Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zmenšenie prsníkov

patulik213

Ahojte :)

EXXINA, kedy ťa to čaká?
mňa o 2 týždne, tento týžden si idem vybavovať interné vyšetrenia, tak dúfam, že bude všetko OK a nedostanem krámy hlavne...

a prosím tie čo to máte za sebou, podarilo sa vám zhodiť brucho po operácii lahsie? :))

merilinp

PRE lUcKU:bOLELO MA TO ASI 10 DNí,Už SI URčITE DOMA,ALE BUDEš šTASTNá,žE Už TA NIč NETAží,TERAZ Už LEN ABY SOM SCHUDLA AJ Z BRUCHA.

lucka1523

Ahoj. Som deň po operácii a chcem sa spýtať bab ktoré to podstúpili ako dlho mali bolesti. Je mi jasné že hneď na druhý deň to asi neprejde. A je mi aj jasné že každý má iný prah bolesti ale zaujímajú ma všetky skúsenosti. Ďakujem

jana79

ahoj patulik 213, prepáč , že sa ozývam až teraz..., určite chcem poradiť, budem ti veľmi vdačná, moj email: j.madakova@zoznam.sk

patulik213

Ahoj jana79 :) ked chces napis mi tvoj mail...mna caka opka v ruzinove a tiez mi najprv odpovedali negativne..mozem poradit :)

jana79

caute dievcata,tak ja som bola v ruzinove na plast. amb. dolozit vsetky podklady, co chceli k operacii..., a teraz po mesiaci som si volala a setricka mi povedala, ze poistovna mi to neschvalila, ked som sa jej pytala ako mam dalej postupovat-odvolat sa, nevedela mi vobec poradit..., prosim neviete mi poradit niektora, ze ako ste postupovali dalej po neschvaleni, kam sta sa odvolavali???... dakujem velmi za vsetky info, lebo uz ked som sa do toho dala, chcem to dotiahnut az do konca...

merilinp

Už mám 35 dní od operácie a až teraz sa chystám upratovat.Ešte to bolí aj prsia aj zošívanie.Lekár povedal,že je to dobré.Umývam si to ak sa dá 2x denne v studenom repíku.Mastim si ranky antibotickou mastou.Na ostatné mám taký gél s kyselinou hyaluronovou.Je zlé že sa mi to pod podprsenkou všetko parí.Ale hoji sa to pomali.Hlavne že ma nebolia plecia od pŕs.Inak prsia sú velmi pekné,ako som povedala,ako zamlada.

patulik213

Ano? To je mi luto :(( a inak sa mas ako? Pouzivas aj nejake lieky na lepsie hojenie? A co si davas na jazvy? Po akom case si uz vedela robit bezne denne cinnosti, ze ta to tak nebolelo?? Dakujem za odpovede, pomozu mi :))

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zmenšenie prsníkov - Fórum - ZDRAVIE.sk