Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zmenšenie prsníkov

petulla87

Ahojte dievcata,

tak po par dnoch sa ozyvam aj ja.. mam za sebou prvu kontrolu po tyzdni - ktoru som absolvovala v stredu.. po 5ich dnoch som prsia mohla sprchovat, takze som si ich videla uz skor, zatial max. spokojnost.. nakolko som si ich zmensovat nedala /kedze nebolo uz ani moc z coho/ u mna islo len o dvihnutie.. myslela som, ze budem mat rez do tzv. kotvy.. ale mam len ,,single scar,, teda rez okolo bradavky a dole.. pod prsiami jazvy nemam, co je celkom fajn.. zatial ide vsetko podla planov, rany sa hoja, zapalene nie su a na dalsiu kontrolu idem az za 3 tyzdne.. spodne rezy mi doktor uz odlepil a nevidim tam uz ani stehy, takze odtial ich asi aj vybral.. tie cistim repikom + potieram calciovkou, ako mi bolo odporucene, avsak pozeram, ze kazda z nas dostala ine instrukcie :) ..bradavky mam zatial dokola prelepene.. dievcata neviem ci je tu z vas aj nejaka ,,sportovo zalozena,, ale mne uz ten pohyb chyba.. doktorom by bolo odporucene cvicenie po 3 tyzdnoch.. chcela by som sa spytat kolko po ak niektora z vas cvici, ste s tym opat zacali? ..jasne, ze nemyslim hned cinky, ale nejake lahsie kardio aspon /bike, stepper a pod./, kde sa vlastne namahaju len nohy.. som po OPke 10 dni.. myslite, ze by sa dalo omaly zacat lahkym cardiom, alebo este pockat?

Kostička

Ahoj Gina, veľmi pekne Ti ďakujem, že si napísala, upokojila si ma. Nechcem stresovať, ale keď každý mi radí niečo iné a nič nechcem zanedbať.
Myslim, že ten Siltape tiež pomôže, veď na kontrolu idem o mesiac, do vtedy hádam uvidím nejakú zmenu.
Fakt veľmi ďakujem, že si sa ozvala!!!!
Ahojky

gina333

Ahojte, Kostička neboj sa všetko máš OK ako má byť, nepotrebuješ ani Dermatix, toje na hypertrofické jazvy / tie veľké a hrubé a to nemáš. Doktorka by ti to povedala aj by si to videla.A to zhrubnutie mám aj ja ešte, bála som sa ja ja na začiatku že ako to bude vyzerať, ele evidentne sa to zmenšuje a je to čoraz krajšieeee. A nerobím s tým už temer nič, len ako písala aj Gubka, ráno an večer natieram olejčekom detským Nivea alebo telovým mliekom mastným NIvea. No a pritom si to trošku pomasírujem. Buď v pohode,uvidíš tie zázraky o mesiac , chichi. A manžel to iste ocení tiež, môže pomáhať pri masážach...Papá

Kostička

Ahojte..
To som zase ja. Chcem sa spýtať, či ste niektorá používali na jazvy silikónovú pásku aj gél súčastne?
Používam Siltape, neviem či si mám zohnať aj ten Dermatix, napríklad. A nechcem zase volať doktorke, zabudla som sa jej spýtať na kontrole.
Díky. Papa

Gubka

Ahojte....
Kostička ja som používala silikónový gel na jazvy Dermatix, ale až 6 týždňov po opke. Inak som si ich len mastila a mastím čistým detským olivovým olejom, inak som si nedávala nič, ani žiadne náplaste, jazvy mám pekné, ešte tmavé ale časom vyblednú, žiadne zhrubnutia ani nič podobné nemám. Tá hrubśia koža pod prsníkmi sa ti ešte vyrovná, tam bolo to šitie najhoršie, ale to sa spraví, neboj.
Petulla 87 gratulujem a vitaj medzi nami operovanými, teš sa spolu s nami.
Gina333 užívaš si nové prsíčka už naplno ako vidím ;))) veď ja tak isto, podprdky nové nakúpené a dekolt hneď vyzerá inak, aj bez podperyje to super....
Inak ja som bčera bola na sono prsníkov, všetko je ok, som rada.
Tak sa majte kočky....

Kostička

Ešte som sa chcela spýtať: na spodu prsníkov, kde mi končí šitie, mám hrubšiu kožu, že by to malo ešte povoliť, ale dávali ste si na to niečo špeciálne?

Kostička

Ahojte všetky,
dnes som bola na kontrole, všetko je v poriadku, na ďalšiu kontrolu až o mesiac. Už je to mesiac, čo ma operovali, ubehlo to veľmi rýchlo. Chcela by som sa spýtať, ktoré to máte tiež za sebou, čo ste používali na prsia okrem náplastí na jazvy alebo krémov na jazvy. Ja mám ten Siltape, silikónovú pásku na jazvy, mastím si to telovým mliekom po sprchovaní. Treba si robiť aj nejaké tlakové masáže? Alebo aké krémy či olejčeky mi odporúčite?
Ďakujem za rady, viem že ste o tom už písali, ale nechce sa mi to hľadať.
Majte sa krásne.

Kostička

Ahoj Gina, ďakujem za tip na ten Mepilex. Medzitým som zavolala doktorke a poradila mi, kde to objednám cez internet. Zajtra mi to má prísť na dobierku.
Zajtra idem aj na kontrolu, som zvedavá, či budem musieť prísť zase o týždeň alebo neskôr. Hojím sa dobre, hematóm už ani nevidieť.
Ahojte

gina333

Ahoj Kostička, ja som mala náplaste Mepilex. Môže ti ich vypísať aj lekár-chirurg na recept,ak to uzná za potrebné.
Tvoja plastická chirurgička/myslím že ťa operovala žena, však?/ by to tiež mohla urobiť.Aspoň sa jej na to spýtaj. Ja som si ich tiež zohnala, používala som ich asi 2 týždne, potom mi môj lekár povedal, že to vôbec nie je potrebné, lebo jazvy sa hoja pekne.Používa sa to na jazvy veľké,hrubé,a tak.Že to sú zbytočné výdavky.Akurát pri dlhšom používaní môžeš dosiahnuť opak, že jazvy budú až vtiahnuté-ako járčeky v koži.
Tak som ho poslúchla.A zatiaľ je to u mňa OK. Tak sa drž.

Lienka027

Nikolakol..
Ahoj, ja mám 27rokov a termín asi v apríli, zajtra sa dozviem presne. Tvoja odpoveď ma potešila.. Ďakujem

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zmenšenie prsníkov - Fórum - ZDRAVIE.sk