Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zmenšenie prsníkov

Stefani

Ahoj Petulla, ozývam sa ako som sľúbila. Narkóza úplne úžasná. Po prebudení strašná bolesť aštípanie na hrudníku, ale hneď mi pustili novalgin. Bolesť tak po 1/2 hodke ustúpila a štipanie až za 2 a to že sa už nevráti. Zatiaľ som ešte na nohách nebola, lebo ma operovali až od 14,30 do 18,00.

Nikolakol

... A este som sa chcela spytat, potom uz nebudem moct chudnut? Mam vysku 165 a vahu 57, ale chcela by som este schudnut. Schudla som uz cez 10 kil, ale prsia zostali rovnake. Vobec sa nezmensili :-( myslite, ze ak by som schudla na tych 50, tak by sa mi prsia zmensili?

Nikolakol

Ahojte, rozhodla som sa podstupit operaciu zmensenia prs. Avsak, problem je, ze mam 20 rokov a deti v buducnosti planujem. Avsak, informovala som sa ohladom toho ako roesit problem, ze nebudem kojit a neni to ziadna katastrofa. Vela zien aj zdravych kojit nemoze. bola na konzultacii u doktora Marsala, avsak rozhodne k nemu nepojdem. Nebola som s nim spokojna, a tak idem na konzultaciu k doktorovi Hederovi do Interklinik, ma niekto s tym skusenost? Avsak ... Chcem sa spytat co mi radite, ci aj vy ma od toho tak odhovarate ako doktor marsal? Hlavne ma dost strasil ohladom jaziev, ze su skaredene a neviem co. Aku skusenost mate s jazvami vy? Ja mam prsia velkost F, a velmi ich neznasam! Necitim sa v nich dobre, a ved same to vsetko poznate! :-) avsak, som celkom dost zaneprazdneny clovek, neviem si predstavit doma lezat cele dni ! Som studentka vysokej skoly, po skole idem do roboty, robim v jednom obchode s oblecenim. Som z bratislavy; takze interklinik by bola super pre mna. Chcem sa spytat, kedy sa budem moct vratit do skoly? Popripade do roboty? A kedy budem uz moct robit vsetko to co doteraz? Az o 8 tyzdnov ? Dakujem za odpovede.

Stefani

Ja som sa tiež tešila a nevedela sa dočkať, ale teraz je to iné. Já idem do BB Dr. Červeňovi a spolieham sa práve na to, že on je v tomto jednotka. Týždeň pred mi kázal začať užívať 3x1 tab. askorutin a po si nasadím phlogenzym, kôli hematomom a podliatinám. Ten už mám odskúšaný.
Takže čaute možno zajtra po.

petulla87

Stefani,

drzim prsty a budem na teba mysliet, ides teda o tyzden skor ako ja :) ..urcite vsetko dobre dopadne, nemaj obavy.. ja prave naopak, strach nemam vobec a uz sa neviem dockat pocitu PO.. dufam, das vediet co a ako.. mne bolo povedane, ze do 5tich dni by to mohlo byt bezbolestne.. kde ta budu robit?

Kostička

Ahojte všetky!
Stefani, určite si sa správne rozhodla, budeš kočka, aj mne teraz prsia po opke krásne stoja, je to pekné a super pocit! Operácie sa neboj, pospinkáš si a bude dobre a potom budeš na seba hrdá, že si sa na to dala.
Dievčatá, asi by som mala byť rada, že mám po opke a všetko dopadlo dobre, ale začína ma jedna vec štvať: mám pocit, že mám tie prsia dosť veľké, ešte stále. Asi mi šibe. Viete mi niektorá poradiť, či je možné si ich dať ešte odsať? Mala som ich veľmi veľké, až J- košík ale teraz sa mi zdajú až na D ak nie viac. Doktorka vravela, že mi vzali dosť a prispôsobila sa postave, bruchu.
Prosím poraďte, kto vie. Mala by som byť spokojná a takto vymýšľam... Ach jaj. Najbližší mi hovoria, že zmenu vidno, aby som neblbla, ale ja neviem, akási som nespokojná, asi som čakala, že budem mať "lentilky pod kobercom."
Možno keď si kúpim nové podprdy a veci, tak sa upokojím.
Tak sa všetky majte krásne a držím palce pri operáciách všetkým!! Ahojte!

Stefani

Ahojte,
ja idem na modeláciu- nadvihnutie bez inplantátu vo štvrtok 23.1. o 10,00. Už som dosť nervózna, zle spím a proste sa bojím a rozmýšľam či robým dobre. Najviac sa bojím hlavne narkózy, či sa zobudím. Sledujem toto fórum už týždeň každý deň a musím povedať, že mi pomáha.Takže Vám všetkým ďakujem za pozitívne informácie. Najviac ďakujem Kostičke, ktorá stále prispieva a Gine. Neviem kedy budem po operácii schopná čo najskôr sa pripojiť, ale budem sa Petulla snažiť Ti sprostredkovať moje pocity a skúsenosti. Držte palce.

petulla87

Ahojte,

rozhodla som sa sem napisat.. sice nie som ten typ ako vy, kedze ja si prsia nedavam zmensit ale idem podsupit len modelaciu, nadvihnutie /mastopexiu/, nakolko som radikalne schudla a odniesli si to hlavne prsia.. rozhodla som sa za zakrok bez vlozenia implantatov, napriek tomu, ze mi ostali prsia relativne ,,male,, avsak pre mna je to vyhovujuce.. caka ma to 30.01. ak dopadnu predoperacne vysledky dobre.. podstupil niekto nieco podobne?

Kostička

Ahojte, dnes som bola na prvej kontrole, na jednom prsníku mám hematóm, preto je aj trochu väčší. Doktorka mi ho uvoľnila, nejako cez stehy a už mi je lepšie. Odišlo dosť krvi, ale pomohlo.
Idem aj v piatok, teším sa, aspoň ma skontroluje.
Inak sa cítim dobre, už sa teším na nákupy a nové vecičky.
Ale nebojte sa, ak sa chystáte tiež na operáciu, hematóm je normálny, má ho veľa žien, je to len veľká modrina, pomaly sa to zahojí.
Tak sa majte krásne...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zmenšenie prsníkov - Fórum - ZDRAVIE.sk