Plynatosť a veľké brucho = veľký problém

Príspevok v téme: Plynatosť a veľké brucho = veľký problém
negative

Zdravím. Už takáto téma tu bola x-krát. Pred rokom a pol dakedy december 2013 ma začalo nadúvať. Doktorka mi nezistila helicobaktera. Lenže to neprestalo a horšilo sa to krčami v bruchu a zápchou. V lete 2013 sa k tomu pridalo zväčšovanie brucha po každom jedle hoc aj po malom kúsku alebo poháru vody.Jednoducho brucho ako v 3 stave. Rozmýšľala som či to nemôže byť aj tým,že v lete 2012 som rapídne schudla z 53 kg na 45 kg od stresu.Potom september-oktorber som normálne jedla mohla som mať tak 47-48 už. A potom v decembri tuším začala ta plynatosť a v lete 2013 zväčšovanie brucha. Môže byť príčina aj v tom chudnuti? Ak ano,ako sa toho nadobro zbaviť?

odpovedam

otazka, ale z brusakov predsa este nikto neschudol. cvicenim akejkolvek partie sa zvacsuje sval, nie chudne. chudne sa aerobnymi aktivitami, cvicenie je anaerobne. to, ze vyzeras ako pavuk, je tzv. skryta obezita. namiesto brusakov cvic komplet cele telo a rob aerobne aktivity - to jest take, pri ktorych sa riadne zapotis, robi ich aspon 45 minut v kuse (beh, bicykel, korcule, kardio program)

otazka12345

ahoj mohla by si konkretizovat tvoju tinktúrovo-čajovo-koreninovú kúru ?
ja tiez vyzeram podla brucha inak ako by som mala som cela stihla ale brucho mam ako pavuk gulate a to makam aj brusaky, nejem bielu presincnu muku V NICOM, ani biely ani hnedy cukor, syry ani nic z kravskeho mlieka (len obcas vazne). A brucho nafunkute. Brala som aj probiotika a nic. Pijem caj z fenikla a sice dobre chuti ale nema to vyznam a to je vraj an toto najlepsi. Jem v klude a pravidelne mensie porcie cca 4-5x za den, niekedy malicke 6x za den, obcas len 3x za den. Dakujem za rady mam 25 rokov a tewnto problem ma hlavne esteticky trapi kopu tzriciek pre to hnusne brucho nosit nemozem.

karottka

Mala som rovnaký problém, veľa som čítala a sústredila som sa na parazity.
Nikdy som žiadne v stolici nenašla, no mala som všetky príznaky, čo som sa dočítala, že ich sprevádza: nafúknuté brucho, neustály hlad, problémová pleť, svrbenie nosa a ucha. Pred tromi týždňami som začala tinktúrovo-čajovo-koreninovú kúru a vidím ich!!! Mŕtve odchádzajú v stolici.
Brucho mám o 10 cm menšie ako pred mesiacom. Zmenila som radikálne stravu a vidím prvé zmeny aj na pleti.Mám 53 kg a vždy som bola chudšia, nikdy ani v puberte som nemala akné až po 30.tke. Tak som spokojná, že som našla príčinu a naozaj to funguje.

RNG

Nedostastok kyselin, celiakia, nedostatok enzymov, zla crevna flora vyvolana nedostatkom probiotik a ich vyzivy mikrovlaknin. Vyber si.

2Baska4

Ahoj, viem,ze som tu uz par ludom piala a vacsina sa a ozvala,co maju neaky problem, robim ako vyziv.poradca, poznam vela podobnych pripadov,viem ti s ty pomôct, kludne mi napi email : barbora.cirbusovaa@zoznam.sk (poslem aj par foto s podob.problemom napr )