Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zmenšenie prsníkov

gina333

Ahojte dievčatá,ak vidím, tak nás je tu pekná kopa adeptiek na OP. Vy čo ste na začiatku s vybavovaním, tak vám môžem len doporučiť aby ste čím skôr začali behať po lekároch, ak to chcete skúsiť na platbu cez poisťovňu. Najprv treba chodiť k svojmu praktickému lekárovi s bolesťami chrbtice/ najprv ani prsia nespomínať/ a tak
"otravovať a otravovať" že nepomáhajú lieky a pod., potom rehabilitácia, vypýtať sa na neurologické vyšetrenie, prípadne potom na ortopedické a tam treba ísť aj viackrát na kontroly. Možno sám lekár nakoniec povie, že tie bolesti sú aj tými "melonmi" a vtedy treba "udrieť"/že keby operácia pomohla,tak by som si ich aj dala zmenšiť / a keby mu to stále nedošlo, tak ho poprosiť, či by sa k tomu nemohol vyjadriť.A takto si to obehať u neurologa, ortopéda,gynekologa. Gynekolog musí dať urobiť mamografické vyšetrenie prsníkov alebo aspoň sono, oni to už vedia obvykle.
A keď to je takto zhruba pozbierané, tak treba vyštartovať za plastickým chirurgom, ktorého si medzičasom môžete vytipovať.
Treba na to pár mesiacov, ale možno to stojí za to. lebo tie bolesti chrbta naozaj prídu, u niekoho skôr, u niekoho neskôr. Ja som mala 21 tiež možno keď som o tom začala uvažovať,hoci vtedy ma ešte chrbát nebolieval.Prešlo asi 5-6 rokov a už sa bolesti začali hlásiť. Teraz som sa už definitívne rozhodla a idem na OP.Mám už o dosť rokov viac, a preto už viem, že ťažkosti prídu určite, môžete robiť čokoľvek, nezabránite tomu ani cvičením ani dietami ani pevnými podprsenkami ani ničím. A samozrejme ani tvar prsníkov sa vekom nevylepšuje, iba naopak.
Mám to za sebou, dnes mi to prišlo aj na papieri, že mi úhradu schválili. Dá sa to, tak začnite čím skôr,lebo to trvá dosť dlho tak či tak.
A len tak ešte na okraj,
tak toho dr.Červeňa som aj ja zvažovala, lebo viem isto že je výborný v tom čo robí, ale oni to nerobia na poisťovňu len za hotové.
A MUDr. Csaba Tóth je tiež
veľmi šikovný, aj toho som zvažovala.On pracuje v mamacentre v BB ale aj v súkromnom zariadení. V Mamacentre sa tá podstúpiť OP aj na úhradu poisťovňou, v súkr.zariadení nie.Písala som s nimi,mám to v zálohe.
Vyzerá to hrozne,ja viem to vybehávanie, ale inak to asi nejde. A napokon je možné, že aj tak skončíte s bolesťami a ťažkosťami u neurologa i keď o pár rokov neskôr. Tak sa majte a nevzdávajte sa.

s

Cufka

Vierka, tak skusk tu TT - Euroclinic...o dalsej klinike v TT neviem, potom je este dalsia v Pezinku - Institut Estetickej Mediciny ale na tu doktorku som citala len zle recenzie, pozerala som to kvoli tomu ze tam operuje aj dr. Cerven z BB ktory je vraj vynikajuci ale strasne dlho sa u neho caka. Ja som volala do BB a konzultaciu mi davali na jun 2014 a povedala mi ze ked tam pridem tak termin na zakrok bude urcite az na rok 2015. Tak som si to nakoniec dala do Ustavu lekarskej kozmetiky a hotovo, sice trosku viac pytaju ako som bola pripravena ale akoze kaslem na to. Momentalne si riesim nejaky vyhodny uver, aj o tom vam dam vediet kde je najlepsi.

vierka57

ahojte baby :) mam len 21 ale zato rovnaky problem ako vy....prednedavnom som zacala mavat fakt brutalne bolesti chrbta a rozhodla som sa ze definitivne musia ist tie meloniska zo mna dole... len mam strach a neviem kde si mam co vybavit...ci ist najprv za ortopedom a neurologom alebo co...citala som si vase prispevky a kedze studujem v TT bolo by asi najlepsie ist na operaciu tu len neviem ci mi to preplati poistovna kedze zaplatit to nemam z coho. moj obvod je uz teraz 80H-I. prosim keby ste mi mohli nejak poradit :/

Gubka

Baby práve som zistila, že som napísala blbosť, mala som dostať 5 dní PO opke a už je to 11 a nič. Ale bude to tým stresom, lebo už to cítim:))))

Gubka

Ozaj dievčatá, chcem sa spýtať, či náhodou neviete alebo nemáte skúsenosť s meškaním menzesu po operácii? Ja som mala dostať cca 5 dní pred opkou, a už mám 11 dní po opke a stále nič. Myslím, že by to mohlo mať vplyv, narkóza, antibiotiká, krvácanie pri operácii, trochu aj stres a tak....Prosím ak niektorá máte s týmto skúsenosť, napíšte, či je to možné. Tehotná určitenie som :))))))
Vďakaaaaaa....

Gubka

Cufka sa mi páči, že krv a mlieko, aj ja tak o sebe vravím, tiež som riadna ženská, tak mi aj prsia prispôsobili mojej postave. Mám pocit, že sú ku mne teraz také akurát. A lekár sa ma na veľkosť pýtal aj na konzultácii, ale len tak okrajovo. Presne sme sa dohodli až pred opkou...

delinka

Samozrejme, že chcem aj zmenšiť, aj modeláciu...Len keby sa to cez tú poisťovňu podarilo...Ale aj ked nie,nejako by sa na to zohnalo...(aspoň dúfam)

Cufka

Delinka, treba ist pozriet, podebatovat...ja som bola v tej TT a predtym som citala recenzie na toho doktora, neboli bohvieake...a poviem ti ze odchadzala som s tym istym dojmom...ale neberiem si to nejako osobne, ja ocenujem hlavne nech vie co robi a nech sa sprava profesionalne, nemusi ma drzat za ruku a tak...trochu mi neodpovedal na otazky co som sa pytala ale zrejme to nepovazoval za podstatne kedze mi povedal ze on mi ten zakrok neurobi...A ty chces len modelovat Delinka? Lebo pises len o modelacii...ja chcem zmensit aj modelovat. A este k tomu doktorovi, potom som bola u Dr. Gubu a poviem ti mala som super pocit z neho, zo sestricky, z celeho miesta, uz sa neviem dockat, aj zajtra by ma mohli rezat :o)

delinka

Cufka, si myslím že oni aj poradia, že čo by ti pristalo....Veruže na druhý týždeň mám volnejšie, tak by som čosi pobehala aj osobne... Len neviem, či si mám znova vybavovať aj ortopéda...uvidím ako sa mi bude chcieť.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zmenšenie prsníkov - Fórum - ZDRAVIE.sk