Zijem-ale nezijem

Príspevok v téme: Zijem-ale nezijem
snilek

Ma tu este niekto taky pocit?Prezila som kadeco.Ako keby uz vsetko stracalo zmysel,pritom stale,uz roky viem ze raz mi bude dobre.Iba neviem ci to ma byt v tomto zivote,alebo to co citim bude koniec,smrt?Ten kto ma miluje najviac na svete,ma dohnal az na taketo myslienky a ja uz nedokazem odist od neho.Ako by som to stavila,bud on,alebo ja.Nevladzem a jeho lutujem.

rieka

Ahoj snilek...sama som prezivala podone pocity...vlastne take iste uplne. Bolo to preto, ze som si myslela, ze clovek, ktoreho ja milujem je uprimny...a tak som sa kvoli nemu trapila, lebo sa choval nie velmi dobre a nedokazala som odist lebo som bola slaboch, hoci som s nim bola nestastna. Nakoniec ma opustil on a este aj takym ponizujucim sposobom, ze som 1000 krat olutovala, ze som to nepsravila prva. Zivot sa mi zdal bez zmyslu a nemala som chut nic robit ani zit. Ale dnes s odstupom casu som stastna a aj ked su tie bezne problemy citim sa fajn lebo v dusi mam jasno a poriadok:-). A vies co?? To len kvoli nemu om mala pocit, ze zivot nema zmysel lebo ma vaznil v akejsi dusevnej klietke. Hlavku hore a skus zit len pre seba, myslim tak, ze budes mysliet aj na seba lebo to je velmi dolezite. A hlavne si povedz ze si vynimocna a mas vela schopnosti...a potom uvidis tu zmenu....ZIT!!!...to je to, co ja som vtedy zabudla a az teraz vidim ake je to SUPER!!!
VELA STASTIA a hlavne sa NEBOJ!!! :-)

milli

Ahoj, Snilek, môžeš to trochu konkretizovať? Jedná sa o nejaký mimomanželský vzťah, či nejaký iný problém?

agina

Snilek je to vsetko take vseobecne...musis mat pred sebou nejaky ciel,ktory ta bude pohanat dopredu a na ktory sa budes tesit.