Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zmenšenie prsníkov

Gubka

delinka úplne ťa chápem, ja som to tiež odkladala hlavne kôli peniažkom, nijako sa mi z našich minimálnych platov nepodarilo našetriť takú sumu, nakoniec som si tiež požičala. Držím palce aby ti to vyšlo- najskôr zohnať peniažky a potom aj to ostatné. Nech to uź nie je len fantázia ale skutočnosť, lebo naozaj to stojí za to.

delinka

Gubka....zatiaľ len fantazírujem....najskôr financie a až potom to môžem rozbehnúť...seestra mi sšúbila, že mi požičia, ale či???

Gubka

delinka neboj, aj ty sa dočkáš a bude supeeeer....inak ako pokračuješ? Už vieš termín alebo zatiaľ len vybavovačky?

Gubka

zuziynka-pear gratulejem a teším sa s tenou. No tak už to máš úspešne za sebou, teraz pekne domka lehárko a oddychuj.

Ja som dnes bola na kontrole, doktor mi vybral stehy, teda len uzlíky čo trčali vonku. Bol úplne prekvapený ako sa krásne a rýchlo hojím, takže super, som rada. Teraz som toľko v zrkadle, asi viac ako za posledných 5 rokov :)))))
Inak sa mi zdá, že mám nejaké veľké brucho:) Som si ho pod tými kýblami nevidela a zrazu mi trčí, no aj sa jedujem aj mi je to smiešne...snáď s tým časom niečo urobím, bolo by treba...

Kostička

Zuziynka-pear, gratulujem Ti, je to super, že si sa ozvala, no vidíš, zvládla si to. Pekne oddychuj a ešte sa ozvi!!

zuziynka-pear

ahojte kočky :))
tak ja to mám už za sebou, včera som prišla domov.. po opke boli bolesti vačšie ale teraz už to neni až také strašné.. dá sa to vydržať aj bez liekov od bolesti.. po prebraní ma skor bolelo ako pevne som bola obviazaná..
PS: Ďakujem vám baby, čo ste na mňa mysleli :))) pozdravujem

Kostička

Ahojte, takže aj ja som sa už pustila do vybavovačiek, mám už za sebou návštevu ortopéda, teraz v novembri ma čaká ešte neurológ a začiatkom decembra moja gynekologička. Robili mi sono chrbtice zo zadu a z boku a zistili mi , že mám preťažené mäkké časti, ale chrbtica je v poriadku. Rada by som všetko stihla ešte do konca roka a poslala to do poisťovne. Myslíte si, že je lepšie to poslať ešte tento rok alebo radšej začiatkom budúceho roka? Či náhodou nebudú mať posťovne viacej financií budúci rok... Ale aj keby mi to nepreplatili, zaplatím si to sama, hoci aj na splátky, už som pevne rozhodnutá.
Zuziynka-pear, veľmi ti držím palce, aby si všetko zvládla a bola spokojná s výsledkom! Normálne by som chcela byť už na tvojom mieste. Tak sa drž!!!

Veronika631

Dobrý deň, potrebovala by som nabrať skúsenosti a rady , pretože si chcem dať zmenšiť prsia a to nie len z estetického hľadiska ale hlavne z toho zdravotného a psychického. Nemám žiadne vedomosti o cene, kde sa to robí, aký je postup a čo je najlepšie. Ak by sa nejaké rady našli čo a ako, bola by som nesmierne vdačná.. Ďakujem..e-mail : veronika.sl@centrum.sk

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zmenšenie prsníkov - Fórum - ZDRAVIE.sk