stolicu lebo som mala nutkanie no islo to tazsie tak som si silnejsie masirovala brucho. Ked vetry odzneli a vyprazdnila som sa tak ako som sa utierala bola na papiery cerstva krv z posvy. Myslela som ze asi sa ta menstruacia spustila viac konecne. No zopakovala som takuto navstevu toalety este 2 krat ale uz bez stolice.no krv bola stale silnejsia a zvlastne krce v podbrusku boli ale slaba intenzita. A odvtedy neprestajne krvacam.je to ine ako ked je silna menstruacia.castejsie menim tampon a vzdy je uplne presiaknuty takou velmi cerstvou krvou. Co to je? Mohla som si tou masazou na wc nieco poskodit?