Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vibracna plošina - rada

Príspevok v téme: Vibracna plošina - rada
Kikaaa3

Ahojte chcem sa opýtať cvičí niekto z vas na vibracnej plošine? Chodievam do fitka a dnes som ju skúsila prvý krát. No neviem ako na to...na displeji je samozrejme cas aj HZ a da sa nastaviť sila od 20 do 45 HZ tuším. Na začiatok som si dala najmenej a zamerala som sa na stehná tak, ze som sa dala do podrepu. No so stehnami mi vobec netriaslo iba som cítila ako mi vybruje v chodidle...to ma tak byt? Tak som si potom dala az na 40 a dala som sa do podrepu a bolo to náročnejšie no stále sa mi zdalo ze mi z nohami netrasie...neviem ci to ma triasť alebo nie ale co som videla videá tak vzdy triaslo. Mala som aj nastavený režim na nohy. A este k tým režimom su tam rôzne na ruky nohy brucho...to každý raz vibruje inak? A dal sa tam ak program nejaky dat a ukazovalo to aj s obrázkami nechcela som tam moc prepínať a skúšať bála som sa ci by som ju nepokazila. :D prosím poraďte mi co a ako som z toho uz magor. Pred tým si dávam vzdy polhodinku na bežiacom pase alebo na bycikly a po tej polhodinke cviky na brucho. A chcela by som potom cvičiť na tej vibracnej plošine...mam hrubšie nohy nechcem na nich svaly chcem spaľovať tuky pôjde aj to s pomocou tejto plošiny? Je z insportline Prosím poraďte dakujem :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vibracna plošina - rada - Fórum - ZDRAVIE.sk