Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stretnutie s byvalym, je za tym nieco?

Príspevok v téme: Stretnutie s byvalym, je za tym nieco?
Mirka8786

Hm, tak je tu otazka uz snad 1000 krát riesená , ale predsa len skúsim.. čo hovoríte na zámerné stretnutie s byvalym , alebo proste s muzom , s ktorym ste urcitu dobu " zacinali vztah " alebo ako to povedat... Nebol to tak uplne vztah, dlho sme sa dopracovavali k zaciatku vztahu a nakoniec to vseho vsude trvalo tak necely tyzden.. Presiel cas a zrazu chce ist von??? a proste tak neodbytne ... Ja neviem či to nebude uplny trapas ..

Kokoroko

Coho sa bojis? Ak chces tak sa s nim stretni a uvidis. Lepsie trapas ako nic. Aj to ta predsa niekam posunie. Ja by som sa tiez rada stretla s niektorymi byvalymi. Pretoze som ich mala rada ako ludi. Nechcu sa so mnou stretnut prave kvoli tomu zvlastnemu pocitu na zaciatku, ze sa ten vztah posunul do inej roviny. To sa da prekonat pokial obaja chcu. A mozno ked vam to nevyslo vtedy vyjde teraz. Nenapisala si toho vela. Ale ja by som tomu podla toho ako mi na tom cloveku zalezalo. Mne osobne na tom s kym chodim zalezi vzdy takze by som sla do toho. Rada mam dobre vztahy s kazdym kto mi vstupi do zivota. Co ty?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Stretnutie s byvalym, je za tym nieco? - Fórum - ZDRAVIE.sk