Zmenšenie prsníkov

zuziynka-pear

ahojte kočky :))
tak ja to mám už za sebou, včera som prišla domov.. po opke boli bolesti vačšie ale teraz už to neni až také strašné.. dá sa to vydržať aj bez liekov od bolesti.. po prebraní ma skor bolelo ako pevne som bola obviazaná..
PS: Ďakujem vám baby, čo ste na mňa mysleli :))) pozdravujem

Kostička

Ahojte, takže aj ja som sa už pustila do vybavovačiek, mám už za sebou návštevu ortopéda, teraz v novembri ma čaká ešte neurológ a začiatkom decembra moja gynekologička. Robili mi sono chrbtice zo zadu a z boku a zistili mi , že mám preťažené mäkké časti, ale chrbtica je v poriadku. Rada by som všetko stihla ešte do konca roka a poslala to do poisťovne. Myslíte si, že je lepšie to poslať ešte tento rok alebo radšej začiatkom budúceho roka? Či náhodou nebudú mať posťovne viacej financií budúci rok... Ale aj keby mi to nepreplatili, zaplatím si to sama, hoci aj na splátky, už som pevne rozhodnutá.
Zuziynka-pear, veľmi ti držím palce, aby si všetko zvládla a bola spokojná s výsledkom! Normálne by som chcela byť už na tvojom mieste. Tak sa drž!!!

Veronika631

Dobrý deň, potrebovala by som nabrať skúsenosti a rady , pretože si chcem dať zmenšiť prsia a to nie len z estetického hľadiska ale hlavne z toho zdravotného a psychického. Nemám žiadne vedomosti o cene, kde sa to robí, aký je postup a čo je najlepšie. Ak by sa nejaké rady našli čo a ako, bola by som nesmierne vdačná.. Ďakujem..e-mail : veronika.sl@centrum.sk

Gubka

zuziynka-pear ta sa drž a už žiadne stresy a žiadny herpes, už len radosť a krásne prská. Inak som čítala, že aj Dr. Guba je super odborník, tak sa tešíme s tebou...

Cufka

Zuziynka, no drzim palce a budem na teba mysliet...potom hned podaj spravu ako bolo lebo aj ja idem na to iste miesto vo februari.

zuziynka-pear

Dakujem Gubka :)) myslím, že deň pred si tu budem čítať príspevky nech sa nabudím na správnu vlnu radosti, lebo všetky tu tak pozitívne píšete, že to človeka povzbudí :))
budú mi to robiť v Ústave lekárskej kozmetiky v BA, MUDr. Guba