Nebaví ma žiť

Príspevok v téme: Nebaví ma žiť
littlegirl

Dobry, chcela by som polozit otazku chalanom. Mam 24 rokov a meriam 152cm. Otazka znie: pacilo by sa vam taketo dievca? Zacali by ste si nieco so mno ak by ste ma poznali? Nehladam si tu frajera len chcem vediet vas nazor na zeny ku ktorym nebola priroda stedra a nenarastli do priemernej vysky zeny co je cca 160 az 170 cm. Mam pocit ze o mna chalani nestoja. Bolo mi povedane uz parkrat ze mam pekne oci, pekny xichtik ale nic viac. Nemam ani normalne zensku postavu. Som stihla a mam male prsia. To bude asi tym ze? Vy chcete len baby s velkymi prsami a poriadnym zadkom. Hm tak asi si nikdy nenajdem frajera. Uz ma ani nebavi zit. Nemam preco. Aj s pracou je to biedne. Kazdy na mna hladi ako na decko. Ani neviem naco mi je menzes ked nikdy nebudem moct mat deti lebo ani chalan ziadny ma nechce. Vobec nevidim svoju buducnost ruzovo. Ak by ste mali poznamky typu Mala si viac jest. Tak vas ubezpecujem ze jedla som. Ale problem je v tom ze ja som sa narodila uz ako mensi novorodenec. Mam to aj v karte. Liecbu rastovym hormonom mi detska lekarka nedoporucila lebo vraj moze sposobit rakovinove ochorenia a takato liecba prinasa znacne rizika so sebou. Ja som ju aj chcela podstupit ale bol potrebny suhlas rodicov s cim oni nesuhlasili po uvedomeni si rizik. Teraz mam zivot na h**no. Tak vratim sa k otazke chalani zacali by ste so mnou chodit ak by ste ma poznali so svojho okolia? Len chcem vediet vas nazor. Dakujem

littlegirl

Vďaka za nazory aj ked niektori ste sa mohli priamo vyjadrit a nie obkluckami :)
Meno = fuha, dost na filozofickej urovni pisane ale dik :)
hanka9 = ako si mam zmenit nazov, to uz nejde. Napisala som ako to citim. Nerozumiem

Fero M.

Tak ti poviem ja som vyssi od moje o 35cm :-)
Nevidim v tom problem aby si si nikekiho nenasla.
Oni casom pridu na to ze co je dolezitejsie ci prsnata alebo rozumna..
Nechaj to pkynut a netrap sa casom pride vsetko neboj :-)

_meno

ahoj littlegirl

aby sme lepsie porozumeli co je v zivote spravne a co nespravne, castokrat napriek nekonecnym radam si nenechavame poradit, ale ukazujeme tym svoj strach pred nami samymi ked vnutorne vieme ze je to nespravne. nebojime sa druhych ludi - To uz vobec nie - bojime sa ze odhalia nase vnutro.

pises aka vysoke mas v sucasnosti telo, aku chudu mas postavu, ake mas dlhe vlasy, ako ti doktorka vravela..

ale pises aj o detoch - ma dieta rado len vysoke mamy? alebo ma dieta rado mamy s kuceravymi vlasmi ktore maju v zdravotnej karte ze ked boli male dostalo chripku?

nasa buducnost nie je vytvarana vonkajsimi okolnostami-sedim na zadku a cakam ne peniaze, lasku, rodinu. buducnost co pride je vytvarana tym: nad cim dusa rozmysla, to potom dusa vykonava, to sa potom stava nasimi zvykmi a potom hodnotami.

kazde telo na tejto zemi raz zomrie - Ci zomrieme o tyzden, o 5 rokov, o 50 rokov....To su vonkajsie okolnosti - nezmenime ich vsetky..Dolezitejsia otazka je, co prinasa nasa dusa na Zem. Prichadza dusa kradnut, navysovat sa a hromadit majetok? Necudo ze sa citi vsade zle a robi si len nepriatelov-svoj zivot si dusa tvori tym co vyzaruje.
Podobne ako duse co prichadzaju na Zem nezistne pomahat druhym - Taki ludia maju stale co robit-pretoze je stale ako pomahat. Ci uz v cinnoostiach ako upratovanie, alebo ked si clovek prejde jednoduhsie cinnost bude vediet rozumom pomoct viac -ale na vsetkych urovniach je to pomahanie -nase skusenosti (mozog) a zrucnosti (telo) len zvysuju mieru pomoci ktoru vieme vyzarovat.

laska sa nabaluje - Aj malou pomocou druhemu sa jej efekt nasobi - Jednoduchy priklad ked sa nam v namrzenom dni niekto milo pozdravi a usmeje-a my potom nechapavo sa usmievkame a rozmyslame-"co tym asi myslel?".A cim viac nad tym rozmyslame tym viac sa dostavame na zaciatok ze za tym nebol zisk z vypocitavosti - Osoba pomaha bez ohladu na zisk-niekedy sa nam nieco podari za par minut, niekedy to trva roky a "ciel" nedosiahneme. (holubici efekt, Spravanie dietata - Ked nedostavam co chcem - Prestavam cinnost robit a hnevam sa (nijako to nikomu nepomoze ani sa nic nezmeni-akurat nicime seba hnevom).
Laska ma paradox- By ste ju mohli rozdavat, musite ju mat v dusi. Cim krmite telo je jedno-dusu tym nekrmite. Preto je laska cinnost na ktoru nepotrebujete nic(peniaze, ludi, cas). Laska vyzaruje - nespotrebuva.

Ak chces lasku pre seba, aby ta partner mal rad, aby ta ludia mali za dobreho cloveka - Stan sa nim.
Ak ale chce len aby ta ostatni mali radi preto aka si -ignorujes tym svoju dusu, svoju samostatnost-vzdavas sa jedinej veci ktoru mame-kontroly.

Pises ze svet nevidis ruzovo-ale svet je len more ludi takych ako ty. Ako chceme v buducnosti zbierat jablka, ked sadime trnie?

"Tak vratim sa k otazke chalani zacali by ste so mnou chodit ak by ste ma poznali so svojho okolia? Len chcem vediet vas nazor."

Moj nazor je, ze keby si mi viacej pomahala mal by som ta stale viacej rad :-). (Bez ohladu na tvoj vyzor, alebo na moju zadubenost ze pomoc nepotrebujem-ved o 5 rokov ked budem rozmyslat aky je zivot a budem vsetko zatracovat ake je zle si spomeniem - "co to dievca, co samo nemalo nic a napriek tomu rozdavalo-necitim sa nahodou ja zle len preto, ze davam len sebe a napriek tomu ze mi bolo dane hojne nie som ochotny sa zbavit ani stipky"?

Zacni mat rada vsetkych (aj chalanov) - niektori ta budu mat radi, niektorym to bude jedno, niektory sa stanu tvojimi nepriatelmi - ty viac ale spravit nemozes-mozes akurat ukazat ludom ako sa to robit ma- ich rozhodnutia nemozeme nasilu zmenit - mozme im ist ale prikladom.

Pekny den

normalchalan

Ja mam tesne nad 180 cm, ale vzdy som tuzil po mensej babe, neviem preco. Take male mile roztomile mi to vzdy pripadalo. Aj som mal par takych frajeriek, no som uz zenaty :), no verim, ze sa najde chalan s podobnym vkusom. Hlavne nezufaj, bud sebavedoma, aby si pochmurnou naladou neodradila pripadnych zaujemcov. Rucim ti za to, ze ak sa ti zda, ze chalani o teba nestoja, tak to nie je tym, ze si mala, ale skor ako k sebe pristupujes ty.

bigboy

a preco este nespis? vsetci este spia ved je sobota :D treba oddychovat a nie sa zamyslat nad zivotom chrusta :D
inac poznam baby nizke ako ty a maju frajerov a niektore aj manzelov aj deti. ja by som ta vidiet musel aby som mohol posudit celkovy dojem ale vsak dockaj co povedia ostatni aj ked dnes ti asi malokto odpovie lebo vyzera byt pekne vonku. ;)