Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Červená - citlivá pleť

Príspevok v téme: Červená - citlivá pleť
o_o

ahojte, viem, že podobných tém je tu veľa, zopár starších som prešla, ale nenašla som veľmi to, čo som hľadala,,
tak by som sa teda chcela spýtať či sa dá nejako "vyliečiť", prípadne zmierniť začervenenie pleti.. červenú tvár mám skoro stále.. či už pri vetre, mraze, alebo po chvíli strávenej na slnku.. a takisto aj pri menšej námahe.. viem že začervenenie je vtedy bežné, ale ja som červená až príliš.. preto sa hanbím napríklad aj športovať niekde vonku, medzi ľuďmi,,
tak ak by niekto vedel poradiť.. prípadne som niečo zahliadla aj o IPL, žeby mohlo pomôcť, ale veľa som o tom nenašla

Sejla

Tiež sa zvyknem červenať a ešte 30 minút po umytí tváre som červená, pomáha mi podobne ako Agnes dobrá kozmetika, hlavne od biodermy, či freederm, do spoločnosti nosím jemný krycí krém, červenanie potom nie je také výrazné, pomáha mi piť veľa vody, jemné opálenie a pravidelný šport - vôbec mi nevadí, že sa pri športe sem tam mihnú ľudia a vidia ma, zase je dobré nehanbiť sa za to, veď ani niet za čo.

Agnes998

A aku kozmetiku pouzivas? Kupuj si nejaku kvalitnu, antialergicku urcenu na citlivu plet v lekarni. O IPL nic neviem, to sa porad s nejakou koznou lekarkou. Ja mam tiez citlivu plet ale asi nie az tak ako ty. Ja som citliva hlavne na nespravnu kozmetiku.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Červená - citlivá pleť - Fórum - ZDRAVIE.sk