Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zmenšenie prsníkov

lia1234

ahojte

ja som podstupila operaciu v marci roku 2012 u Imricha Kováča, hovoril mi o tom že možno nebudem môcť kojiť, a moje bradavky budu možno necitlive. Ale su citlive našťastie a chcem sa spýtať či napriklad keď ste vzrušené tak či vám na to reaguju ? dakujem :))

michelle1993

no ja som sa konečne dočkala a schválili mi 100% preplatenie operácie, v nedeľu idem do nemocnice sa objednať a hurááá! :)

Kostička

Ahojte, dnes som bola na kontrole, doktorka mi vytiahla steh a už by sa to malo lepšie hojiť.
Cufka, ako sa máš? Lepšie? A ostatné žienky po opke? Sem- tam sa ozvite...
Držte sa, pa pa

Cufka

Takze vcera som bola u doktora lebo ma to uz aj bolelo....hoji sa to vyzera to dobre z lekarskeho hladiska. Dovod? Podprsenka, mam reakciu na tu syntetiku a tym padom sa mi tazko hoji...takze bavlnenu podprdu zhanam...

Baby ktore idete na opku....dajte si na to pozor!!! Ja som mala tyzden po opke zospodu prsnika taky pluzgier ktory mi doktor praskol aby to vytieklo...a to bola alergicka reakcia na podprsenku....a kedze ju vobec nemusim tak sa mi to tazko hoji i ked mne sa rany dobre hoja....musim mat teraz bavlnene tielko a na tom podprdu alebo bavlnenu podprdu....idem zhanat

Cufka

Kosticka no ty uz mozes zumbovat!!! Ja som 4 tyzden po opke a teda toto sa mi vobec nepaci ako mi to vyzera....ale ked sa idem repikovat a dam si dolu gazy tak mi to uz aj krvaca....len nie je cas na vytvorenie chrasticky nechcem si davat tricko cez hole prsia a bez tricka mi je zima ked sa tu vyvalujem hore bez....ni uvidim co povie doktor v piatok.

mirmillka

Ahojte,ja som mala isť na zmenšenie minulý piatok,ale lekár musel žiaľ odcestovať,dnes som mala druhý termín a došla "mrcha".Takže čkám,aký mi dajú znova termín.
Inak som sa dočítala: Arnica montana 30 CH je najdôležitejším liekom v predoperačnom aj pooperačnom období. Výrazne zmierňuje bolesti, krvácanie a pôsobí aj ako prevencia tromboembólie. Podáva sa 5 granúl večer pred operáciou a potom 2x denne ďalších 7 dní. Na pekné zhojenie jazvy je vhodná Staphysagria 5 CH v dávkovaní 3x denne 5 granúl. Liek sa užíva od 1. dňa po operácii po dobu 7-10 dní.
www.zdravie.sk

Kostička

Cufka, ja som takmer 10 týždnov po opke, neboj, aj ty sa už budeš hýbať. Asi sa ti to horšie hojí, pretože máš ten rez pod prsiami, kde sa koža viacej naťahuje. Tiež ma štve, že sa mi tá chrastička vždy odtrhne, alebo ani nevytvorí. Zdá sa mi, že ten steh je dlhý a začínajú sa mi tvoriť dalšie dve dierky, jedna sa už trošku otvorila... Zajtra volám doktorke.
Tak musíme byť trpezlivé a vydržať. Ahojky a daj vedieť po kontrole.

Cufka

Kosticka no ty uz mozes zumbovat!!! Ja som 4 tyzden po opke a teda toto sa mi vobec nepaci ako mi to vyzera....ale ked sa idem repikovat a dam si dolu gazy tak mi to uz aj krvaca....len nie je cas na vytvorenie chrasticky nechcem si davat tricko cez hole prsia a bez tricka mi je zima ked sa tu vyvalujem hore bez....ni uvidim co povie doktor v piatok.

Kostička

Cufka, zatiaľ nič neťahám, bojím sa. Vravíš, že si to vytvára kožu samé...No ja to mám otvorené už zo 3-4 týždne, repíkujem, vytvorí sa chrastička, potom zmäkne po sprche a zase je to otvorené...
Možno by sa to hojilo lepšie, keby sa ten steh už vstrebe, alebo mi ho vytiahnu. Zavolám doktorke a možno za ňou aj pôjdem. Lebo kým sa to nezahojí, nebudeme odsávať a už fakt chcem mať po tom, aby som si konečne kúpila nové podprdy.
Potom dám vedieť, čo mi povie.
Ozaj, bola som na zumbe, supéééééér! A žiadne bolesti pŕs, vyskákala som sa, odreagovala... Tak ahojky.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zmenšenie prsníkov - Fórum - ZDRAVIE.sk