Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Obhajova invalidného dôchodku

Príspevok v téme: Obhajova invalidného dôchodku
arsinoe

Dobrý deň,chcem sa informovať ohľadom invalidného dôchodku.Pred siedmimi rokmi mi bola diagnostikovaná schizofrénia.Od tej doby som nebola v nemocnici,ale naďalej užívam lieky.Avšak psychológ mi napísal,že nie je prítomná floridná symptomatika,poruchy vnímania ani myslenia.Avšak prehlbuje sa u mňa sociálna izolácia.Doteraz som mala zníženú práceschopnosť o 75%. Zamestnať by som sa chcela,avšak obávam sa stresov spojených s prácou,že by ma to príliš vyčerpávalo.Chcela by som sa spýtať,čo môžem očakávať na komisii s takýmto posudkom.Vopred ďakujem za odpoveď.

kop

Dolezita je sprava, ktoru posudkovej komisii dodas. To, co im povies, ich zaujimat nemusi. Preco ti napisal tvoj doktor taku podivnu spravu??? Chce, aby si prisla o prijem??? Nevies, ze musis Dr. povedat, aby ti napisal trochu neobjektivnu spravu, aby si neprisla o dochodok??? Ci to mate az tak formalny vztah??? Divne...

papousek

75%? To je dost na to aby ti priznali plny invalindny dochodok.nieco podobne mi diagnostikovali ale neviem ci by mi priznali plny invalindny dochodok.od r 2008som chora je to lepsie ale prvych 5rokoby sim ani nebola schopna pracovat.a ciastocny invaludny vybavovat si nebudem je to smiesna suma.aj by som sa do toho pustila ak by mi plny niekto vybavil a aspon 300dochodok inak nema zmysel sa do toho pustit.a kedze tusim a citala som ako sa vypocita dosrala by som len na slany chlieb.preto neviem ci ma zmysel sa do toho pustit.shyzotypova porucha blud be halucinacie chvalabohu.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Obhajova invalidného dôchodku - Fórum - ZDRAVIE.sk