Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zmenšenie prsníkov

Cufka

Ahojte Zenusky, prajem vam vsetkych krasny novy rok a nove prsicka ktore nam budu robit len radost!!!! Kosticka tak som rada ze uz si "vybavena" :o))) Tesim sa s tebou. Ja teda idem toho 17.2. Uz mam povybavovane vsetky predoperacne vysetrenia a tak teraz uz len budem cakat kedy to absolvujem a kedy pride ten den D. Uz teraz mam inak obavy, lebo predsa je to zasah do tela. Ale strasne sa tesim no mensie prsia a na pekne podprsenky a super oblecka!!!!! A tie ktore o tom rozmyslate....no nerozmyslajte. Ja keby som rozmyslala tak som stale niekde inde s lajdakmi :o))

zuziynka-pear

Kostička, velmi ta pozdravujem a teším sa, že to máš už za sebou..gratulácia :))
teraz bude už len lepšie a lahšie hlavne ;)
fakt treba dodržiavať všetko čo ti povedia a hlavne spinkať na chrbáte..
mne sa stalo, že po vybraní stehov som sa v noci ani neviem ako prehodila na bok a roztrhol sa mi steh, takže som si ho doteraz hojila :/ ale už to je našťastie pekné tak som spokojná :))
Držím ti velmi palce a vydrž všetko :)
papa

Kostička

Ahojte,dnes len oddychujem,tak mám čas pisat.Bolesti stále žiadne,už mi dávajú len novalgin v tabletkach
,pohybujem sa sama,už má aj previazali a videla som si prsia,sú fakt menšie,úplná paráda žiadne modriny,možno sa ešte urobia. A narkozy sa nebojte,nie každý vracia,na izbe sme dve, kolegynka dnes nevracala,do konca sa aj najedla. Tak ahojte! Sestričky hovorili,že zväčšenie boli viac.

gina333

Jááj Kostička,gratulujem, teším sa s tebou! Tak sa opatruj, "poslúchaj"lekárov a oddychuj pekne. To je veľký zákrok, zobrali ti hodne,ale tá úľava bude úžasná,to uvidíš zanedlho. Ozvi sa, papá.

Kostička

Ahojky vsetky,ahoj Gina! Včera má operovali,asi 3 hodiny,bolesti som nemala ani nemám žiadne,len po narkóze som 2 krát vracala a bolel má chrbat z postele.inak sa cítim výborne,z J mi spravili C. Chcem vsetky povzbudiť,choďte do toho! Mňa fakt nič neboli,začína trošku štipkat.som šťastná,že som to absolvovala,prsicka už nebudú na pupku.ahojky,ozvem sa. Gina,diky! Papa

gina333

Kostička ahoj, neboj sa, nezabudla som na teba. Neviem či stihneš ešte sem mrknúť, ale chcem ti povedať: Neboj,všetko zvládneš, bude fajn! Ja som sa príšerne bála, myslela som na všetky možné riziká, ale keď som už bola tam,úplne som sa vložila s dôverou do rúk sestier a lekárov. Mysli len na to, čo ti hovoria a snaž sa držať rád,čo ti dávajú.Oni to majú odskúšané aspoń 100x a isto vedia čo majú robiť.To je najlepšie čo môžeš urobiť.
Čoskoro budeš veľmi šťastná,lebo tá úľava po operácii príde veľmi skoro. A veľmi skoro zabudneš na všetky boliestky.Ja som mesiac po OP, fungujem doma aj v práci,a zdá sa mi, že som na OP bola už tak strašne dávno,že sa mi to nechce ani veriť. Držím ti veľmi veľmi veľmi palce a keď budeš môcť,ozvi sa. Čakám ťa tu !

repka7

Ahojte, som rada že som našla túto tému,zmenšenie prsníkov zvažujem čím dalej viac, hlavne koli bolestiam chrbtice. Teraz mám velkosť F a som nízka takže je to otrava nosiť. Chcem sa opýtať, či ste niektorá boli na operácii v Leviciach v medikliniku,dakujem za odpovede.

Kostička

Ahojte ženy, dievčatá, budúci týždeň vo štvrtok ma čaká operácia. Už sa ani nebojím, len sa teším, že budem mať po tom. Ešte v utorok sa mám stretnúť s lekárkou. Gina 333 vďaka za povzbudivé slová, veľmi mi pomohli, aj za informácie. Tých bolestí sa ani nebojím, veď keď ich každá zvládla, zvládnem ich aj ja, veď nie som žiadna padavka..Dva pôrody mám za sebou.. Len mi je smutno, že nebudem môcť dvíhať dcérku, to ma trápi teraz najviac.
Ten strach možno príde neskôr, tak mi držte palce, aby som ho prekonala.
Keď budem mať po tom, ozvem sa a napíšem, ako to dopadlo.
Ahojte všetky..papa

koalka42

No konecne!!!!! Nejake aktualne forum na tuto temu. Ja roky psychicky bojujem s mojimi melonmi, a posledne roky uz ma aj chrbat bolieva a zarezy od ramienok na pleciach uz sluzia ako zliabok pre kabelku. 2 roky som len uvazovala, lebo peniazky neboli, sice nie su, ale su vacsie sance ze teraz mi pozicaju. A poistovna .... no co poviem, neurologicka ma zaznam, napise odporucanie...ale ja k lekarom nechodim a nestazujem sa, lebo oblbovaky pchat do seba nebudem. Keby som toto vedela, ze sa dostanem az na tuto strasnu velkost kosikov, tak ich urcite otravujem aspon nech su zaznamy...ale u nas sa u neurologicky caka cely den, a z prace je nemozne odbiehat stale. Kaslem na nase zdravotnictvo. Idem na vlastnu past. Chcem do BB, alebo Zv, Medicentrum alebo Novamed, niekto toto cita kto ma skusenosti odtialto? Nemam strach, len chcem bezproblemovy zasah. Overeni chirurgovia. Do BA mi je daleko.
Dakujem zienky vopred

maca334

Ahojte všetky kočky,

čítam vaše príspevky nakolko už neskutočne dlho uvažujem o zmenšení pŕs. Vžy ma odradí len strach z anestézie, či sa nestane niečo hrozné. Viete mi k tomu niečo napísať?
Ďakujem Vám

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zmenšenie prsníkov - Fórum - ZDRAVIE.sk