Zmenšenie prsníkov

Gubka

elkei ďakujem pekne, ano teším sa, že to mám už za sebou, už len sa pekne zahojiť ako ty bude to super.

ketrin37 gratulujem a želám ti bezproblémové hojenie. Super, že sa ti podarilo schudnúť, ja s tým bojujem už roky bez väčších úspechov :)

zuziynka-pear ďakujem pekne, ano už len sa zahojiť a bude to super. Juj už si to mohla mať za sebou, no ale čo sa dá robiť, radšej ešte pár dní počkať ako si privodiť nejaké komplikácie, to za to fakt nestojí. Ja som bola tiež týždeň pred opkou chorá, nie len ja ale aj doma som mala lazaret- celá rodina, no mňa to ako zázrakom chytilo najmenej, tak som to zvládla s kvapkami a s čajmi.Inak aj ja som sa viac tešila ako bála, ten pocit radosti,že konečne budem mať normǎlne prsia bol obeľa silnejší ako strach. Tak ti silno držím palce a teším sa stebou. Nech ti to super dopadne, veď tých pár dní ubehne co by dup. A kde ti to budú robiť?

zuziynka-pear

Ahojte kočky!
všetky vás pozdravujem a teším sa z teba Gubka, že to máš už za sebou a prajem ti bezproblémové hojenie :))
Ja som to už mohla mať tiež za sebou :(( (7.10.), ale tak som sa vystresovala, že som mala oslabený organizmus a vyhodil sa mi herpes na puse,. Anesteziolog zhodnotil, že ma nebude uspávať lebo sa hocičo môže skomplikovať počas opky.. Tak môj druhý termín je 13.11. čo je za chvílku a už sa neviem dočkať.. Teraz sa už viac teším ako bojím :D :D
Gina333 teším sa, že sa ti všetko podarilo vybaviť, lebo mne ešte stále zdravotka neodpovedala na žiadosť. Ale už mi na tom ani nezáleží : )) Napíš kedy máš termín..
Myslite na mňa baby :)) Pa Pa

ketrin37

ahojte..v stredu som podstúpila zmenšenie a úpravu prsníkov nie síce kôli veľkosti ale preto že som schudla a stratila som tuk z ních ostali mi len handričky..operácia dopadla zatiaľ dobre..bolesti sú minimálne..dá sa to vydržať..

Gubka

Pinzeta ahoj. Napísala som ti, neviem či ti to príde, lebo mi nejako blbol mail. Ak by nič neprišlo, napíš sem a skúsime znovu. Pa pa

elkei

Ahojte, pozeram, ze sa debata opat raz rozprudila :-)

Gubka blahozelam k spokojnosti :-) a ostatnym dievcatam drzim silno silno palce, nech su uspesne v tom kolotoci vybavovaciek, ozaj to stoji za to.

Sem tam tu nakuknem ako sa vam dari a som rada, ked tu citam pomaly same pozitiva. Kym som nenasla tuto temu, myslela som si, ze som jedina co sa trapi....cloveka to fakt nastartuje konat :-)

Ja sa mam dobre, ako som davnejsie pisala vsetko je ok, na kontrolu uz nemusim chodit, mozem uz ,,normalne fungovat", jazvy pomalicky blednu, teraz su este zacervenane, ale najdem aj miestecka, kde skoro nic nevidno, jazvy som si masirovala tlakovou masazou (aj teraz sa to este snazim robit), po vybrati stehov som si davala obklady a niekde na nete som sa aj docitala, ze fajn na jazvy je med a celkom ma milo prekvapil.

A baby poviem vam, ze sa uz nebojim behat, skakat a pod, az mi je to divne niekedy:-D Ale radost mam stale z nich, obzerat sa obzeram tiez stale :-)

Gina ak chces este vediet nieco konkrotne, kludne sa ozvi :-)

Gubka

Ahojte dievčatá. Tak som dnes bola na kontrole, všetko je v poriadku, krásne sa hojím. Už som dostala náplaste s ktorými sa môžem aj normálne sprchovať, tak super. Uzlíky z nití mi pán doktor ešte nechal, vyberie mi ich pri ďalšej kontrole o 2 týždne. Ale čo je najdôležitejšie, konečne som si ich videla v plnaj paráde, baby a poviem vám, tak skvelý výsledok som ani vo sne nečakala. Prsia sú krásne sformované a rovnako veľké, po tej veľkej asimetrii čo som mala je toto ako malý zázrak. Som fakt šťastná, že som sa pre tento zákrok konečne rozhodla zrealizovala som svoj sen. Dievčatá ktoré ešte váhate a neviete sa k tomu odhodlať- tak sa nebojte a len smelo do toho, fakt to stojí za to.Ja som len 2 týždne po opke a už teraz som neskutočne šťastná a spokojná.

gina333 ďakujem za povzbudivé slová a za to, že na nás všetky myslíš, vždy ma to pozitívne naladí a poteší.S tými nákupmi tričiek a akýchkoľvek vrchných dielov oblečenia máš úplnú pravdu, presne viem o čom píšeš,Už roky mám z nákupov strašné nervy, takmer vždy som sa po nekonečnom skúšaní oblečenia otočila na podpätku a odišla som z obchodu naprázdno.Tak dúfam, že teraz sa to zmení a konečne si niečo šmrncovné kúpim :))))))

gina333

A ja som denne z toho už na rozum,lebo tiež bojujem s oblečením a amok ma chytá, keď idem do obchodu, vyskúšam kopu vecí / a to si pozerám veľkosti pre obludy/ a zistím že v prsiach všetko malé. Pripadám si vtedy ako monštrum,mám chuť sa zakopať
do zeme a koniec. No ale to poznáte asi všetky, čo ste tu na fóre... Takže si berme príklad z tých čo už úspešne toto všetko pretrpeli,čo sa odhodlali k ťažkému rozhodnutiu urobiť radikálny krok, čo si vybehali všetky tie nekonečné vybavovačky, čo prekonali svoj strach a potom aj bolesti spojené s opkou a teraz ešte aj nám dodávajú optimizmus a silu pokračovať v našom odhodlaní. Však?
Pozdravujem Gubku,teším sa, že sa pekne hojíš.
A pozdravujem aj Elkei, ale tá sa už dávno neozvala. Tej vďačím za nekopnutie, bola na OP v júni.Iste sa má dobre, a tak je to fajn. Síce bola by som rada, keby sa ozvala, lebo sa chystám za tým istým lekárom,čo bola aj ona.

gina333

Tak čaute všetky, vy odhodlané
pokračujte v turné po lekároch,čím viac tým lepšie, lebo v poisťovni si vedia vyhľadať,koľko a kde ste boli u lekára,aké lieky boli predpisované a podobne.To si oni dajú tú námahu,v ére PC si to skontrolujú celkom ľahko podľa výkazov zdravotníckych pracovísk.Veď k nim to všetci lekári a nemocnice každý mesiac posielajú.Viem, že žiadosť na preplatenie OP potom posiela lekár, ktorý bude operovať, do Bratislavy na ústredie zdrav.poisťovne.
No a poisťovne majú uzavretú zmluvu na tieto operácie iba s pár nemocnicami a to sú fakultné nemocnice hlavne.Je to aj preto, že tam majú istotu, že v prípade komplikácií, sú lepšie vybavené/ aspoň sa to predpokladá/aj pobyt tu býva
dlhší,cca 3-5 dní. Aspoň teraz je to tak nejako, a ako to bude o rok, to už neviem.