Zmenšenie prsníkov

gina333

Ahojte dievčatá, tak som tu znova, je mi už lepšie,aj na tele aj na duši. Lepšie som sa konečne aj vyspala, už dokážem v tej vynútenej polohe zaspať na 3 hodiny v kuse, čo je celkom fajn. Začína ma to v tých rezoch poštipkávať, trochu svrbieť, zrejme to je už vo fáze hojenia. Už som sa skľudnila, už sa teším svojej novej podobe a stále si predstavujem, aké to bude super aj v lete a tak.Skúšala som si už veci, plavky a tak, tie čo som už nechcela nosiť, lebo som v nich bola ako jaternica a vyhodiť som ich nechcela, lebo sú krásne.Už teraz je
to úplne iné./ a to mám ešte na sebe obväzy/. A manžel je v poho, varí, nakupuje, pomáha ako správna žienka domáca.
Ešte sa ozvem, papá.

Kostička

Gina ahoooj!!!!!! Gratulujem Ti!!! Mas to za sebou, si super, zvladla si to! Opäť som povzbudená, aj prekvapena, ked stále píšete každá, čo to podstúpila, že bolesti sú v pohode... Tak asi sú naozaj v pohode.. Lebo moja známa mi ich opísala strašne..
No a vdaka tomuto fóru som si tiež uvedomila, že to bude asi aj záťaž na psychiku. Do teraz som sa len vytešovala, že nebudem mať bolesti, ktoré síce veľké nemám, ale už začínajú...A že si kúpim konečne, čo sa mi páči, nie čo mi bude dobré.
Aspon viem, na čo sa mám pripraviť.
A manželovi poviem, nech tiež čaká veľkú zmenu a že nechcem počuť žiadne blbé reči...Len povzbudenie, lebo ako sa poznám, možno si tiež poplačem. Je to irónia, ale asi mi bude za nimi aj ľúto. čudné , nie?
No uvidíme... Ale hlavné je, že sa stále veľmi teším a predstavujem si, ako si konečne poriadne zašportujem, vyskáčem sa, vybehám...Huráááá.
A Gubka, určite máš pravdu, tie B-čka budú určite mini, idem do C-čka.
Asi by to bola fakt veľká zmena..
Uff, ale som sa rozpísala..
Gina, pekne sa opatruj, vytešuj z nového imidžu, šetri sa, nech Ta manželik obskakuje...
Gubka, vďaka za rady!!!!!!!!!§§
AAAHHOOOJTEEEE

Gubka

gina ahooooj....
Gratulujem k úspešnej opke, som rada, že to už máš za sebou a že si v poriadku. Tý tvojih slzičiek je mi ľúto ale asi to patrí k tomu. Je to naizaj zmena a nie len fyzická ale hlavne duševná. To že sa ti prsia zdajú malinké, je normálne, zvykneš si, neboj.Ony sa ešte tvarujú a klesnú, takže budú robiť dojem, že sú trošku väčšie ako hneď po opke. Mne môj muž povedal, že nazväčšili sa ti od operácie????? Skoro som padla smiechom.
Tvoj manželík si tiež zvykne, no nečuduj sa mu je to pre neho asi šok, ale aj zmena- bude mať akobynovú ženušku 0)))
Môj to okomentoval že super, konečne sa mu zmestia do ruky 0)))))....no je to prípad....
Tak sa pekne zotavuj a napíš nám ešte....

Gubka

kostička ahoj....
No znova som premýšľala a ako si mi napísala svoju výšku a váhu, tak som sa znovu utvrdila, že tie B sú fakt malé. Nechcem ťa prehovárať ani nič podobné, je to samozrejme len na tebe.Rozprávala som sa aj s dobrou kamarátkou, tá ma tvoju výšku a váhu 55kg, má 75D a prijala by aj väčšie. Robím s podprsenkami a B no neviem, je to fakt malinké. kostička dobre rozmýšľaj a rozhodni sa naozaj správne, aby si potom nebola smutná a sklamaná. Ja na tvojom miste by som neváhala ísť do C až do D a vôbec by to nebolo moc. No ale ako vravím, ty sama vieš ako sa citiš a čo chceš.
Inak ano, my šijeme aj farebné prádlo, hociaké a tiež som sa mohla donedávna len pozerať, lebo sme šili len malé veľkosti. Teraz už to mám ľahšie :))
Verím ti, že máš veľké problémy niečo na seba zohnať, my obdarené to máme naozaj ťažké. Je to sila 50-60€ za podprdku a to si vôbec rada, že si niečo zohnala. Ale garantujem ti, že B sú malé :( a v C alebo aj D by si bola spokojná, ľahšie by si to spracovala aj duševne...lebo je to obrovskááá zmena....

gina333

Ahojte ženy, je skoro ráno, a ja nemôžem stále zaspať:(
Som nejaká rozhodená celá.
Opku mám za sebou, iba popoludní som prišla domov.
Operovali ma vo štvrtok 5.12.,všetko bolo bez komplikácií. Som šťastná,že to mám za sebou.Dlho som sa pripravovala,odhodlávala.
Bola som pripravená na niečo oveľa oveľa horšie. Bolesti po operácii som nemala skoro žiadne, sestričky ma stále kontrolovali vo dne v noci, hlavne prvé 2 dni.V sobotu ma prvý raz previazali, dnes pred odchodom druhý.hadičky mi vybrali až dnes.Tak som si ich už aj trochu videla, teda tak ako sa to z polohy v leže dá. No zdajú sa mi
také mini.No neviem či zdajú alebo sú naozaj.Či je to len nezvyk. Lekár mi povedal, že sú tak C, čo je k mojej postave primerané.Mám 162cm, 63kg.A ja som predtým mala podľa podprsky G-H. Mne sa to páči, ale som zneistená,už som aj slzy ronila ako slon. Manžel si ma okukuje,a mne sa zdá,ako ho poznám, že sa mu zdajú primalé.Všetci sa ma len pýtajú, či ja som spokojná.
No ja som, ale tiež si musím zvyknúť! Je veľká veľká zmena. A to doslovne.Treba to stráviť fyzicky aj psychicky.
Takže milé moje, odkaz dnešného rána: B je naozaj malé a C nie je vôbec veľké!
Som šťastná že tu ste, že ste mi pomohli svojimi radami,skúsenosťami a úprimnosťou sa odhodlať, pripraviť aj absolvovať túto operáciu. Ďakujem vám za podporu, ja rada poradím tiež. Gina

Kostička

Gubka, ešte k tej podprsenke, kupovala som si značku Timo, dali mi najväčšiu, akú mali, teda keď som mala šťastie, mali aj dve, bielu a čiernu, no väčšinou mi sadla len jedna. Takže asi tak sa nakupovalo... Dve farby na výber.. A vy šijete aj farebné v tých veľkých veľkostiach? No a na dojčenie som ani nezohnala.
Už sa teším, že si budem môcť kúpiť aj inú farbu a asi si od radosti kúpim aj štyri, možno päť, hihi. Už začínam šetriť na nové oblečenie...
A tak sa mi zdá, že najbližšie to budem ja, čo pôjde pod nôž.
Tak ahojte

Kostička

ahoj Gubka, veľkosť beriem podľa toho, čo je napísané na podprsenke. A tie som kupovala v špec. obchode za 50, aj 60 Eur.
Doktorka mi tiež vravela, že také B - C. Asi máš pravdu, že by to bola obrovská zmena, asi aj na tú psychiku, veľmi nad tým rozmýšľam a bojím sa, aby som potom neľutovala, že mám také "mini" ( podľa terajších ). Aj jedna kamoška (vie to len jedna) mi vravela, že si mám dať urobiť C-čka. Aj preto je to ťažké, lebo o tej opke nechcem hovoriť dievčatám a preto sa ani nemám s kým poradiť.
Ach jaj, asi sa ešte prejdem po obchodoch a pozriem si podprdy, obe veľkosti.
Ale tie C-čka budú asi fakt lepšie...Len sa bojím, aby mi ich neurobili C až D. Ale veď sa dohodnem s doktorkou a poviem jej svoje obavy.
Ďakujem Ti Gubka za tvoje slová, aspoň sa mám s kým o tom poradiť.
Dievčatá, ak ešte niektorá vie poradiť, napíšte svoj názor. Ďakujem!
A ešte: mám 167 cm a 65 kg. To len pre predstavu mojej postavy.
Držte sa všetky!
A Gina, ako sa máš?????

Gubka

kostička ahoj.No teda 75J je vážne dosť, ja zhodou okolností šijem spodné prádlo a najväčšie robíme v obvode 75 veľkosť košíka G, takže si veru riadne obdarená.Ak by som ti ale mohla poradiť, ja by som zostala pri tých C, to B je už podľa mňa veľmi malé. Alebo skôr by som to povedala tak, že je to poriadny rozdiel z J na B, bol by to veľmi veľký zásah do organizmu a asi aj na tú psychyckú stránku. Ja som mala
90D-E a teraz mám 90B-C,podľa strihu podprsenky a poviem ti, že som nad mieru spokojná. Menšie by som ani nechcela, lebo vlastne som celý život mala veľké prsia a neviem si predstaviť, že by som teraz mala nejaké mini, ani by mi k mojej postave nešli a ani by som sa s nimi asi úplne nestotožnila. Teraz som spokojná, sú presne ako som chcela,cítim sa super fyzicky aj duševne. Takže neviem, ako by si sa cítila s B,je to fakt obrovský rozdiel. No ale to je čisto môj názor a moje pocity, rozhodnutie je na tebe, ty sama najlepšie vieš čo chceš a akú máš predstavu. Takže držím palce aby si sa správne rozhodla a bola spokojná.Veď máš ešte dosť času porozmýšľať:)))
Mňa sa lekár pýtal ešte tesne pred opkou, či bysom šla aj do B,no ja som povedala,že nie a on súhlasil, sám mi povedal, že by to už asi bolo moc ale rozhodnutie samozrejme nechal na mne.A rozhodla som sa správne, čo som veľmi rada.Tak sa drž a rozmýšľaj...pa pa

Kostička

Ahojte, Gubka ďakujem za povzbudivé slová, máš pravdu, radšej už nič pozerať nebudem, bola som zvedavá, ale asi si to pozriem až po opke.
Teším sa na výsledok, len sa stále neviem rozhodnúť, akú veľkosť chcem: navrhli mi C, no ja chcem asi B. Keď už ubrať, tak poriadne.
Vy čo ste už po tom, akú veľkosť máte? Ja mám 75J, čo je dosť. Preto chcem len B.
Január sa blíži.... Ale najskôr Vianoceee.
Ahojte, Gubka drž sa a díky ešte raz.

Gubka

Ahojte dievčatá....
Tak v piatok som bola na poslednej kontrole, všetkojev poriadku, krásne sa hojím, už si môžem jazvy natierať jazvy špeciálnym gélom, takže paráda.

kostička... Neboj sa, ja som video z opky pozerala pred zákrokom veľa krát, je to mäsiarčina, to je fakt, ale to len tak vyzerá,v skutočnosti to vôbec nie je také hrozné. Bolesti v pohode a výsledok perfektný. No keďže tii to nerobí moc dobre, tak to radšej fakt nepozeraj a mysli len na krásny výsledok :))))
Všetko zvládneš, neboj, bude to v pohode a ty budeš mať ukážkové prsíčka :))))

gina333 ako sa máš?Myslím na teba stále....ak sa ti dá, napíš nám....