Skorší príchod menzesu vyvolaný sexom?

Príspevok v téme: Skorší príchod menzesu vyvolaný sexom?
PaulaX

Dobrý deň, potrebujem vedieť jednú informáciu. Včera ráno sa mi stala taká nehoda. Milovala som sa so svojím priateľom, ja som bola na ňom a keď som chcela z neho zísť tak začala som krvácať z pošvy, proste trapas nad trapasy až tak že aj priateľ ho mal zakrvaveného keď som sa nadvihla. On nato reagoval len vetou "Čo si nepovedala že máš krámy?"
Ide oto že ja som ich dostala nejak predčasne pretože som ich mala dostať až v nedeľu,v pondelok alebo utorok. Včera bol len 26 deň môjho cyklu. Mám pravidelný cyklus v intervale 30 až 32 dni.
Môže to byť spôsobené tým že sme sa milovali každý deň od soboty až do včera? Niekedy aj dvakrát denne. Môže sex spôsobiť skorší nástup menzesu? Pila som aj citrón s vodou aby prišiel neskôr lebo som si chcela užiť priateľa kedže chodí pracovať na Čechy a sme spolu málo. Tri týždne je tam a týždeň doma. Tak som si chcela príchod menzesu naistotu oddialiť citrónom ale navyšlo to tentokrát akosi. Nikdy mi nechodí skôr ako má práveže častejšie mešká. Neužívam žiadné lieky ani antiku. Používame kondómy, pharmatex a prerušovanú súlož niekedy aj metódu plodnych a neplodných dní. Potrat to určite nieje lebo normálne krvácam ako keď mám menzes. Aj bolesti sú ako bežne. Len chcem vedieť či to môže byť tým sexom.
Ďakujem za názory

PaulaX

Ďakujem. Ako vidím na tie citróny sa veľmi spoľahnúť nedá :D
Len som mala obavy či sa mi niečo nenatrhlo alebo nepraskla nejaká cysta a tak. Ešte raz dík :)

winki

stáva sa...no najviac to neznášam ,keď mám už len slabunké krvácanie a po sexe sa to spustí ako lavína :D

otazkaodpove

moze. ako tu pisu, ja to tiez pouzivam ako "vyvolavacku" ked sa mi nie a nie spustit. vtedy vhupnem na to a po vaginalnom orgazme najneskor za par hodin sa mi spusti menzes. asi tie stahy a hormony nejak stimuluju tu maternicu k praci

manzel567

Je to uplne bezna vec, ze styk moze spustit skor kramy - tak 1-3 dni. Manzelka ma dokonca zoparkrat poprosila, aby sme mali styk, lebo si chcela spustit kramy - mala to take predkramove napatie, tlaky a chcela, aby sa jej to uvolnilo. Na 90% to vtedy funguje.

toiste

ahoj no mne sa stalo to iste uz dvakrat, tiez som sa vylakala a bol to trapas, ale uz nie sme deti aby sme sa smiali, vsakze, a citala som ze to je preto lebo ti mohol nieco natrhnut vzhladom na to ze ste to robili castoa viackrat, ...
mne sa stalo ze som zacala krvacat , nechapala som , priatel triez ze ci mam kramy a ja ze nie tak si myslel ze to on krvaca, ale tiez nie a potom o dva dni som kramy dostala... je to koli tomu

kukucko

Nie som odbornik ale podla mna moze byt. Superintenzivny vynimocny zazitok moze mat vplyv na hormonalny system. A casovanie menzesu je jeho dosledkom ...

PaulaX

Ešte pre informáciu ja mám 28 a priateľ 29 rokov. Pohlavne spolu žijeme sedem mesiacov a toto sa mi ešte nestalo nikdy preto som zaskočená.