Pred návštevou gynekológa musím ísť na psychiatriu

Príspevok v téme: Pred návštevou gynekológa musím ísť na psychiatriu
MôjBože

Inak ma tam nikdy neuvidia. Problémy mám, slabé krvácanie s bolesťami, ale stále mi to nestačí na to aby som tam išla. Už sa na to aj psychicky pripravujem a to som ešte len čítala čo ma čaká a už mi je zle od žalúdka. Fuj. Ja viem že som nezodpovedná ale ja s tým mám neskutočný problém.

???????????
Prehliadka vonkajších rodidiel
sa vykonáva na začiatku alebo ku koncu gynekologického vyšetrenia. Lekár si všíma TVAR vonkajších pohlavných orgánov, TYP ochlpenia, VZHĽAD kože, výšku hrádze. Po rozhrnutí malých pyskov sa hodnotí VZHľAd a VEĽKOSŤ klitorisu, ústie močovej rúry. U žien, ktoré ešte nemali pohlavný styk sa POPISUJE aj panenská blana.
????????????

Aký ma napríklad zmysel toto vyšetrenie? Popisuje, pozoruje, hodnotí.... to ani keď k očnému nepotrebujem hovoriť akú mám farbu očí a po kom mám tvar počet mihálnic.....

hrozn

MôjBože

Tak, ja neviem čo si bude myslieť, pre mňa za mňa nech vyšetruje za deň koľko chce. Ja si to pamätať budem. Viem už som o tom počula že keď som panna cez konečník takže bolesť mi je úplne na háku keď viem čo sa bude diať. :-P

Agnes998

A co si myslis ze je ten lekar specialne zvedavy akurat na tvoju aranu? Takych ako ty vidi denne mnoho. A hrabat sa ti tam bude, bez toho sa neda vysetrit. Ale bolet to nebude! Ak si panna, bude ta vysetrovat cez konecnik.

MôjBože

Ďakujem
A panna som, takže ťažko povedať čo sa vlastne ON rozhodne mi spraviť.
Alebo ONA?
Ja osobne by som asi radšej chlapa, lebo u ženy si to neviem predstaviť ale že...vôbec
Tak nemal by byť zvedavý ale ja sa na to neviem pozerať s jeho očami, proste neviem to, hlavne ide o to aby sa tam "nehrabal"

o_o

no ja som šla na vyšetrenie, ešte keď som bola panna a nezdalo sa mi, žeby si ma až takto obzeral ako popisuješ :O .. iba skontroloval či je "vo vnútri" všetko v poriadku a to bolo všetko. .bolo to rýchle, nebolelo to...
nemáš mať z čoho strach.. on takéto vyšetrenia absolvuje denne, nebude špeciálne zvedavý akurát na teba.. :) a ak máš bolesti, tak si nemyslím, že sa ti tam bude nejako "hrabať".. skôr ti možno spraví sono