Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otazka na RNG

Príspevok v téme: Otazka na RNG
Nplify

Ahoj RNG,
chcel by som ťa poprosiť aby si mi poradil ako sa možem zbaviť lipomov, najskor som mal malú guľku na tricepse veľkú cca 0,5cm v priemere ta po čase zmizla.
Potom sa mi vytvoril asi pred 4 rokmi lipom veľkosti slivky v driekovej oblasti.
Pred dvoma rokmi sa mi vytvoril novy lipom na ľavom trapeze v blízkosti krčnej chrbtice približne vo veľkosti slivky. V detstve som bol liečený na zväčšenú štítnu žľazu, momentálne neužívam žiadne lieky a mam 32 rokov a krvná skupina B+.
Hľadam sposob neinvazívneho odstránenia lipómov ak je to možné...
Veľmi pekne ďakujem za doporučenie.

RNG

Nuz na napravenie zubnej flory a ochranu zubov a celej ustnej ditiny odporucam pouzivat ustne probiotika/oral probiotics.
Usadzovanie kamena na zuboch je zalezitost vylucenych slin, neviem co sa v tom da celkove urobit.
Leda ze by sliny boli vylucovane extra v mnozstvach pre drazdenie roznych skodlivych mikrobov a prilis huste, takze nechavaju za sebou depozity. A tam tie ustne probiotika mozu pomoct.
Cierne usadeniny mozu byt plesne, co tak isto ustne probiotika mozu potlacit.
Vyjadrujem sa opatrne, pouzivam "mozu", lebo taky pripad som este nepocul.
Ale vseobecne kazdemu odporucam na ochranu zubov, ust aj celeho horneho dychacieho traktu pouzivat ustne probiotika.

auri7

Pán RNG, prosím vás o radu lebo už som zúfalá.. mám 19 rokov a približne od 14 mám zuby v hronom stave. samý čierny pigment, niekde až zubný kameň. JE všade, čiernej farby okolo a na každom zube.Niekedy (akoby tie čerstvé nánosy dám dole aj nechtom). Predtým som to riešila umývaním si zubov aj 6x/deň pastou Elme x(vystriedala som aj iné značky) , samozrejmosťou je medzizubná kefka a ústna voda. Nič nepomáhalo, len každý druhý mesiac naklusať dentálnej hygieničke, ktorá mi to zo zubov dala dole za drahé peniaze a zuby som si drhla stále.Potom som rezignovala, začala som používať kokosový olej na umývanie/ domácu pastu vyrobenú zo sody, kokosáku a olejov plus extraktom z grepu. Nič. Najnovšie používam soľovú zubnú pastu z DM,s kefkou curaprox,jednozväzkovou kefkou..zubné pasty s fluridom SLS už nechcem. pred týždňom som bola na odstránení,okolo stoličiek ho mám už zas. 2 mesačný interval sa posunul na 3,4 lebo si drhnem zuby sodou aj to len predné zadné sa mi nedajú vyčistiť.Čo sa týka stravy, jem veľa ovocia,zeleniny, mäsa už pomenej, snažím sa jesť celozrnné pečivo obmedzujem mliečne výrobky a hlavne syry... môže to súvisieť aj s mojou alergiou na prach(zatekanie hlienov do hrdla a večne upchtatý nos)? Prosím porad mi..

RNG

Nakaz hornych dychacich ciest je hromada, niektore atb adresuju ucinne, ine nie a niektore dokonca podporia.Viac najdes cez google pod mojim nickom a slovom infekcie.
Vacsina infekcii nam dochadza v kvapockovej forme, tj usadia sa najprv v prinosnych dutinach a tam ich trab adreovavat najma antimikrobialnymi kvapkami, ako koloidne striebro, a roztok citricidalu.Kvapkat v lese s hlavou zaklonenou co najviac dozadu, aby sa to dostalo aj do celnych dutin, co pocitis jasne kratkou prudkou bolestou.
Na infekcie, ktore su schopne zit z hlienov, tj kvasne, hnilobne a ine ako napr aspergilus pneumoniae je ucinne odhlienovac serrapaptaza a NAC a antimikrobioalny carvacrol, co sa nachadza v oreganovom oleji. Dobra forma oreganoveho oleja su zelatinove tobolky, entericky pokryte,aby nepalili v hrsdle ani zaludku, ako ich ma napr firma NOW pod menom Oregano oil, enteric coated, kde v kazdej 180 mg tobolke je zarucene 55%=100 mg carvacrolu. Davka je 3 x 2 tieto tobolky.

slovacik

Ahojte, poradte mi co by mi pomohlo uz od januara kaslem, vybral som opakovane antibiotika, infuzie, hydrocortison, synthopilin, striekam si spej na dychanie a beriem lieky na astmu vecer a stale len akslem a tazsie sa mi dycha. Mam obavu ze je to uz chronicke. Da sa este nejak zvratit ten stav?
dakujem

RNG

Emlym, rozne chemikalie mozu sposobit vysyp na jazyku a inde v tele, ale myslim si, ze tvoj vysyp je sposobeny najskor nejakou plesnou ci kvasnou infekciou, hoci ani virusy sa nedaju vylucit.
Skus brat oreganovy olej na to v prvom rade.

RNG

Inty, najlacnejsie a dost komplexne enzymy vyraba nas vlastny a tiez roznych zvierat pankreas. Takze na trhu dobre zastupeny pancreatin ti moze pomoct na travenie(beries s jedlom a kyselinami) alebo entericky pokryty, pozri napr na produkt firmy Now foods, pancreatin 4 x 500 mg, kde je v kazdej kapsule ekvivalent 2 gramy pancreatinu.
Produkt firmy Solgar, entericke tablety, tj take, co sa rozpustia az v crevach a neminu sa na travenie jedla ale absorbuju do krvi a cistia cele telo.

Emilim

pan RNG prosim vas poradte mi. Uz 8 mesiacov ma velmi boli neznesitelne jazyk, ktory mam biely, miestami cervene skvrny a najhorsi je koncek jazyka, na ktorom mam osypane cerveny vysyp a tvori sa mi velke mnozstvo slin. Beriem AD Trittico. Dakujem pekne za odpoved. A este sa chcem spytat, u akeho lekara si to mam dat vysetrit, lebo obvodna dr. ma poslala iba na krcne, ale mi neporadili co to mam. Mala som aj trochu zvyseny cukor, predtym som to nemala nikdy. Este raz vam dakujem.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otazka na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk