Ako sa preniest cez minulost?

Príspevok v téme: Ako sa preniest cez minulost?
lucik123hawk

Na zaciatku nasho vztahu,vcase ked su ludia najviac zamilovani, som neustale pocuvala o jeho byvalej. Vraj je dolezite aby som o priatelovi co najviac vedela, takze mi v kuse cosi o nej hovoril..Hovoril najma veci ktore zapricinili ich rozchod a podobne....ked som sa pytala preco to robi,vraj za tym nemysli nic zle a len chce aby som ho co njviac spoznala
Do vztahu som sla ako panna, myslela som si ze sa pri nom vsetko naucim...Ked som mu prvy raz robila oral, nevedel sa urobit a poznamenal, ze byvalke to slo (on nebol jej prvy, o poctivost prisla v 16tich s inym)
Ked som zo zaciatku nemavala orgazmi, opisoval mi, kolko ich mala byvalka...Strasne mi vadilo, ze hoci je so mnou, stale spominal ju :-( Chodime spolu uz dlhsie a stale mu to vycitam.. Tvrdi,ze som vadna a ze ine zeny by sa cez to davno preniesli..naozaj zeny?

Fleur-de-lis

ten chlap nemá úroveň. Že ty máš ísť k psychológovi? No ale asi až po ňom. Nemár s ním čas, utekaj preč, kým úplne nezničí tvoju sebahodnotu. Ty brďo, to on kde žije? Som mierne v šoku z jeho správania a ešte že to ospravedlňuje. Pýtam sa sama seba, či si to on sám úprimne myslí, že je to v poriadku.

A dievča, ak si nechceš zničiť život, nelez do postele s hocikým, do koho sa zaľúbiš. Akonáhle sa stane sex súčasťou vzťahu, je len malá šanca, že toho človeka dobre spoznáš, a zistíš či sa k sebe hodíte, lebo sex prekryje veľa problémov, bohužiaľ alebo našťastie ale nie na celý život. Potom budeš po pár rokoch vzťahu v šoku, že s kým to vlastne si. No nadávať potom môže človek len sebe, že bol taký nezodpovedný a hlúpy. Bohužiaľ si málokto prizná svoj podiel viny a stále obviňuje len toho druhého. No čo si navaríš, to si aj zješ...

lucik123hawk

dakujem vam baby....
viete tie reci o byvalke som brala v pohode, snazila som sa brat v pohode aj to, ze jeho mama sa s nou stale stretava....Ale ked mi pri sexe zacal hovorit ZAS o nej, strasne mi to ublizilo :-( Do dnes mu neviem urobit oral. Jedine co mam v hlave je, ze ona mu ho robila uzasne :-(
Orazmus uz mavam, ale vdaka tomu, ze som sa naucila v kazdej polohe co mi robi dobre....On od zaciatku robil veci co sa naucil pri byvalke...ked som mu vravela ze mi to ma robit inak, odpoved bola - ale ved jej to takto robilo velmi dobre.... :-(
vraj som podla neho ziarliva, dokonca ma poslal k psychologovi...je pravda ze mi strasne znizil sebavedomie a obcas mu robim sceny, ale naozaj nie som ziarliva, nikdy som k tomu nemala sklony...aj psycholog sa cudoval co robim v jeho ordinacii, vraj by ho mal navstivit priatel

Sejla

Inak to bude asi poriadne zakomplexovaný chlap, keď má takéto reči o sexe s bývalou. Tým, že poníži teba, zakryje svoj problém s erektilnou dysfunkciou, alebo, že ho odkopla bývalá. Kašli na neho.

odpovedam123

Dievca vaz si samu seba a to co poznamenal s tym oralom svedci o jeho nizkej urovni intelektu aj charakteru. NEch sa on nauci tebe robit lepsi oral :P:P:P ked je taky pan dokonaly :D:D:D To je poriadny magor toto. To ze nemas pri nom orgazmus moze mat rozne priciny ale ten clovek si ta proste nevazi! bacda na to ved nie si jeho matrac. Najdi si niekoho kto ma srdce a je citlivy resp. ohladuplny k zenam.

Sejla

Nie, cez takú vec by som sa asi ťažko preniesla a vadný je on, že ti hovorí také veci. Na druhej strane, ty si s ním nemala začínať vzťah, keď ešte hovoril o bývalej, najskôr sa on mal z toho dostať. Ale teraz, keďže je tvoj prvý, neber ho ako boha, čo ti bude hovoriť, čo máš cítiť a keď ti niečo prekáža, tak si vadná.