Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zapal žlčnika

matway

klarika1 neber to v zlom, nemal som tento umysel s tvojou mamkou. Ja si už pár rokov robím tieto očisty tak dva krát do roka, a USG ani nepotrebujem. Ale stále zo mňa vyjde nejaký bordel.

kikarika1

matway

"Nikdy si nerobila žiadnu očistu,ani pečeni ani ladvin, až prišiel ten deň D." - žiješ s mojou maminkou ty, alebo ja?

Nabudúce nejaké tvrdenie naformuluj inak, keďže TY nemôžeš vedieť a tvrdiť, že si mamka žiadnu očistu nerobila...

matway

klarika1,sama si teraz potvrdila,že mamka nemala celý život problémy! Samozrejme,nemusela mať,ale celé tie roky sa jej usadzali v tele nečistoty z jedlá,ktoré pečeň nestíhala vylučovať,spracovať. Nikdy si nerobila žiadnu očistu,ani pečeni ani ladvin, až prišiel ten deň D. A rakovinove bujnenie sa nevyskytlo pri probléme so zlcnikom, základ sa začal tvoriť dávno pred tým, v mozgu,presnejšie,v hypotalame a hypofyze.

peggy prečo pijes olivový olej ráno na lacno? To by prehnalo asi kazdeho. Iné je,keď ho pijes večer pri očistnéj pecenovej kure spolu s epsomskou soľou,ale má to svoje pravidlá a postup,ktorý musí byť dodrzany!

kikarika1

asis

áno najhoršie sú drobné žlč.kamene, pretože tie sa v žlčníku neustále pohybujú a tým dráždia stenu žlčníka a pri opakovanom dráždení môže dôjsť k rakovinovému bujneniu, alebo kamene vycestujú do žlčovodov - čo je tiež životu nebezpečné...
bez žlčníka sa žiť dá, ale bez žlčovodov nie...

kikarika1

peggy

tak ešte nie si v rizikovom veku...prajem ti skoré uzdravenie a žiadne problémy so žlčníkom do budúcnosti

Peggy23

Kikarika mam 33, ale nemam kamene, len mierny chronicky zapal.

Matway, keď som si robila kuru rano na lačno olivovy olej s citrónom tak ma stale prehaňalo, neni to velka zataž na žlčnik, tak to ma byt?

kikarika1

matway

mojej mamke nebolo nikdy v živote nič, nikdy nemala žiadny žlčníkový záchvat, ani tráviace problémy napr. po mastnom jedle...všetko sa začalo tento rok, keď sa jej to stalo 3x, že sa jej nevedelo odgrgnúť a potom ju pichlo pod pravým rebrom....v tele mala žlčníkové kamene, ktoré vyzerali ako keby ich tam mala vyše 20 rokov (človek môže mať žlčníkové kamene aj celý život a vôbec o nich nevie!)
...takže mi nevrav, že preto nič neurobila, pretože ten kto nemá problémy so žlčníkom, asi len tak sám od seba nepôjde každý rok preventívne na USG brucha...
s maminkou som išla na USG až teraz keď ju prvýkrát v živote pichlo pod rebrom a bohužiaľ patrí medzi to mizerné %, kedy v človeku nájdu vzácnu rakovinu.....

poznám ľudí, čo skoro umreli na operačnom stole vďaka hnisajúcemu žlčníku a boli v oveľa horšom stave, než moja maminka a predsa rakovinu žlčníka nemajú....týmto chcem len povedať, že pri žlčníku je to ako "ruská ruleta"

matway

kikarika1 má pravdu, treba si dať všetko vyoperovať, odrezať vyškriabať...Je mi ľúto tvojej mamky, ale nič si preto neurobila, a to stačilo tak málo, ako uvoľniť žlč. kamene, zabrániť zápalu žlčníka vďaka kamienkom, ktorých máme pravdepodobne aj šesť druhov, a jej životosprávou, ktorá je stále a častejšie pre naše telo jedovatá a toxická, uvolniť obyčajnou epsomskou soľou a olivovím olejom tieto blokácie!!!

Je to napísané trocha surovo, no verte, že žiaden doktor toto svojmu pacientovi nepovie, a tobôž nie, ak na takej operácii zarobí!

asis879

Presne tak, ako píše kikarika, ja som tiež dosť podcenila moje žlčníkové kamienky /najhoršie sú tie vo veľkosti hrášku/, až kým sa mi neupchal žlčovod a ja som nezožltla. Po vybratí žlčníka som ešte musela doliečovať pečeň, ešteže pankreas ostal v poriadku. Odporúčam urýchlene dať vybrať žlčník, lebo môžu prísť veľké problémy vtedy, keď ich vôbec nebudeš čakať.

kikarika1

diagnózy a peggy

koľko rokov máte? ak je niečo chronické, tak na to už nepomôže žiadny čaj...po mojej vážnej skúsenosti s mamičkou, ktorej po odstránení žlčníka pre žlč.kamene, našli náhodne zhubný nádor v sliznici žlčníka - radím každému, kto má akýkoľvek problém so žlčníkom, dať ho urýchlene preč z tela...nechcem nikoho strašiť, ale žlčník je sviňa (ak sa nelieči zavčasu - je to tichý zabiják podobne ako pankreas)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.