Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ďasno po zlomení zubu

Príspevok v téme: Ďasno po zlomení zubu
Libor4803

Dobrý deň, asi pred vyše 3 mesiacmi sa mi odlomila plomba spolu s polovicou stoličky, bolo to pred vianocami tak som s tým čakal, nebolelo ma to tak som "mal čas", stále som si tam pchal jazyk a nebolelo ma to, ale raz keď som si ho do toho zubu dal a vytiahol, tak to úplne to zabolelo ako keď ste u zubárky a ide až niekde k nervu, odvtedy ma to bolelo vždy keď sa mi tam niečo dostalo.. išiel som k zubárke, poslala ma na rentgén, potom zas k nej a objednala ma až na koniec marca.. takže tam idem až tak cca za 10 dní, ale medzi časom mi ten zub akoby vyplnilo ďasno, neviem čo to je, vypadá to ako ďašno naplnené niečím, moźno to je len opuchnuté, neviem fakt ale je to od spodku až po vrch zubu, je to makké a nebolí to, jedine ak do toho silnejšie zatlačím.. nevie niekto čo by to mohlo byť? zvačšilo sa to tak sa toho celkom bojím

ebi77

tak to vyzerá, že sa ti urobil vačok na dasne, môžeš mať hnis po koreňom zubu

mal by si navštíviť zubárku čím skôr, ak sa dá, tak nečakaj do konca marca, inak sa ti ten zápal môže aj zhoršiť

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ďasno po zlomení zubu - Fórum - ZDRAVIE.sk