Zmenšenie prsníkov

Nikolakol

Caute kocky, tak ja som uz mesiac po opke. Vsetko sa krasne hoji, uz nemam ziadny chrasty ani nic, ostali mi uz len teda blede jazvy, este stale vyvysene a este stale koza nie je vyhladena, ale taka pokrcena- ale je to stale lepsie a lepsie. Doktor mi hovoril, ze si to mozem uz natierat nejakou mastou na hojenie- neviete o nejakej? Nemyslim este tie silikonoe naplaste, to povedal, ze budem moct pouzivat az ked sa mi to uplne zahoji, tak teda ze mam pouzivat nejaku masticku, co ste pouzivali vy? Inak da sa tato jazva odstranit aj laserom v buducnosti?

Cufka

Ahojte kocky....Kosticka ako? Ja chodim kazdy tyzden do BA na kontroly...uz som zapojila aj biolampu do liecby a dokonca dnes aj kolagen....a to tak ze na pravy prsnik davam kolagen a na lavy dermazin liecia ma stylom pokus-omyl... A ten pravy sa hoji perfektne a ten lavy veeeeelmi pomaly....to nechape nikto ...uz musim len vydrzat....

Michelle, drzim palce a urcite nic nerob po opke nechaj sa obskakovat :)

Cufka

Ahojte tak dnes som bola na kontrole zase....i ked sa to hoji tak nikto nechape co sa mi to stalo.... Kosticka neni lepsie, boli to....z lekarskeho hladiska je to super lenze ja mam roztrhanu kozu (nie tam kde mam site ale mimo) asi 2x3 cm je to velke a boli to....doktor je z toho na prasky lebo vraj nikdy nic take nevidel taku reakciu...a to mam zahojene vsetko okrem tohoto kuska...tak uz aj osvecujem s biolampou a to vlastne urychluje proces hojenia...a repik mam nahradit kostihojom...dokonca mi dali gazy lebo oni maju take makke...ja som mala tie obycajne z lekarne a tie ma drali. Takze dnes ma osetrili a mam tak byt az do zajtra obeda...podprdu bavlnenu mam a zajtra kupim kostihoj a uvidim...o tyzden na kontrolu...manzel je uz na nervy kazdy tyzden utekame do BA....ale uz to vydrzim musi sa to zahojit....cvicit mozem nohy a brucho :) aspon volaco....tak zatim babule

lia1234

ahojte

ja som podstupila operaciu v marci roku 2012 u Imricha Kováča, hovoril mi o tom že možno nebudem môcť kojiť, a moje bradavky budu možno necitlive. Ale su citlive našťastie a chcem sa spýtať či napriklad keď ste vzrušené tak či vám na to reaguju ? dakujem :))

michelle1993

no ja som sa konečne dočkala a schválili mi 100% preplatenie operácie, v nedeľu idem do nemocnice sa objednať a hurááá! :)

Kostička

Ahojte, dnes som bola na kontrole, doktorka mi vytiahla steh a už by sa to malo lepšie hojiť.
Cufka, ako sa máš? Lepšie? A ostatné žienky po opke? Sem- tam sa ozvite...
Držte sa, pa pa

Cufka

Takze vcera som bola u doktora lebo ma to uz aj bolelo....hoji sa to vyzera to dobre z lekarskeho hladiska. Dovod? Podprsenka, mam reakciu na tu syntetiku a tym padom sa mi tazko hoji...takze bavlnenu podprdu zhanam...

Baby ktore idete na opku....dajte si na to pozor!!! Ja som mala tyzden po opke zospodu prsnika taky pluzgier ktory mi doktor praskol aby to vytieklo...a to bola alergicka reakcia na podprsenku....a kedze ju vobec nemusim tak sa mi to tazko hoji i ked mne sa rany dobre hoja....musim mat teraz bavlnene tielko a na tom podprdu alebo bavlnenu podprdu....idem zhanat

Cufka

Kosticka no ty uz mozes zumbovat!!! Ja som 4 tyzden po opke a teda toto sa mi vobec nepaci ako mi to vyzera....ale ked sa idem repikovat a dam si dolu gazy tak mi to uz aj krvaca....len nie je cas na vytvorenie chrasticky nechcem si davat tricko cez hole prsia a bez tricka mi je zima ked sa tu vyvalujem hore bez....ni uvidim co povie doktor v piatok.