Moj priatel stale taha do nasho vztahu jeho kamarata

Príspevok v téme: Moj priatel stale taha do nasho vztahu jeho kamarata
jacki

Ahojte potrebujem poradit.Mam priatela sme spolu 2 rok inak si rozumieme mame sa velmi radi a planujeme aj spolocnu buducnost.Problem je vsak v tom,ze priatel ma kamarata je to jeho najlepsi kamarat velmi si rozumeju poznaju sa uz od malicka su si ako bratia a vela krat si aj navzájom pomohli ak bolo treba.Problem je vsak v tom,ze priatel stale taha do nasho vztahu tohto jeho kamarata nemozem povedat ten kamarat je velmi dobry chlapec to ano viem,ze to teraz neznamena ze ma byt priatel len somnou a jeho okaslat to nie niesom majetnicka treba chodit von aj s priatelmi je to uplne normalne,no mne sa to uz zda az privela!ked sme spolu stale rozprava iba o nom co povedal,co urobil,kam ide proste stale pocuvam iba o jeho kamaratovi,a najnovsie uz aj o jeho zene nakolko sa minuly rok ozenil.Stale rozprava iba o nich.Uz som sa s nim o tom aj niekolko krat rozpravala vzdy mi slubil,ze sa to zmeni,zmenilo sa to vzdy len na dva dni a stale je to len o tom istom jeho kamarat a jeho zena a znovu jeho kamarat a jeho zena.Lezie mi to uz naozaj na nervy a uz skutocne neviem co mam robit!