Zmenšenie prsníkov

Kostička

Ahojte žienky! Cufka, máš pravdu, asi by som mala prestať stresovať. A veru aj sa mi darí. Dnes som bola v meste a zašla som obzrieť podprdy, sedela mi 80 D, aj 85 D. Asi sa mi po pôrode zväčšil obvod pod prsiami. A páčila som sa sama sebe.
Veru, lata byť nemusím. Cufka, díky za povzbudenie.
Inak táto operácia bola to najlepšie rozhodnutie, čo som urobila. Pekný úbytok vidno aj na váhe. Už sa teším na zumbu, na nákupy. Uvidím, ako sa to bude hojiť, zatiaľ je to v pohode.
Ahojte.

Cufka

Kosticka, Gubka, Gina a ostatne Ladies.....tak zase to tu sledujem...nejako nic nestiham. Predoperacne mam vybavene v tom zmysle ze som objednana.....takze na buduci tyzden idem pekne na sono a potom na interne a anestezu do TT (sesternica je tam sestricka a vybavila mi to zadara). Tak uz o 3 tyzdni hadam budem hotova o takomto case....asi zacnem strihat meter :o) normalne sa uz tesiiiim....

Kosticka, ty sa prosim ta nestresuj ze ich mas velke...zas nemozes byt ako lata. A treba ist na nakupy a kupit farebne podprdy oni ta tie somariny potom prejdu :o)) Drzim palce vsetkych ktorych to caka a zavidim vsetkym co su uz PO.

Stefani

Ahoj Nikolakol,
ja som bola na konzultácii s kamarátkou, kt. dosť schudla a prsia klesli, ale prvá otázka doktora bola, či už má deti a že 1/2 roka musí mať stabilnú váhu. V Tvojom prípade by sa nemalo ešte odoberať zo žľazy, iba z kože- nadvihnutie, ak Ti to .pomôže. Deti sú úžasný dar prírody a kojenie je pre bábo nesmierne dôležité. Byť matkou je krásne, ale zároveň náročné. Neunáhli sa, všetko má svoj čas , si ešte veľmi mladá a aby si to potom neľutovla- spať to nedá vrátiť.

Stefani

Ahoj Petulla,
už som doma. Mrzí ma že nemáš OK predoperačné. Je to na Dr. ako sa rozhodnú. Držím palce nech sa Ti termín neposunie.
Noc na klinike som zvládla v pohode s tabletkou na spanie, lebo po nárokuje som spala až do večera a v noci sa mi nechcelo. Ráno som bola na prevez. Gázy neboli prilepené, lebo na jazvy dal Dr. masť Nebolelo ani vyberanie dresov. Dal mi nové gázy, moju elast. podprsenku s kosticou a na to ešte elast. obväz. Výsledok po som nevidela-nemala som odvahu, lebo mi býva zle keď vidím rany. Mobilná som skoro nosmálne
Nebolí to, včera som zvládla aj auto (iba 12km na automate, manuál by sa nedal). Musela som ísť pre dcéru. A dnes plánujem umyť vlasy. Inak sa šetrim, ležím. Štichy mám vstrebateľné. Červeň to zaśiva z vnútra aby bola jazva krajšia. V stredu mi na preveze dá na jazvy nejakú špeciálnu náplasť, ktorá zabraňuje aby sa jazvy zdvíhali alebo sa vťahovali do vnútra. A zároveň aj zabraňuje rozťahovaniu jazvy.
Jediné čo ma boli je chrbát z toho ležania. Držím Ti palce. Ozvy sa, ako Ti ten termín dopadne.

petulla87

Stefani,

parada, trosku zavidim ze uz mas PO.. ja mam mierne obavy ze sa mi termin 30.01.2014 bude musiet prelozit nakolko mi vcera v moci vyskocili leukocity a dnes mi boli nasadene ATB na 5 dni.. dnes som odskenovala vsetky predoperacne a uz len cakam, ci pojdem alebo nie.. je to jediny vysledok, ktory nemam dobry.. vsetko ostatne je OK a moja obvodna z toho celkom robi halo.. tak som uz nervozna.. ale spat k tebe.. ako sa citis den po? ..aj si si ich uz videla? :)

Stefani

Ahoj Petulla, ozývam sa ako som sľúbila. Narkóza úplne úžasná. Po prebudení strašná bolesť aštípanie na hrudníku, ale hneď mi pustili novalgin. Bolesť tak po 1/2 hodke ustúpila a štipanie až za 2 a to že sa už nevráti. Zatiaľ som ešte na nohách nebola, lebo ma operovali až od 14,30 do 18,00.

Nikolakol

... A este som sa chcela spytat, potom uz nebudem moct chudnut? Mam vysku 165 a vahu 57, ale chcela by som este schudnut. Schudla som uz cez 10 kil, ale prsia zostali rovnake. Vobec sa nezmensili :-( myslite, ze ak by som schudla na tych 50, tak by sa mi prsia zmensili?

Nikolakol

Ahojte, rozhodla som sa podstupit operaciu zmensenia prs. Avsak, problem je, ze mam 20 rokov a deti v buducnosti planujem. Avsak, informovala som sa ohladom toho ako roesit problem, ze nebudem kojit a neni to ziadna katastrofa. Vela zien aj zdravych kojit nemoze. bola na konzultacii u doktora Marsala, avsak rozhodne k nemu nepojdem. Nebola som s nim spokojna, a tak idem na konzultaciu k doktorovi Hederovi do Interklinik, ma niekto s tym skusenost? Avsak ... Chcem sa spytat co mi radite, ci aj vy ma od toho tak odhovarate ako doktor marsal? Hlavne ma dost strasil ohladom jaziev, ze su skaredene a neviem co. Aku skusenost mate s jazvami vy? Ja mam prsia velkost F, a velmi ich neznasam! Necitim sa v nich dobre, a ved same to vsetko poznate! :-) avsak, som celkom dost zaneprazdneny clovek, neviem si predstavit doma lezat cele dni ! Som studentka vysokej skoly, po skole idem do roboty, robim v jednom obchode s oblecenim. Som z bratislavy; takze interklinik by bola super pre mna. Chcem sa spytat, kedy sa budem moct vratit do skoly? Popripade do roboty? A kedy budem uz moct robit vsetko to co doteraz? Az o 8 tyzdnov ? Dakujem za odpovede.

Stefani

Ja som sa tiež tešila a nevedela sa dočkať, ale teraz je to iné. Já idem do BB Dr. Červeňovi a spolieham sa práve na to, že on je v tomto jednotka. Týždeň pred mi kázal začať užívať 3x1 tab. askorutin a po si nasadím phlogenzym, kôli hematomom a podliatinám. Ten už mám odskúšaný.
Takže čaute možno zajtra po.