Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

neviem si zvyknut

Príspevok v téme: neviem si zvyknut
podnikatelka

Mam priatela byvame spolu ,milujem ho.Rozumieme si vo vsetkom.POmahame jeden druhemu vo vareni,peceni,upratovani .Sme idealny par.Nikdy ma nekritizuje spravi pre mna cokolvek.Ale su veci na ktore si neviem zvyknut.Napr.je velmi nedochvilny velakrat vsade meska a nedojde nikdy na cas Ci je to futbalovy trening,nakupy .NEREaguje pohotovo ako keby bol spomaleny...JA som zasa tornado som dochvilna reagujem pohotovo ale na toto si neviem nejak zvyknut ,naozaj mu nemam co vytknut je vsimavy laskavy nevymenila by som ho za nic sme zasnubeni ale niekdy mam pochybnosti ci bude dobry manzel a otec? Uci na ZS a velakrat sa velmi negativne vyjadruje na adresu deti.N*emaju voci nemu respekt co mipovedal .VIem ze s dnesnymi detmi to nie je lahke ...ale aky bude k vlastnemu dietatu ked vovi nemu nemaju respekt ine deti .Ja podnikam pracujem s ludmi tiez niekedy dojdem vystavena ale na mojom vztahu to nic nemeni.Co mi poradite dakujem

doremi

nedochvilny znamena, ze je nezodpovedny. iba v tomto jednom je taky alebo v com este inom sa jeho nezodpovednost prejavuje?...a dnesni studenti...u nich je tazke budovat si autoritu, pretoze nereaguju na prikazy a zakazy. najprv je potrebne vytvorit si k nim vztah, niecim ich zaujat a az tak budovať respekt

podnikatelka

odpovedam ano rozpravali sme sa o tom vie ake pocity to vo mne vyvolava a ani tak sa to nezmenilo on je dobry ma vela dobrych vlastnosti ale sme sa velakrat pohadali kvoli tomu a skusala som aj slusne pekne ale bezvysledne .

odpovedam

hmmm. to, ze tvoj snubenec ma kopec dobrych vlasnosti neznamena, ze tebe nemoze nieco prekazat. je to prirodzena vec a tvoj snubenec by mal vediet, ake pocity v tebe vyvolava to, ked na neho musis zakazdym cakat. vie o tvojich pocitoch? ako ste spolu o tomto komunikovali? mozno ked bude vediet, ze ti tym sposobuje neprijemnosti, bude mu viac zalezat na tom, aby ta cakat nabuduce nenechal. nepriazniva odozva v jeho praci ho takisto neospravedlnuje. je pravda, ze decka nemaju respekt, ja ucim na VS a vidim z roka na rok, kam to speje. kazdopadne mas pravo na svoje pocity a hovorit o nich partnerovi. potlacenim toho, co ti vadi, v tebe len bude rast napatie. porozpravajte sa o tom...

Itte

To je v pohode, kazdy mame v zivote niekedy slabe chvilky a pochynosti, je to normalne...Si super baba a este budete v zivote stastni. Uvidis...

podnikatelka

llte ahoj mas pravdu dakujem aj vyssie uvedena otazka co cakam ludi na fore ,ze mi poradia tak ako ty .ano som sa zamyslela mohlo by to byt aj horsie viac by sa mi pacilo kebyze je agresivny ,hra automaty ,mlati ma hlava nehlava ...NIE,radsej sa budem tesit jeho nedochvilnosti a vazit si ho preto aky je,a tesit sa to mu ze nema vyssie uvedene vlastnosti.Velmi si mi pomohla a to som tu aj hladala podporu a nazor niekoho,kto ma rovnkaku skusenost.Cakam snubenca s vecerou a vdacnostou ze ho mam .

anxs

Posnikatela, čo očakávaš od ľudí tu na fóre? A ako si predstavuješ ty konečnú situáciu, čo by sa tebe páčilo ako výsledok?

Itte

Moj je tiez velmi nedochvilny a mna to znervoznuje, ale ma dobry charakter a vela pozitiv. Preto sa tu jeho nedochvilnost snazim prehliadat. Kazdy ma pravo na nejaky charakterovy defekt a nedochvilnost nieje az taka zla vlastnost, mohlo by to byt aj horsie - alkohol, tyranske povahove vlastnosti atd..
Ja sa tomu tvojmu ani necudujem, ved je ucitel na ZS a deti su dnes ine ako sme boli my. Vychova je hrozna, potom sa to odzrkadluje na chovani v skole a k ucitelom. Niekedy za komunizmu bola velmi striktna disciplina a ucitel bol autorita. Teraz je ucitel len saso. Potrebujes velmi vela psychickej sily vyucovat v dnesnej dobe deti. A to ja mam tiez sama dieta, a vela deti okolo mna je mi nesympatickych kvoli ich rozpustenemu chovaniu. A nijak to neovplyvnuje to, ze svoje dieta milujem a vazim si ho. Takisto tvoj manzel bude svoje dieta milovat, ale preto este nemusi trpiet rozmaznane a sebecke chovanie inych deti. Chapes ako to myslim...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

neviem si zvyknut - Fórum - ZDRAVIE.sk