Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zmenšenie prsníkov

merilinp

No po 2 týždnoch mi žiadne stehy nevytiahli,vraj su všetky strebatelné.Prvé dni spávaš na chrbte,no po asi 4 dnoch som sa už musela trochu polohovat.Dnes po 15 dnoch som sa prvý raz sprchovala celá,rany si natieram s Infadolanom,predtým si ich umyjem studeným repíkom.Už to menej bolí,ale to ešte potrvá.No ale už v pondelok idem do práce-musím.Ak si ju chcem udržat.Nedvíham nič tažké.Inak zmena je velmi pozitívna,prsia su lahké a pekné ako u 15-stky.

patulik213

Merilinp a po akej dobe ti idu vybrat stehy? Ako rychlo sa zotavujes? Boli ta to? Dokazes spat? :) dakujem, som zvedava kedze aj mna to uz o chvilku cakaaaa juchuuu :)

merilinp

Zajtra idem na vybratie stehov.Operácia trvala 5 hodín.Nebolo mi zle po operácii,lebo mi dali niečo proti vracaniu.Sestričky sa o mna celý den a noc po operácii dobre starali,takže som stale spala.Každým dnom je lepšie a lepšie.

patulik213

Ahojky babenky :) tak ja mam fajn spravy...sice mi poistovna odpisala negativnu odpoved..na odvolanie mi odpovedali pozitivne. Takze 3.7.mam konzultaciu pred operaciou a dufam ze mi to vyjde cim skor. Neskutocne sa tesim z toho ze uz posledne leto budem takto trpiet. A vy co, tie co nad tym uvazujete a tie co to mate uz za sebou? Napiiiste :) papa

exxina

merilinp

Tak prajem nech sa všetko dobre hojí!! Aké máš pocity? Dalo sa to vydržať? Ako dlho trvala operácia? Ja momentálne čakám na vyjadrenie poisťovne, vybavujem už tiež skoro pol roka... Čím viac sa to blíži, tým viac mám zmiešané pocity a aj trochu strach, ani nie z bolesti, ako samotnej operácie, narkózy a jej prípadných komplikácií... No stále mi to vychádza, že by to všetko malo mať viac výhod ako nevýhod. Keď budeš mať trochu času, napíš sem niečo, nejako sa to tu odmlčalo... Všetko dobré!

exxina

merilinp

Tak prajem nech sa všetko dobre hojí!! Aké máš pocity? Dalo sa to vydržať? Ako dlho trvala operácia? Ja momentálne čakám na vyjadrenie poisťovne, vybavujem už tiež skoro pol roka... Čím viac sa to blíži, tým viac mám zmiešané pocity a aj trochu strach, ani nie z bolesti, ako samotnej operácie, narkózy a jej prípadných komplikácií... No stále mi to vychádza, že by to všetko malo mať viac výhod ako nevýhod. Keď budeš mať trochu času, napíš sem niečo, nejako sa to tu odmlčalo... Všetko dobré!

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zmenšenie prsníkov - Fórum - ZDRAVIE.sk