Zmenšenie prsníkov

petulla87

Stefani,

drzim prsty a budem na teba mysliet, ides teda o tyzden skor ako ja :) ..urcite vsetko dobre dopadne, nemaj obavy.. ja prave naopak, strach nemam vobec a uz sa neviem dockat pocitu PO.. dufam, das vediet co a ako.. mne bolo povedane, ze do 5tich dni by to mohlo byt bezbolestne.. kde ta budu robit?

Kostička

Ahojte všetky!
Stefani, určite si sa správne rozhodla, budeš kočka, aj mne teraz prsia po opke krásne stoja, je to pekné a super pocit! Operácie sa neboj, pospinkáš si a bude dobre a potom budeš na seba hrdá, že si sa na to dala.
Dievčatá, asi by som mala byť rada, že mám po opke a všetko dopadlo dobre, ale začína ma jedna vec štvať: mám pocit, že mám tie prsia dosť veľké, ešte stále. Asi mi šibe. Viete mi niektorá poradiť, či je možné si ich dať ešte odsať? Mala som ich veľmi veľké, až J- košík ale teraz sa mi zdajú až na D ak nie viac. Doktorka vravela, že mi vzali dosť a prispôsobila sa postave, bruchu.
Prosím poraďte, kto vie. Mala by som byť spokojná a takto vymýšľam... Ach jaj. Najbližší mi hovoria, že zmenu vidno, aby som neblbla, ale ja neviem, akási som nespokojná, asi som čakala, že budem mať "lentilky pod kobercom."
Možno keď si kúpim nové podprdy a veci, tak sa upokojím.
Tak sa všetky majte krásne a držím palce pri operáciách všetkým!! Ahojte!

Stefani

Ahojte,
ja idem na modeláciu- nadvihnutie bez inplantátu vo štvrtok 23.1. o 10,00. Už som dosť nervózna, zle spím a proste sa bojím a rozmýšľam či robým dobre. Najviac sa bojím hlavne narkózy, či sa zobudím. Sledujem toto fórum už týždeň každý deň a musím povedať, že mi pomáha.Takže Vám všetkým ďakujem za pozitívne informácie. Najviac ďakujem Kostičke, ktorá stále prispieva a Gine. Neviem kedy budem po operácii schopná čo najskôr sa pripojiť, ale budem sa Petulla snažiť Ti sprostredkovať moje pocity a skúsenosti. Držte palce.

petulla87

Ahojte,

rozhodla som sa sem napisat.. sice nie som ten typ ako vy, kedze ja si prsia nedavam zmensit ale idem podsupit len modelaciu, nadvihnutie /mastopexiu/, nakolko som radikalne schudla a odniesli si to hlavne prsia.. rozhodla som sa za zakrok bez vlozenia implantatov, napriek tomu, ze mi ostali prsia relativne ,,male,, avsak pre mna je to vyhovujuce.. caka ma to 30.01. ak dopadnu predoperacne vysledky dobre.. podstupil niekto nieco podobne?

Kostička

Ahojte, dnes som bola na prvej kontrole, na jednom prsníku mám hematóm, preto je aj trochu väčší. Doktorka mi ho uvoľnila, nejako cez stehy a už mi je lepšie. Odišlo dosť krvi, ale pomohlo.
Idem aj v piatok, teším sa, aspoň ma skontroluje.
Inak sa cítim dobre, už sa teším na nákupy a nové vecičky.
Ale nebojte sa, ak sa chystáte tiež na operáciu, hematóm je normálny, má ho veľa žien, je to len veľká modrina, pomaly sa to zahojí.
Tak sa majte krásne...

Kostička

Ahojte žienky!
Gubka, veľmi pekne ďakujem za informácie, upokojila som sa,takže len si počkať na to, kedy budú súmerné.
Inak dnes si idem kúpiť kompresnú podprdu, veľmi ma tlačia tie kostice na tej mojej, už mi začína byť aj voľnejšia. To mi doktorka vravela, že mi stačí aj moja stará, spočiatku to bolo v pohode, ale teraz to už dosť tlačí.
Modrinky mám krásne, stále ich natieram lioton gelom. Kedy sa vlastne vyberajú stehy? Teraz v pondelok idem na kontrolu, budú mi ich už vyberať? Nebolí to? Neštípe?
V tempe som trochu spmalila, ale celkom sa nedá, keď vidím, že treba čo to upratať, mama sa mi stará o malú, dosť je to ťažké, že ju nemôžem zdvihnúť na ruky. Ale nepresilujem sa, veď sa chcem čo najskôr zotaviť.
Tak sa všetky držte a vďaka za všetky povzbudivé slová a informácie!!!

Gubka

Ahojte všetky....
kostička gratulujem, teším sa s tebou, že to máš úspešne za sebou a že si to super zvládla. Teraz sa len pekne šetri, lebo je to zradné, mne lekár kládol na srdce, že aj keď nie sú bolesti, treba sa veľmi šetriť, lebo si môžeme ublížiť a to veru nestojí za to.Tak si lendávaj na seba pozor. Inak som veľmi prekvepená, že ty nosiš svoju starúpodprsenku, ja som veru 6 týždňov poctivo nonstop nosila tú pevnú kompresú podprdku a vôbec som si prsia nemohla namáčať minimálne týždeň aj viac, umývala som sa len tak okolo, aby som si rany nenamočila.Inak dosť dlhý čas po operácii som aj ja mala jeden prsník trochu väčší a puchnuté boli obidva.Modriny som mala dlho. Teraz som 3 mesiace po opke, jazvy si ošetrujem gelom, blednú mi, prsia si krásne sadli,sú skoro úplne rovnaké, vyzerajú prirodzene, som nadmieru spokojná.Takže nemaj obavy, tvar prsníkov sa ti ešte zmení, klesnú trochu dole a zagulatia sa.K tým bradavkám, aj mne sa jedna viac sťahovala ako druhá, aj teraz ešte trochu ale je to už oveľa lepšie, no skrátka všetko chce svoj čas.Ja som si dokonca sama postupne vybrala 3 uzlíky, trošku mi hnisali, tak som ich vytiahla von a odstrihla, na tretí deň som sa to krásne scelilo a bolo po probléme. Asi pred tromi dňami mi vyšlo von 2 cm stehu, tak som ho krásne vybrala. Ono sa to postupne hojí a krásne vstrebáva.Tak sa len pekne šanuj a oddychuj.
Cufka tebe prajem pevné nervy,neboj všetko zvládneš super tak ako my ostatné, sme predsa silné ženy. Vôbec ničoho sa neboj, už sa len pekne vytešuj na nové prsíčka. Pozdravujem aj Ginu aj zuziynku pear a všetky ostatné tiež :))))
Majte sa kočky.....

Kostička

Cufka,pisala si,že už máš vybavené predop. vyšetrenia,ale mne vraveli,že nesmú byť staršie ako 3 týždne,tak si to radšej zisti. Papa

Kostička

Ahojte žienky, tak sa znova ozývam. Moje bezbolestné obdobie sa pomaly končí, vytvárajú sa mi pekné modrinky na spodu a aj z boku na nových prsíčkach a to ma pobolieva, ale asi aj mojou vinou, pretože cez deň sa cítim dobre, niečo upracem, dosť sa hýbem, ponaťahujem sa a na večer už bolí.
Takže zaraďujem spätný chod a spomaľujem, budem viacej oddychovať.
To je tak, že sa cítim dobre a chcem už pomáhať.
Tie, ktoré to máte za sebou, chcem sa vás spýtať: mali ste oba prsníky hneď úplne rovnaké? Lebo mne sa zdá, že mám jeden prsník trošku vyššie a je aj väčší. Možno ešte napuchnutý. Ale čítala som, že sa niekedy robia opätovné redukcie, asi odsávanie tuku.
Uvidím po kontrole. Ale je to skvelý pocit, mať ich menšie. Už som si probovala tričká na leto, blúzky, žiadne medzierky medzi gombíkmi!!!Vyzerá to super, sedia mi aj plavky, ktoré som si odložila a nenosila. Super pocit.
Cufka, nič sa neboj, operácia je ako spánok, zaspíš a už sa len zobudíš a vidíš nejakú milú sestričku. No a narkozu zvlada každý individualne. Tak sa len teš!!!
Tak sa držte, papa

Cufka

Gina, dakujem za podporu....momentalne tu davate tolko informacii ze nemam ani ziadne otazky...zrejme pridu tyzden pred opkou :o)) ked uz budem uplne na nervy. Inak uz pomaly nemozem zaspavat lebo snivam o tom ake mam nove pekne kozy :o))) a potom som z toho taka nabudena ze dalsiu hodinu nemozem spat. No vyzera to tak ze som teraz na rade ja a toho sa zacinam obavat...no nic nejako to prezijem ved som zena a my prezijeme vsetko!!! A takisto sa tesim na novu podprdu a nie bielu ani ciernu :o)))