Zmenšenie prsníkov

Nikolakol

mňa vždy upokoja tie články ked čítam príspevky od vás :-) ja budem mať len jazvu okolo bradavky a zvislo. Prečo interklinik ? Pretože po konzultácii som bola spokojná, za to naopak na konzultácii s doktrom Maršalom (PK,TT) som spokojná vôbec nebola. Nevenoval sa mi ani len 10 minut a potom povedal, aby som prišla s mamou a môžme sa porozprávať viac... samozrejme zobral 20 € za 10 min. :D

Lienka027

Ahoj Nikolakol,

Tvoje obavy a otázky úplne chápem som na tom podobne i keď mňa to čaká až v apríly.. Postupne, ako čítam všetky príspevky, tak strach ustupuje..

Ale teraz čítam o rezoch a mňa čaká spomínaná kotva..Tak dúfam, že to tiež bude ako iné píšu..;)

Neboj, zvládneš to a myslím, že potom to bude super.. A máš môj obdiv, ja ľutujem že som to rozhodnutie nespravila skôr..

Prosím Vás prečo práve ste si vybrali interklinik?

Bol niekto aj u doktora Gubu?

petulla87

Nikolakol,

mna operoval dr. Racz a nemozem povedat jedno jedine zle slovo, ale o Hederovi idu same chvali, takze myslim, ze budes/si v dobrych rukach ;) ..ja som mala na sebe tielko, mikinu na zips, dzinsy a cizmy.. a bezproblemovo som sa do toho obliekla.. ako som pisala bola som takmer bez bolesti.. takze problem nebol.. operovana som bola vo stvrtok, noc som stravila na klinike a rano som sla domov.. snazila som sa prve dni setrit, takze skor ako som lezala, som oddychovala.. nemala som ale problem s pohybom.. najvacsi problem mi robi prave to spanie na chrbe, kedze sa budim vzdy rano na to, ze ma neskutocne boli chrbat, ale aj to je asi len sila zvyku.. ja som totiz na chrbte nikdy nespavala ;) ..a vlasy som si umyvala tusim po 3 dnoch.. tak ako pises cez vanu ;) ..mozno ale u teba to bude trosku ine, kedze ja som nebola na zmensovani, iba na dvihnuti, kedze tie moje su uz aj bez toho celkom male.. a mam rez okolo bradavky smerom dolu.. pod prsiami rezy nemam.. neviem akym stylom to budu robit tebe, ci tiez do ,,single scar,, alebo budes mat tzv. kotvu.. kazdopadne hlavu hore, usmev.. ver, ze to za to stoji.. cakaju ta pekne, pevne prsia ;)

Kostička

Ahoj Nikolakol,
ak si si citala starsie prispevky, tak kazda sme tu pisali, ze sme boli fit velmi rychlo. Avsak kazdy ma iny prah bolesti, mna napriklad po opke nebolelo vobec nic,ale fakt, ale som si v nemocnici polezala od stvrtka /vtedy ma operovali) do nedele. Oddychla som si hlavne od deti a vyspala sa :)) Po opke som cele poobedie lezala, driemala, ja som sice vracala po anesteze ale nie kazdy ju znesie.
V piatok som uz riadne behala po chodbe, uz sa mi nechcelo lezat. Okrem chrbata ma nic nebolelo.
V pondelok som sa doma osprchovala a ak ti mozem poradit, vlasy som si umyla v sprchovacom kute aby som sa nenaklanala cez vanu.
Myslim si ze do skoly budes moct ist, ale ja som bola este trochu slaba, v pondelok som si poobede aj pospala. Tak to potom neprehanaj s pohybom.
Dufam ze som trochu poradila, ale kazda sme ina, moja svagrina napriklad po takejto operacii bola dlho ubolena, ale jej robili aj rez tam dolu pod prsiami a mne len okolo bradaviek a zvisle dolu.
Budem ti drzat palce!! Neboj, zvladnes to, ved si zena a my zeny sme silne od prirody,hi.
papa

Nikolakol

Petulla, dakujem. Teraz potrebujem pocut povzbudzujuce slova :-) mna bude operovat doktor Hedera v Interklinik, tiez nemas dlho po opke... Chcela by som sa hlavne spytat ci si mala problem s obliekanim (obliect tielko) na tp uz dam aj sako alebo nieco na zips/gombiky... A taktiez ma zaujima, ci si prve dni po opke len lezala, alebo ci si uz mohla sa aj pohybovat ..ist von alebo tak ...mna budu operovat v stredu, tak stvrtok-nedela budem doma oddychovat, ale v pondelok by som chcela ist uz do skoly :) + kedy si budem moct umyt vlasy ? Tak cez vanu ? Och, mam trosku obavy, ale snad sa nic nemoze stat, ved lekari vedia co robia :-)

petulla87

Nikolakol,

nemas sa coho bat, to chce klud ;)..ja konkretne som bola v Interklinik na zdvihnuti prsnikov 30.01., anesteza uplne bezproblemova, zaspala som chvilu potom ako mi ju pichli a zobudila som sa az na izbe.. potom ako som sa prebrala mi pustili hned do zily nieco od bolesti.. ale bolo to prvy aj posledny krat.. viac mi nebolo treba nic :) ..nemala som ziadne komplikacie, cca 2 hodky po prebrati som bola celkom fit.. po 5 dnoch som prsia mohla sprchovat.. jazvy sa hoja pomalicky ale pekne.. ale samozrejme to chce cas.. ak ta nieco zaujima, pytaj sa ;)

Kostička

Ahoj Cufka, vôbec sa neboj, keby bolo treba, ja by som aj teraz zase išla. Najviac som sa bála prebudenia a bolo to úplne v pohode, potom som celé poobedie driemkala.
Držím palce a potom sa ozvi.Papa

Nikolakol

baby, dosť sa bojím pred tou opkou... snad sa nič nepokazí, a všetko dopadne dobre, idem do interklinik, tak snad tam su dobrí :) a bojím sa inak dosť jaziev, ked ste ich videli prvýkrát ako ste to brali ? boli hrozné?

Nikolakol

Stefani, velmi pekne dakujem, trosku ma to povzbudilo. Myslela som, ze som hrdinka, ale nejakou nou prestavam byt cim viac sa to blizi. Ale uz sa velmi tesim na nove, male prsia :-) snad to vsetko zvladnem!!! :)

Cufka

Ahojte dievcata...tak som stale tu, v pondelok idem na opku....zatial sa drzim ale mam taky "scvrknuty" zaludok ze ledva nieco zjem ... boooooooooze sa dost bojim...predoperacne vybavene. Zajtra uz len zbalit tasku a v pondelok rano ideme smer BA. Dufam ze nebudu nejake trapne zapchy zase a dufam ze hned ako pridem ma zoberu a nech mam uz konecne pokoj...potom sa ozvem :o)) Drzte palce.