Co teraz?

Príspevok v téme: Co teraz?
smutnaromanticka

Ahojte,chodit s priatelom 5 mesiacov a vcera sme sa chceli prvykrat spolu milovali.Pre mna by to bolo po prvykrat.Mam 21 a priatel 26.Vsetko bolo super,boli sme u neho.Rodicia boli prec a mali sme celu noc pre seba.Krasna romanticka vecera,potom sme spolu tancovali,zacali sme sa bozkavat,vyzliekli sme sa a isli sme do kupelne.Maju velku rohovu vanu,sedeli sme v nej,bozkavali sa,bola som velmi vzrusena.Po kupeli sme isli do jeho izby vsade boli same sviecky,pustil krasnu hudbu.Odniesol ma na postel,zobral vonavy olejcek a robil mi masaz.Zacali sme sa hladit a bozkavat,zacal mi to robit prstami a to robil uz velakrat predtym.Bolo to vsetko uplne nadherne.Ale ked sme sa uz mali milovat a mal nasadeny kondom,zrazu som dostala velky strach.Priatel bol zlatucky,objal ma a povedal,ze je vsetko v poriadku.Ale mam z toho blby pocit,pokazila som krasnu chvilu nam obom.Neviem preco.Zaspali sme v naruci,rano bol priatel trosku smutny,ale mily.Co mam robit aby to nabuduce nedopadlo s tym,ze budem mat strach.Ved vsetko bolo tak ako to chcem,uzasne.Priatela milujem,atmosfera bola prekrasna.Co sa stalo?

smutnaromanticka

Jasne sviecky,vecera,ale ako to urobit ked sme u neho doma?
Rozmyslala som,ze dnes ked tam pojdem zoberiem si so sebou do tasky sviecky,sampanske,jahody.Sexi pradielko bude najmensi problem a kym bude pripravovat veceru,pojdem sa zloti k nemu do izby a zatial by som tam zapalila sviecky,pripravila samúpanske a jahody...Myslite si,ze to moze byt?Chalani pacilo by sa Vam to?

lucinka2

ahoj no ty by si mala najlepsie vediet co ma rad nie? :) sa musis podla toho zariadit,ale dobra vecera, sviecky a sexi spodne pradielko nic nepokazi :)

smutnaromanticka

Ahoj evinka,dakujem.Chcem mu pripravit krasny vecer,zajtra budeme spolu,ale u neho doma.Tak neviem ako to mam urobit,poradite mi niekto?

evinka

smutnaromanticka....ja viem ze tam bol strach.......aale nieco ti poviem....vies...radsej nech je tam strach z milovania s niekym koho naozaj milujes a vies ze ti neublizi, ako by si to mala spravit pod vplyvom alkoholu s niekym koho nepoznas......s niekym kto nevie ze si panna....a s niekym kto si ta nebude vazit...ja som to tak urobila a je mi z toho zle....mam terza priatela ktoreho milujem nadovsetko..nikdy som mu to nepovedala ako to bolo prvy krat, bo asi by bol sklamany...aleeee ver mi.....tak nadherny vecer ti mohol pripravit len clovek ktoremu fakt zalezi na tebe.....a ktory ta miluje.....davaj mu taku istu lasku aku on dava tebe....myslim a vidim ze tento vztah ma dlhu buducnost, len uz prekonaj ten strach.....ved milovanie je take nadherne... ( samozrejme nadherne len s milujucim priatelom) papa

hello

evinka ma asi pravdu, mala by si mu spraviť rovnako krásny večer, lebo takých ako je on je ozaj maalo...no jasné, že bol trošku smutný,to je normalne....tak kráásny večer vám prajem

lucinka2

ja ta uplne chapem a preto sa ti snazim pomoct. tiez som sa trochu bala,ale ked je skvely partner vsetko ide lahsie.prvy krat to mozno nebude nic moc,ale ked sa rozbehnete hned si to oblubis :) a nezabudni ze sa treba uvolnit a nebat sa. idem ja uz spat. zajtra po vysvedcko do skoly tak vstavam skoro. inak by som rada popisala...krasne sny romanticka a dufam, ze uz dlho nebudes smutna romanticka...a ozvi sa ako to dopadlo. papa a veeela lasky prajem :))

smutnaromanticka

Dakujem EVINKA,suhlasim s Tebou.Ja chcem nieco zacat robit,ale ako si si mohla precitat bol tam strach a v podstate nemal byt preco.

smutnaromanticka

Dakujem lucinka2 si zlata.No dufam,ze uz budem vediet ake je to prijemne,lebo vsetci pisete o tom aky je sex nadherny a ja mam z neho taky strach.S priatelom sa pozname 3 roky a chodime sme spolu 5 mesiacov.Prvykrat sme sa posunuli k intimnym veciam len pred 3 tyzdnami,takze mozno to bude tym.Ja uz neviem,trapi ma to a dost.Priatel sa zachoval super,ale bolo na nom vidiet co mu to sposobilo,ked bol velmi vzruseny.